• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zawidowem

(90)
  • Zgorzelec Mieszkanie 4 pok- bezczynszowe BEZ POŚREDNIKÓW
    1 / 9
    Zgorzelec Mieszkanie 4 pok- bezczynszowe BEZ POŚREDNIKÓW

    Zgorzelec

    • 470 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zgorzelec – Mieszkanie 4 – pokojowe. BEZ POŚREDNIKÓW. Ujazd ul. Reymonta – przy przystanku komunikacji miejskiej, blisko sklepy, szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia. Mieszkanie w...

  • Przetarg

    Lubań » ul. Graniczna

    • 269 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 23 kwietnia 2026 rokuGGNiR.6840.8.10.2022O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 37 ust.1, art. 38 ust.1, ust.2, art. 40 ust.1 pkt 1), ust.3 ustawy z dnia 21 sierpnia 199...

  • Mieszkanie Lubań, ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Lubań » ul. Dąbrowskiego

    • 312 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 05 maja 2026 rokuGGNiR.6840.8.6.2024O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 roku, p...

  • Przetarg - ul. Warszawska 4

    Lubań » ul. Warszawska

    • 130 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 2 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 24 kwietnia 2026 rokuGGNiR.6840.8.3.2024O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 rok...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną
    1 / 9
    Sprzedam działkę rekreacyjną

    Zgorzelec

    • 4 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę nr 246 ROD Górnik. Ul: Idzikowskiego (za torami) Działka 247 m2 cały czas uprawiana. Altana murowana.

  • Mieszkanie Leśna
    Mieszkanie Leśna

    Leśna

    • 800 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 2 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

     Chcesz jednocześnie mieszkać i zarabiać na najmie krótkoterminowym ! To ta oferta jest dla Ciebie ! Mieszkanie możliwie do podziału na dwa lokale mieszkalne. Jedno mieszkanie -p...

  • Mieszkanie Sulików, Zgorzelecka
    Mieszkanie Sulików, Zgorzelecka

    Sulików

    • 219 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością na ulicy Zgorzeleckiej w centrum Sulikowa. Mieszkanie idealne dla rodziny lub na wynajem. Powierzchnia mieszkania to 76,7m2. W najbliżs...

  • Działka pod budowę garażu

    Lubań » ul. Jagiellońska

    • 25 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 676 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lubań, dnia 20 kwietnia 2026 roku GGNiR.6840.4.2.2024 OGŁOSZENIE Na podstawie art. 37 ust.1, art. 38 ust.1, ust.2, art. 40 ust.1 pkt 1), ust.3 Ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o g...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • WYJĄTKOWA OKAZJA – TRZY DZIAŁKI W BOGATYNI!
    WYJĄTKOWA OKAZJA – TRZY DZIAŁKI W BOGATYNI!

    Bogatynia

    • 6 200 000 zł cena
    • 63 529 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ---Wyjątkowa okazja – działki inwestycyjne w Bogatyni! --- Strategiczna lokalizacja | Wysoki potencjał inwestycyjny | Gotowe pod biznes! --Lokalizacja: Bogatynia (woj. dolnośląsk...

  • 1 / 3
    Przetarg - obręb Siekierczyn

    Siekierczyn

    • 246 000 zł cena
    • 15 600 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZARZĄDZENIE Nr 283/38/2026WÓJTA GMINY SIEKIERCZYNz dnia 13 kwietnia 2026 r.w sprawie ogłoszenia pierwszych przetargów ustnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości: o numerze...

  • Działka budowlana Koźlice gm. Gaworzyce,
    1 / 6
    Działka budowlana Koźlice gm. Gaworzyce,

    Koźlice

    • 102 672 zł cena
    • 1 656 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nietuzinkowa Działka Budowlana z Nieograniczonym Potencjałem Aranżacyjnym!  Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą, która spełni wszystkie Twoje marzenia o idealnym miejs...

  • Dom Radomierzyce gm. Siechnice, Różana
    1 / 15
    Dom Radomierzyce gm. Siechnice, Różana

    Radomierzyce

    • 9 800 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Opiekun oferty: Svitlana Luts tel. [tel] *DOSTĘPNY OD TERAZ* Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w zabudowie blizniaczej o powierzchni ok. 167m2. Nieruchomość...

  • Dom Radomierzyce gm. Siechnice, Różana
    1 / 15
    Dom Radomierzyce gm. Siechnice, Różana

    Radomierzyce

    • 8 500 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Opiekun Oferty: Patryk Ciepielewski Tel: +48 [tel] Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji PFRN 29563 (ENGLISH VERSION BELOW) Serdecznie polecam do wynajęcia skrajny dwupoz...

  • Działka ROD
    Działka ROD

    Lubań

    • 4 700 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do odstąpienia jest działka na Osiedlu Piast. Na miejscu jest dostęp do wody oraz prąd. Altanka w dobrym stanie, zrobiony dach - nie przecieka. Cena podlega negocjacji. Najlepiej...

  • Lokal Usługowy- Biuro
    1 / 7
    Lokal Usługowy- Biuro

    Zgorzelec

    • 1 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy handlowy o powierzchni 41 m2 w Pawilonie przy ulicy Poniatowskiego obok Żabki i Kwiaciarni. 2 pomieszczenia + toaleta. Ogrzewanie gazowe, Internet. W ok...

  • Mieszkanie super miejsce 95,05m, 4 pokoje, plus garaż i  2 pokoje 61,05 m okazja
    1 / 11
    Mieszkanie super miejsce 95,05m, 4 pokoje, plus garaż i 2 pokoje...

    Zgorzelec

    • 650 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe metraż 95,05 w Zgorzelcu przy ul.Wyspiańskiego w zabudowie szeregowej,bardzo atrakcyjna lokalizacja,w pobliżu szkoły,przedszkola i liczne punkty g...

  • Kawalerka 21m2 na sprzedaż Goerlitz Zgorzelec 39800 euro
    1 / 5
    Kawalerka 21m2 na sprzedaż Goerlitz Zgorzelec 39800 euro

    Zgorzelec

    • 186 283 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień dobry, Posiadam do sprzedania mieszkanie 21m2 w spokojnej dzielnicy Goerlitz, Niemcy, blisko centrum miasta i dworca pkp. Kawalerka jest idealna pod inwestycję. Mieszkanie...

  • 55m2 Mieszkanie do wynajęcia Gorlitz Niemcy Zgorzelec 300 eu
    1 / 8
    55m2 Mieszkanie do wynajęcia Gorlitz Niemcy Zgorzelec 300 eu

    Zgorzelec

    • 1 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 55m2 w kamienicy w Goerlitz, niemieckiej części Zgorzelca przy ul. Sprembergerstrasse Znajduje się blisko centrum i dworca głównego. Jest nieumeblowane, w...

  • Dom Radomierzyce ul. Piaskowa

    Radomierzyce » ul. Piaskowa

    • 2 600 000 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 5 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z wyjątkową przyjemnością Omega Estate oferuje Państwu do zakupu niezwykły dom pod Wrocławiem kilkaset metrów od granicy miasta!Radomierzyce to miejscowość granicząca z wrocławskim...

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 12
    Lokal do wynajęcia

    Zgorzelec

    • 8 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w centrum Zgorzelca przy ulicy Staszica. Wejście z chodnika. Miejsca parkingowe znajdują się tuż przy budynku. Lokal posiada przestronne pomies...