• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Musuły
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zgierzem

(1 084)
  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Piotrkowska
    1 / 8
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Piotrkowska

    Łódź

    • 988 960 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 123,62 m2, usytuowane przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. W sąsiedztwie doskonale rozwinięta infra...

  • Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2
    Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2

    Kania Góra

    • 4 100 000 zł cena
    • 35 324 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2 pod inwestycje. Bez pośredników! Na sprzedaż działka w atrakcyjnej lokalizacji w gminie Zgierz, województwo łódzkie Ideal...

  • 107 m² | Plac Dąbrowskiego | kamienica | winda
    1 / 8
    107 m² | Plac Dąbrowskiego | kamienica | winda

    Łódź

    • 899 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker ***** Proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku po godz. 17:00, a w soboty i n...

  • Może To Twoje Miejsce na Ziemi ?
    1 / 16
    Może To Twoje Miejsce na Ziemi ?

    Rosanów

    • 740 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 426 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Kupujący nie płaci prowizji! Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany...

  • 2 pokoje z CO miejskim do wprowadzenia w centrum
    1 / 8
    2 pokoje z CO miejskim do wprowadzenia w centrum

    Łódź

    • 28 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prywatna Kamienica. (Łódź) Mieszkanie 2-pokojowe, ( 57m) do wprowadzenia. Ul. Wólczańska ok. Domu Handlowego "Central", IVp. (bez windy) Ogrzewanie CO miejskie. Wystawa...

  • Nowoczesne 3 pokoje | Pomorska 175 | 49 m²

    Łódź » ul. Pomorska

    • 510 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 3 pokoje | Pomorska 175 | 49 m² | Balkon | GarażJeśli szukasz mieszkania, które możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz – ta oferta jest dla Ciebie. Funkcjonalne, 3-p...

  • Mieszkanie Łódź Żubardź ul. Mahatmy Gandhiego

    Łódź » ul. Gandhiego

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,3 m², usytuowane na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku o konstrukcji mieszanej przy ul. Gandhiego w Łodzi. Lokali...

  • M3 -46 m2 Zgierska 93, rozkładowe - balkon loggia, 10 piętro
    1 / 13
    M3 -46 m2 Zgierska 93, rozkładowe - balkon loggia, 10 piętro

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od właściciela - ogromna oszczędność na prowizji biura nieruchomości. Uwaga: wszelkiej maści pośrednikom dziękuje Mieszkanie w super lokaliz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ekologiczny dom w stanie deweloperskim na nowym osiedlu
    1 / 10
    Ekologiczny dom w stanie deweloperskim na nowym osiedlu

    Łódź

    • 1 121 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom o powierzchni 117.67 mkw w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym, zamkniętym osiedlu FORREST. Dom jest w stanie surowym, deweloperskim. Cechy: - ekologiczny, zgodn...

  • Działka inwestycyjna Malanów gm. Lutomiersk,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Malanów gm. Lutomiersk,

    Malanów

    • 129 000 zł cena
    • 1 537 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w miejscowości Malanów w powiecie pabianickim, 40 minut samochodem od centrum Łodzi i 15 min od Aleksandrowa Łódzkiego. Malanów t...

  • Działka inwestycyjna Malanów gm. Lutomiersk,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Malanów gm. Lutomiersk,

    Malanów

    • 119 000 zł cena
    • 1 265 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka inwestycyjna Malanów gm. Lutomiersk,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Malanów gm. Lutomiersk,

    Malanów

    • 129 000 zł cena
    • 1 847 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• MISTRZOWSKA ARENA NA BRONIEWSKIEGO
    1 / 16
    MISTRZOWSKA ARENA NA BRONIEWSKIEGO

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyobraź sobie, że wbiegasz na czwarte piętro przy ulicy Broniewskiego, a w Twoich uszach zaczyna grać motyw Gonna Fly Now. To nie są zwykłe schody, to Twój codzienny rytuał, który...

  • Anioł by tu zamieszkał!
    1 / 16
    Anioł by tu zamieszkał!

    Łódź

    • 355 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Gdyby Stanisław Anioł szukał dziś idealnego lokalu na Łodzi-Górnej, to mieszkanie byłoby numerem jeden na jego liście priorytetów. Zapraszamy do świata, gdzie "nad wszystkim czuwa...

  • 3 pokoje z ogrzewaniem, balkonem w Śródmieściu
    1 / 11
    3 pokoje z ogrzewaniem, balkonem w Śródmieściu

    Łódź

    • 25 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prywatna Kamienica ( łódź) 3 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka (92m) balkon. Ul. Kamińskiego / Pomorska. IIp. Wystawa okien na południe. Mieszkanie częściowo rozkładowe wymaga...

  • sprzedam mieszkanie Łódź, Nowopolska 2-10/39
    1 / 7
    sprzedam mieszkanie Łódź, Nowopolska 2-10/39

    Łódź

    • 400 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie Łódź, Nowopolska 2-10/39. 56 m2, rozkłądowe 3 pokoje + kuchnia, II piętro, środkowe połozenie, balkon, piwnica. Do odświeżenia. Cena 400 tysiecy nie podlega ne...

  • sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7
    1 / 5
    sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7. 45 metrów, 2 pokoje + osobna kuchnia, w pełni rozkładowe, II piętro, okna północ-południe, piwnica. Do remontu. Cena 310 tysięcy nie podlega ne...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE 50 M2 LIMANOWSKIEGO  NOWA CENA +FILM
    1 / 15
    SPRZEDAM MIESZKANIE 50 M2 LIMANOWSKIEGO NOWA CENA +FILM

    Łódź

    • 355 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie na ulicy Limanowskiego. Cena: 355000,00 zł (7100,00/m2) Mieszkanie jest na 1 piętrze, składa się z salonu z aneksem (około 20 m2), 2 sypialni (po 10 m2), toale...

  • Atrakcyjny lokal 76 m2
    1 / 3
    Atrakcyjny lokal 76 m2

    Łódź

    • 47 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy atrakcyjny lokal o powierzchni 76 m2, położony na II piętrze w trzykondygnacyjnym budynku C, zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276 C. Teren jest ogrodzony,...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie 3 pok. Łódź
    Syndyk sprzeda mieszkanie 3 pok. Łódź

    Łódź

    • 259 440 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Syndyk masy upadłości ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Łodzi przy ul. Szymonowicza 1...