• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuszynem

(1 074)
  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Marysin ul. Inflancka

    Łódź » Bałuty » ul. Inflancka

    • 435 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w pełni rozkładowe o pow.57m2 usytuowane na 3-piętrze w wieżowcu (nowa winda). Blok położony w zielonej i cichej okolicy Inflanckiej/Marysińskiej....

  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. pl. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    Łódź » rondo Rondo ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    • 289 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do sprzedania kawalerka w dzielnicy Retkinia. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 31 metrów, położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal z balkonem francuskim( kratka balkonowa)...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Retkinia ul. ks. Kardynała Stefana Wyszy...

    Łódź » Polesie » skwer Skwer Prymasa Tysiąclecia ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    • 1 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o pow. 42,42m2, usytuowane na 9-piętrze w bloku na os. Retkinia. Mieszkanie w dobrym stanie, zadbane i wyposażone. W pokoj...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Mokra

    Łódź » Bałuty » ul. Mokra

    • 415 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie po remoncie generalnym. Wymieniona została c...

  • Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania garaż murowany w zabudowie szeregowej o powierzchni 15 metrów. Garaż położony w dzielnicy Górna w obrębie ulic Przędzalniana, Łęczycka, Przybyszewskiego. Miesięczne k...

  • Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Działka Łódź Bałuty, Bałuty ul. Młynarska

    Łódź » Bałuty » ul. Młynarska

    • 345 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow.504m2 (wym.41mx12m), zlokalizowana przy ul. Młynarskiej. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej, w najbliższe...

• 1 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka w samym centrum Łodzi

    Łódź

    • 276 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 26.55 m2 na pierwszym piętrze w budynku położonym w centrum Łodzi (ul. Żeromskiego). Ogrodzone podwórko. Okno mieszkania wychodzi na dziedziniec, dlatego w...

  • Sprzedam/zamienię dom pod Łodzią
    1 / 7
    Sprzedam/zamienię dom pod Łodzią

    Rokiciny

    • 820 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania dom pod Łodzią w okolicach Rokicinn powiat tomaszowski gmina Rokiciny, dom o powierzchni 140 MKW na działce o powierzchni 2000 MKW, parter domu do zamieszka...

  • Magazynek + inne Centrum Bezpośrednio
    1 / 2
    Magazynek + inne Centrum Bezpośrednio

    Łódź

    • 600 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bezpośrednio od Administratora możliwość F Vat Lokale od 20 m i więcej na różne cele przeznaczenie Magazynek + biuro , mała szwalnia , pracownia, warsztat Położenie 1) PARTER ul K...

  • Złote Trzecie Piętro – 57 m² Potencjału
    1 / 16
    Złote Trzecie Piętro – 57 m² Potencjału

    Łódź

    • 429 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, które nie jest klatką w bloku, ale Twoją własną, jasną twierdzą? Zapraszam na 3. piętro solidnego wieżowca, gdzie przestrzeń, słońce i... świetny fundament pod...

  • Nowy wymiar życia na Bałutach
    Nowy wymiar życia na Bałutach

    Łódź

    • 760 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 11 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Twoja misja znalezienia azylu kończy się właśnie tutaj. Nowoczesny apartament z 2024 roku to wejście w nowy wymiar miejskiego bytowania. Trzypokojowa przestrzeń łączy technologiczn...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź » Widzew » inne Most marsz. Józefa Piłsudskiego

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem.Nieruchomość zlokalizowana jest w inwestycji Apartamenty Piłsudskiego w Łodziprzy al. Piłsudskiego 98B.Lokal znajduje się na 3 pięt...

  • Dom Łódź Łódź-Górna, Górna
    1 / 7
    Dom Łódź Łódź-Górna, Górna

    Łódź

    • 430 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą i ogromnym potencjałem stwórz swoją wymarzoną przestrzeń od podstaw! Szukasz nieruchomości, którą możesz całkowicie dopasować do własnej wizji? Ta oferta to idealna pro...

  • Dom Pabianice, Zamkowa
    1 / 11
    Dom Pabianice, Zamkowa

    Pabianice

    • 1 400 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 3 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja inwestycyjna - kamienica w sercu Pabianic, ul. Zamkowa Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną kamienicę o łącznej powierzchni użytkowej **449,38 m**, położoną na przest...

  • Dom Łódź Łódź-Widzew, Stoki
    1 / 4
    Dom Łódź Łódź-Widzew, Stoki

    Łódź

    • 964 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 8 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży trzech domów w zabudowie szeregowej w Łodzi w osiedlu Stoki - Sikawa 1) dom skrajny o pow. 112,13 m2, 4 - pokojowy z garażem i ogrodem o pow. 261m2 Cena Ofertow...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Nawrot
    1 / 10
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Nawrot

    Łódź

    • 1 600 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 8 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 198 m, | Łódź Śródmieście ul. Nawrot | Cena ofertowa 1 600 000 PLN | Położone w pięknej, odrestaurowanej secesyjnej kamienicy z wind...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, płk. dr. Stanisława Więckowskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, płk. dr. Stan...

    Łódź

    • 695 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w sercu Łodzi przy ulicy płk. dr. Stanisława Więckowskiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomoś...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Widzew, Olechów, Dąbrówki
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź Łódź-Widzew, Olechów, Dąbrówki

    Łódź

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje | 60,55 m | Olechów ul. Dąbrówki | blisko planowanego Aquaparku Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z ciszą i zielenią? Ta oferta spełni Twoje oczekiwan...