• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zgierzem

(1 084)
  • Dom Budy Wolskie gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 12
    Dom Budy Wolskie gm. Aleksandrów Łódzki

    Budy Wolskie

    • 3 400 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 15 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nieruchomość gruntowa w rejonie Aleksandrowa Łódzkiego! Świetna lokalizacja- teren wiejski, zieleń, spokój a jednocześnie blisko do Łodzi oraz do wjazdu na drogę S14....

  • Działka budowlana Łódź Bałuty
    1 / 7
    Działka budowlana Łódź Bałuty

    Łódź

    • 260 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 560 m2, położonej w malowniczej okolicy w Łodzi w osiedlu domów jednorodzinnych. Działka jest ogrodzona i nie zabudowana. Pierws...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Żwirki
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Żwirki

    Łódź

    • 749 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Łodzi, w dzielnicy Łódź-Śródmieście, przy ulicy Żwirki. To przestronne mieszkanie znajduje się w eleganckiej kamienicy, któ...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Dowborczyków
    1 / 7
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Dowborczyków

    Łódź

    • 479 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mam do zaoferowania wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 100 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej rozwijających się części Łodzi przy ul. Dowborczyków, w bezpośredni...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Uniwersytecka
    1 / 7
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Uniwersytecka

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,52m2 w doskonałej lokalizacji- ul. Uniwersytecka! Budynek w dobrym stanie technicznym, media miejskie. Mieszkanie w dobrym stanie, d...

  • Widne i przestronne | 3 pokoje | Retkinia

    Łódź » ul. Maratońska

    • 425 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---3 pokoje | 54 m² | Retkinia – funkcjonalna przestrzeń w zielonej części miasta Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funk...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Łódź

    • 440 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    sprzedam mieszkanie własnościowe M-3, o pow. 45 m2, rozkładowe wschód - zachód. bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum rozrywkowo-handlowego Manufaktura. W okolicy markety z każ...

  • Dwa domy na jednej dzialce
    Dwa domy na jednej dzialce

    Aleksandrów Łódzki

    • 699 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na dzialce o pow.300m2 stoja 2 domy.Mieszkalny o pow.76m2,oraz drugi dom o pow.32m2 nam sluzy jako tzw.letniak.Garaz murowany z kanalem.Piwnica znajduje sie pod mniejszym domem.Str...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul.

    Łódź

    • 354 150 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m², składające się z trzech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Lokal idealny dla rodziny, pary, jak również jako inwestycja pod w...

  • Działka Ozorków ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego

    Ozorków » skwer Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

    • 4 900 000 zł cena
    • 13 669 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Nieruchomość zabudowana położona w Ozorkowie ul. Wyszyńskiego 30. Nieruchomość stanowią cztery działki gruntu nr : 47/4, 47/5, 47/6 i 47/8 w obrębie 1,007 o łącznej powierzchni 1,3...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie M-2 o powierzchni 40,60m2 w tym komórka lokatorska. Lokal położony na III piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Ogniskowej 9 (Chojny). Mieszkanie składa się z 1-pokoju, k...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Turoszowska
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Turoszowska

    Łódź

    • 358 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Contact me should you need more information in English Opiekun oferty: Kacper Kurczak tel. 602?101?602 Cena mieszkania z wyposażeniem: 365 000zł Otoczenie nieruchomości: Mieszkan...

  • Działka ROD z domem na sprzedaż - Łódź, ul. Przyklasztorze, 300...

    Łódź

    • 100 005 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż zadbana działka ROD o powierzchni 300m, położona w świetnej lokalizacji -Łagiewniki, przy Klasztorze sektor B. Działka ogrodzona zgodnie z wymogami ROD. Idealna na wy...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty ul. Zgierska

    Łódź » Bałuty » ul. Zgierska

    • 270 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy nowoczesne dwupokojowe mieszkanie, które idealnie nadaje się dla studentów, par...

  • Mieszkanie Łódź Księży Młyn ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieck...

    Łódź » ul. Wincentego

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Lokal w inwestycji Lofty Tymienieckiego w Łodzi.PRESTIŻ · INDUSTRIALNY CHARAKTER · GOTOWE DO WPROWADZENIANa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,77 m² położone na 1 piętr...

  • Hala magazynowa 12.500m2
    1 / 5
    Hala magazynowa 12.500m2

    Ozorków

    • 120 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem bezpośrednio hala magazynowo-produkcyjna w Ozorkowie o powierzchni 12.500m2. Jedna wielka hala. Posiada zaplecze socjalne. Duży plac zewnętrzny. Teren ogrodzony. Więcej...

  • Sprzedam dom 210m Zdrowie
    1 / 5
    Sprzedam dom 210m Zdrowie

    Łódź

    • 1 050 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom 210 m2, w spokojnej, zielonej okolicy Parku na Zdrowiu. Trzy kondygnacje z możliwością podziału na trzy oddzielne mieszkania. Remont w 2020r. wodn-kan, elektryczny. Media miejs...

  • Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Łódź Bałuty
    1 / 13
    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Łódź Bałuty

    Łódź

    • 299 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mam do zaoferowania rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 10 piętrze wieżowca z lat 70, w bliskim pobliżu Manufaktury, idealne dla pary lub singla. Prezentowana nierucho...

  • Biurowiec z halą magazynową 1000m2 STRYKÓW
    1 / 16
    Biurowiec z halą magazynową 1000m2 STRYKÓW

    Stryków

    • 35 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Magazyn do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 w centrum Polski, 15 km od Łodzi w miejscowości Stryków. Powierzchnia hali magazynowej wynosi 800...

  • 3 pok. z balkonem, 62m2- Grudzińskiego 57
    1 / 10
    3 pok. z balkonem, 62m2- Grudzińskiego 57

    Łódź

    • 1 690 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Grudzińskiego 57 na Radogoszczu, położone w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją z pozostały...