• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zawidowem

(90)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 459 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kancelaria Obrotu Nieruchomościami OSCAR s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgorzelec

    • 147 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 3 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka uzbrojona Koźlice gm Zgorzelec

    Koźlice

    • 295 000 zł cena
    • 2 407 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o powierzchni 2407m2 uzbrojona w Koźlicach gmina Zgorzelec 5 km od Zgorzelca granicy z Niemcami oraz 12 km od granicy z Czechami . - Położona bezpośrednio p...

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Działoszyn

    • 320 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 1 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Kancelaria Obrotu Nieruchomościami OSCAR s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgorzelec

    • 245 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Zgorzelec

    • 890 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Krzewina

    • 395 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 079 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 579 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sulików

    • 120 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 689 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 450 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kancelaria Obrotu Nieruchomościami OSCAR s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zgorzelec

    • 397 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zgorzelec

    • 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kancelaria Obrotu Nieruchomościami OSCAR s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Zgorzelec

    • 1 399 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 6 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kancelaria Obrotu Nieruchomościami OSCAR s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krzewina

    • 1 100 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zgorzelec

    • 449 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 4 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 335 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Widok na Stóg Izerski

    Pobiedna

    • 220 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1/2 udziału. Przedmiotem oferty jest działka budowlana oraz duży dom (ok. 200 m) w Pobiednej. Nieruchomość leży ponad wsią, w otoczeniu luźnej zabudowy i łąk. Działka jest...

  • Gabinety do wynajęcia Lubań, ul Wroclawska 14/1
    1 / 5
    Gabinety do wynajęcia Lubań, ul Wroclawska 14/1

    Lubań

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia gabinet w centrum miasta Lubań ul.Wrocławska 14/1,dogodny dojazd, miejsca parkingowe,cena do uzgodnienia.Tel.[tel]- Zapraszamy lekarzy róznych specjalizacji w ramac...