• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zgierzem

(1 084)
  • Dom Łódź Stare Złotno rynek pierwotny ul.

    Łódź

    • 799 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na Złotnie dostępny jest dom z działką w stanie surowym zamkniętym - to idealna okazja dla tych, którzy marzą o własnym domu, ale chcą mieć jeszcze trochę swobody w wykończeniu i a...

  • Sprzedam działkę budowlano-usługową
    1 / 8
    Sprzedam działkę budowlano-usługową

    Bełdów-Krzywa Wieś

    • 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę budowlano-usługową, możliwość podziału na mniejsze. Działka położona jest przy drodze krajowej nr 72, główna trasa Łódź - Poddębice, miejscowość Jastrzębiec. Media...

  • 2 pokoje z loggią Blisko centrum Widzew, 1. piętro
    1 / 13
    2 pokoje z loggią Blisko centrum Widzew, 1. piętro

    Łódź

    • 2 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Widzewie, w Łodzi. To idealna propozycja dla osób szukających wygody oraz bliskości do centrum miasta. Mieszk...

  • 2-pokojowe do re na Górnej - Długoterminowy odroczony czynsz
    1 / 6
    2-pokojowe do re na Górnej - Długoterminowy odroczony czynsz

    Łódź

    • 24 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2- pokojowe (45m) do kapitalnego remontu. Do wymiany okna, drzwi, instalacje itp. Ogrzewanie elektryczne, węglowe lub kominkowe. Na okres remontu tj. do 1 roku najemca...

  • Grudzińskiego 57, Bałuty, 3 pokoje z balkonem
    1 / 10
    Grudzińskiego 57, Bałuty, 3 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Grudzińskiego 57 na Bałutach, położone w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją z pozostałymi...

  • Działka Stary Adamów 31A przy drodze krajowej 72, 3400 m2
    1 / 8
    Działka Stary Adamów 31A przy drodze krajowej 72, 3400 m2

    Stary Adamów

    • 340 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o numerze ewidencyjnym 20/5 o powierzchni 3400m2 Nieruchomość położona jest w miejscowości Stary Adamów 31 A , gmina Aleksandrów Łódzki. Nieruchomość położona je...

  • Działka budowlana/ rekreacyjna na sprzedaż z domkiem+ media
    1 / 3
    Działka budowlana/ rekreacyjna na sprzedaż z domkiem+ media

    Konstantynów Łódzki

    • 230 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana/ rekreacyjna na sprzedaż (z małym domkiem letniskowym), w Konstantynowie Łódzkim, (na obrzeżach) okolica Florentynow /Józefów , ul. Akacjowa 10, powierzchnia 1,00...

  • Mieszkanie M-5 własnościowe spółdzielcze z KW Bezpośrednio
    1 / 16
    Mieszkanie M-5 własnościowe spółdzielcze z KW Bezpośrednio

    Łódź

    • 700 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam bezpośrednio M-5, Łódź Chojny, ul. Sczanieckiej 19. Więcej informacji pod 6+0+5+9+7+9+5+2+2. Cena 700000zł.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Malowniczo położona działka z pozwoleniem na budowę domu
    1 / 2
    Malowniczo położona działka z pozwoleniem na budowę domu

    Kwilno

    • 118 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położona działka 1040 m, pod lasem, z pozwoleniem na budowę domu parterowego o pow. użytkowej 111,6 m; zabudowy 171,5 m; [url] w Kwilnie - gmina Zgierz. W c...

  • Sprzedam dzialkę
    1 / 7
    Sprzedam dzialkę

    Zelgoszcz

    • 348 000 zł cena
    • 6 646 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka w malowniczej okolicy w otulinie domów jednorodzinnych częściowo ogrodzona na działce wykopana studnia głębinowa nowy blaszak materiały budowlane prąd . Dobry...

  • Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem
    1 / 12
    Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem

    Dzierżązna

    • 400 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem, letniskowym domkiem oraz przyczepą kempingową. Nieruchomość położona w Dzierżąznej (gmina Zgierz). Na działkę zostały wydan...

  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaz
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaz

    Łódź

    • 450 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnia , lazienka z osobna toaleta . Calkowicie wykonczone ,gotowe do zamieszkania . W calym mieszkaniu sa drewniane podlogi , W kuchni glazura na sciana...

  • Targowa 55 – słoneczna kawalerka w Śródmieściu
    1 / 7
    Targowa 55 – słoneczna kawalerka w Śródmieściu

    Łódź

    • 1 130 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 4. piętrze kamienicy z miejskim ogrzewaniem - Targowa 55. Nieruchomość: Lokal jest ciepły, jasny i i...

  • Mieszkanie 54m2 na wynajem - Łódź Centrum
    1 / 8
    Mieszkanie 54m2 na wynajem - Łódź Centrum

    Łódź

    • 2 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na wynajem, w bloku na 3 piętrze. Blok w samym centrum miasta, osłonięty od ulic kamienicami przy samej ulicy. Mieszkanie ma 54 m2, wnętrza są jasne, generalny remont p...

  • Sprzedam kawalerkę na Teofilowie z balkonem
    1 / 10
    Sprzedam kawalerkę na Teofilowie z balkonem

    Łódź

    • 195 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę 24m2 w bloku, IV piętro z balkonem w dobrej lokalizacji na Teofilowie. Nieruchomość składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki z WC. Mieszkanie z duży...

  • Nieruchomość niezabudowana rolno-budowlana
    1 / 10
    Nieruchomość niezabudowana rolno-budowlana

    Lipiny

    • 200 000 zł cena
    • 13 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość niezabudowana. Łączna powierzchnia: 1,38 ha Nieruchomość rolna, część działki przyległa do drogi publicznej z wydanymi warunkami zabudowy dla budynku domu jednorodzinn...

  • Wynajem mieszkania 39 m2, Drewnowska 43 , Łódz
    1 / 8
    Wynajem mieszkania 39 m2, Drewnowska 43 , Łódz

    Łódź

    • 2 300 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam do wynajęcia nowe mieszkanie 2- pokojowe 39 m2 - - pokoje niezależne w centrum Łodzi w doskonałej lokalizacji na ulicy Drewnowska 43 . Mieszkanie znajduje się na trzecim p...

  • Udział 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego

    Łódź

    • 19 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk, którym jest Paweł Wróblewski, obwieszcza, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki – udział 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 4 stanowiącego odrębną nieruchomoś...

  • Sprzedam dom.
    1 / 10
    Sprzedam dom.

    Łódź

    • 1 750 000 zł cena
    • 497 m2 powierzchnia
    • 3 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Idealne miejsce na Twój dom, siedzibę firmy czy ekskluzywne bliźniaki - sam zdecyduj! Lokalizacja: Północno-zachodnie obrzeża Łodzi, blisko autostrad ale w otoczeniu natury! Pomi...

  • Łagiewnicka 96A, Bałuty, miejsce postojowe
    1 / 5
    Łagiewnicka 96A, Bałuty, miejsce postojowe

    Łódź

    • 90 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis lokalu: Uwaga! -25 % ZA NAJEM Do wynajęcia zewnętrzne miejsce postojowe przy ulicy Łagiewnickiej 96A. Teren zamykany, monitorowany. Brama na pilota. Cena najmu: 90 zł Średn...