• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zawidowem

(90)
  • Działki budowlane na sprzedaż w m. Koźmin koło Zgorzelca
    1 / 3
    Działki budowlane na sprzedaż w m. Koźmin koło Zgorzelca

    Koźmin

    • 109 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane położone w miejscowości Koźmin, powierzchnie od 10 do 14 ar. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działki oznaczone symbolem MNU (zabudowa...

  • Sprzedam mieszkanie. Samo Centrum Miasta Zgorzelec.
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie. Samo Centrum Miasta Zgorzelec.

    Zgorzelec

    • 350 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w samym Centrum Miasta Zgorzelec. Przy wyremontowanym deptaku. W odległości: - 1 min spaceru na ulicy przeciwległej, 5 lokali gastronomicznych, fryzjer, apteka, bibliot...

  • Dom w Bieszczadach

    Smolnik

    • 265 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż , dom w Bieszczadach, usytuowany na działce o powierzchni 13 ar.Nieruchomość znajduje się w gminie Lutowiska w miejscowości Smolnik...

  • Dom Radomierzyce ul. Piaskowa

    Radomierzyce » ul. Piaskowa

    • 2 599 999 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 5 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Omega Estate chciałby Wam zaprezentować niesamowicie przytulny dom rzut beretem od Wrocławia!Radomierzyce to miejscowość granicząca z wrocławskim Jagodnem i Ołtaszynem, dzięki czem...

  • Dom Bogatynia ul. Tadeusza Kościuszki

    Bogatynia » ul. Kościuszki

    • 999 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 2 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania budynek dwupiętrowy wolnostojący, - dwa mieszkania plus lokal handlowy 100m/2 na parterze. - Wszystkie lokale wynajęte - stali najemcy. - Przed budynkiem możl...

  • Mieszkanie Bogatynia ul. Tadeusza Kościuszki

    Bogatynia » ul. Kościuszki

    • 330 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w budynku dwupiętrowy wolnostojącym. Przed budynkiem możliwość parkowania samochodów. Za budynkiem od strony południowej - bardzo słonecznej - podwór...

  • Nowoczesny eko dom, który Ciebie zachwyci

    Radomierzyce

    • 1 250 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 9 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatnich 3 domów w zabudowie szeregowej, które powstały w ramach realizacji inwestycji deweloperskiej w Radomierzycach.Proponowane domy cechuj...

  • Grunt. Działka przemysłowo-usługowa. Blisko autostrady A4 !

    Lubań

    • 1 200 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię

    Zgorzelec

    • 1 200 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 479 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 5 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgorzelec

    • 2 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    NIERUCHOMOŚCI-GOŁĘBIOWSCY
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 340 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubań

    • 167 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Lubań

    • 82 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 2 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgorzelec

    • 335 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Miedziana

    • 250 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 042 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Leśna

    • 45 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Leśna

    • 21 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Leśna

    • 19 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgorzelec

    • 100 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 4 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości