• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zgierzem

(1 084)
  • TANIO M2(13 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE
    1 / 8
    TANIO M2(13 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE

    Łódź

    • 850 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    TANIO M2(14 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE. Ul. Lutomierska - 300 m do Manufaktury. Są meble, pralka , lodówka. . Czynsz 592 zł z ogrzewaniem. Kaucja zwrotna 1500 z...

  • Lokal użytkowy Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna
    1 / 10
    Lokal użytkowy Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna

    Łódź

    • 3 400 000 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 2 781 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny obiekt biurowomagazynowoprodukcyjny przestrzeń gotowa na rozwój Twojej firmy Oferujemy funkcjonalny i kompletny kompleks biurowomagazynowoprodukcyjny, który łączy profes...

  • rekreacyjna nad jeziorem Długim/Modzerowskim przy lesie
    1 / 2
    rekreacyjna nad jeziorem Długim/Modzerowskim przy lesie

    Łódź

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna działka nad jeziorem, widok na jezioro, warunki zabudowy na dwa domy jednorodzinne, przy ponad 200-u letnim lesie bukowo dębowym, przy działce wodociąg i prąd, do...

  • Rekreacyjna, 120 m od brzegu jeziora Lubotyń
    1 / 4
    Rekreacyjna, 120 m od brzegu jeziora Lubotyń

    Łódź

    • 55 000 zł cena
    • 648 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad jeziorem Lubotyńskim z dostępem do linii brzegowej , dostępne media - prąd i wodociąg, działka w gmiie Babiak, powiat kolski, miejscowość Brzezie, bardzo dobr...

  • 88,5 m², 4-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytetu
    1 / 12
    88,5 m², 4-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytetu

    Łódź

    • 550 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    88,5 m², 4-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytetu Medycznego Opis Wygodne, rozkładowe czteropokojowe mieszkanie z małym balkonem na ulicy Więckowskiego. Doskonały dojazd do centr...

  • Miszkanie własnościowe 49m. sprzedam.
    1 / 16
    Miszkanie własnościowe 49m. sprzedam.

    Łódź

    • 375 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie ma 49,9 m² składa się z dwóch pokoi (z dużego pokoju wyjście na balkon), oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki + wc. Wysokie wnętrza 2,80m. i bardzo dobre doświetleni...

  • Legionów 18, Centrum, funkcjonalne studio
    1 / 10
    Legionów 18, Centrum, funkcjonalne studio

    Łódź

    • 1 090 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne studio przy ul. Legionów 18 w Łodzi, idealne dla studenta lub osoby pracującej, z miejskim ogrzewaniem, pełnym wyposażeniem oraz...

  • Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją
    1 / 8
    Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    owoczesne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Klimatyzacja | 5 piętro | Winda | Apartamentowiec Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie po świeżym remoncie, zlokalizowane na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mielczarskiego 16 ,Polesie, studio
    1 / 9
    Mielczarskiego 16 ,Polesie, studio

    Łódź

    • 1 170 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: *DOSTĘPNE OD 2024-04-27! *Do wynajęcia piękna kawalerka w Centrum Łodzi, przy ulicy Mielczarskiego 16. *Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. *Wiel...

  • Centrum Urody Jolanty Kozłowskiej, Łódź, Piotrkowska25 lewOfic
    1 / 4
    Centrum Urody Jolanty Kozłowskiej, Łódź, Piotrkowska25 lewOfic

    Łódź

    • 250 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Centrum Urody , zaprasza stałe i nowe Klientki Szanowne Panie, 1/Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnych usług kosmetycznych. Depilacja Makijaż Manicure – Pedicure Medycyna estet...

  • Gotowiec inwestycyjny | 5 pokoi | Centrum Łodzi

    Łódź » ul. Piotrkowska

    • 579 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Na sprzedaż gotowe mieszkanie inwestycyjne w centrum Łodzi, przygotowane pod wynajem na pokoje. Lokal jest w pełni umeblowany, dzięki czemu może generować dochód od pierwszego dnia...

  • Kawalerka w samym centrum Łodzi
    1 / 10
    Kawalerka w samym centrum Łodzi

    Łódź

    • 276 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 26.55 m2 na pierwszym piętrze w budynku położonym w centrum Łodzi (ul. Żeromskiego). Ogrodzone podwórko. Okno mieszkania wychodzi na dziedziniec, dlatego w...

  • Funkcjonalne 3 pokoje 52m2 | pełen rozkład | duża loggia
    1 / 12
    Funkcjonalne 3 pokoje 52m2 | pełen rozkład | duża loggia

    Łódź

    • 440 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam przestronne M4 o pow. 52m2, w świetnie skomunikowanej części Łodzi (Zarzew). Pełen rozkład, lokal usytuowany na czwartym piętrze, idealny zarówno dla par, rodzin oraz jako...

  • Kiedy liczby mówią więcej niż przymiotniki
    1 / 16
    Kiedy liczby mówią więcej niż przymiotniki

    Łódź

    • 364 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    W świecie nieruchomości kawalerka zazwyczaj oznacza walkę o każdy centymetr. Tutaj ta historia brzmi zupełnie inaczej. Mamy do czynienia z 40,48 mkw. zamkniętymi w imponującym, jed...

  • Między Paragrafem a Pietryną
    1 / 16
    Między Paragrafem a Pietryną

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wybór kierunku marszu po wyjściu z klatki to Twój jedyny realny problem. Twoje zaciszne drugie piętro w solidnej cegle staje się azylem, gdy miasto pulsuje tuż obok. Czujesz zap...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Michała Lermontowa
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Widzew, Michała Lermontowa

    Łódź

    • 318 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Sebastian Korkosz Tel: [tel] Opis lokalizacji: Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Lermontowa na Widzewie, w spokojnej i zielonej okolicy. Ot...

  • Kawalerka z ogródkiem, parter, Bałuty Julianów
    1 / 13
    Kawalerka z ogródkiem, parter, Bałuty Julianów

    Łódź

    • 180 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na parterze w spokojnej i zielonej części Łodzi na Bałutach, Julianowie przy ulicy Pojezierskiej. To idealna propozycja dla osób sz...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Kościuszki

    Łódź

    • 679 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 120,1 m2, 7 pokoi (z możliwością przearanżowania). Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych pod wynajem dla 7 osób. Opiek...

  • Adres z charakterem, wnętrze z potencjałem!
    1 / 16
    Adres z charakterem, wnętrze z potencjałem!

    Łódź

    • 497 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Poszukujesz przestronnego mieszkania w centrum miasta? Chcesz wprowadzić się do gotowego wnętrza? Jestem pewien, że ta oferta Cię zainteresuje!!! Lokal o powierzchni 77,66 m2 mieś...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Nawrot
    1 / 13
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Nawrot

    Łódź

    • 719 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się ścisłym centrum Łodzi, kilka kroków od pieszej części ulicy Piotrkowskiej ( deptaka)...