• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radkowem

(132)
  • sprzedam dom

    Nowa Ruda

    • 995 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom położony w Kotlinie Kłodzkiej w malowniczej miejscowości Nowa Ruda. Budynek znajduje się przy ul. Mała Kolonia w spokojnej okolicy na wzniesieniu (około 2km od centru...

  • Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-SUDETY
    1 / 3
    Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-SUDETY

    Niwa

    • 129 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dzialke-3000 m2- rolna-kl.4-B/ obok Polanicy-Zdroju na trasie szlakow gorskich-Gor Stolowych-SUDETY-. Piekna,spokojna okolica.zasilanie energetyczne-linia swiatlowodu-dzia...

  • Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju SUDETY
    1 / 2
    Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju SUDETY

    Polanica-Zdrój

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-/7 minut jazdy samochodem/-kierunek Wambierzyce droga nr 388 - na trasie szlakow goskich-GOR STOLOWYCH.,na dzialce rosna piekne swierki,znajdu...

  • Zieleniec ostatnia działka, 50 arów, możliwość budowy pensjonatu/...

    Duszniki-Zdrój

    • 1 351 890 zł cena
    • 5 007 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniec - najwyżej położona wieś w Sudetach (będąca obecnie dzielnicą Dusznik-Zdroju); najbardziej znany ośrodek narciarski w Kotlinie Kłodzkiej w zimie (ponad 20 wyciągów i 6 k...

  • Działka Polanica-Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 4 500 000 zł cena
    • 45 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną zabudowaną z przeznaczeniem pod usługi turystyki Wokół działki rozciągają się tereny leśne. Wszystkie budynki wyposażone. Wymagają...

  • Nieruchomość - Wambierzyce

    Wambierzyce

    • 95 000 zł cena
    • 3 911 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wambierzyce, Góry Stołowe — działki 779/1–779/7 u stóp Góry Mnich Są miejsca, które w swoim majestacie tworzą coś wyjątkowego. Wystarczy stanąć na chwilę w ciszy, spojrzeć na lini...

  • Działka Bieganów ul.

    Bieganów

    • 115 000 zł cena
    • 751 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca położonego z dala od miejskiego zgiełku? Działki w górach, gdzie widok zapiera dech w piersiach? Zapraszamy do Bieganowa!Wśród łąk, lasów i gór, tuż przy Górze Świę...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Duszniki-Zdrój

    • 498 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę oddalaona od drogi,

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    dojazd szutrowy. Działka pięknie położona, blisko las. Opis działki i zdjęcia znajdują się na portalu Sprzedajemy. Działka 1011/1. Stary Wielisław to wioska w Sudetach, przy starej...

  • Oferta

    Kłodzko

    • 1 111 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Firma BLACK DIAMOND sp. z o. o. to wiarygodny i kompetentny partner, który pomaga kupić, sprzedać, wynająć nieruchomości na terenie Polski. Dzięki naszej wieloletniej obecności na...

  • Mieszkanie na sprzedaz. 1-go maja Kudowa Zdroj

    Kudowa-Zdrój

    • 301 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam Mieszkanie w centrum Kudowa Zdroj. Powierzchnia mieszkania 56 m2, parter. Mieszkanie znajduje sie w centrum miasta przy dworcu autobusowym oraz pieknym parku zdrojowym. Id...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Mościsko

    Mościsko

    • 300 000 zł cena
    • 2 481 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,2481 ha w miejscowości Mościsko. - prąd na działce - woda w drodze - wjazd z drogi asfaltowej - MPZP - teren płaski...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 398 710 zł cena
    • 3 067 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.3067m2.Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właściciel jest w trakcie budowy kanalizy. Teren równy, płaski. Działki w...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 260 520 zł cena
    • 2 004 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2004m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 42m i długość 46m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 430 zł cena
    • 2 011 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2011m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 41m i długość 50m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 268 580 zł cena
    • 2 066 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2066m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 44m i długość 49m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 950 zł cena
    • 2 015 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2015m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 45m i długość 44m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 260 650 zł cena
    • 2 005 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2005m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 45m i długość 44m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 040 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2008m2 w kształcie prostokąta. Działka o szerokości 45m i długość 44m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właścicie...

  • 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 040 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Działki blisko lasu na sprzedaż!

    Uniemyśl

    • 261 040 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o pow.2008m2 w kształcie trapezu. Działka o wymiarach 55,45m na 40,42m. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz, energia. Właściciel jest...

  • Atrakcyjna widokowa działka z wydanymi WZ !
    1 / 6
    Atrakcyjna widokowa działka z wydanymi WZ !

    Romanowo

    • 215 000 zł cena
    • 2 839 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nowość! Oferta na wyłączność - tylko u nas - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura pokrywa tylko Sprzedający. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu finansowania zakupu nieruchomości. N...

  • Kompleks 4 działek pod survival z pięknymi widokami
    1 / 16
    Kompleks 4 działek pod survival z pięknymi widokami

    Romanowo

    • 145 000 zł cena
    • 19 375 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NOWA - ZNACZNIE NIŻSZA CENA!!! UWAGA! Działki na terenie w 100% NIE ZALEWOWYM! Oferta na wyłączność - tylko u nas - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura pokrywa tylko Sprzedają...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Trzebieszowice

    • 799 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Stara Bystrzyca

    • 239 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 1 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wójtowice

    • 999 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Wójtowice

    • 499 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 170 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Żelazno

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Mościsko

    Mościsko

    • 380 000 zł cena
    • 4 631 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Mościsko. To idealne miejsce do zamieszkania. Powierzchnia działki: 4631m2 Atuty lokali...

  • Na sprzedaż nieruchomość  gruntowa Dębowina
    1 / 5
    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa Dębowina

    Dębowina

    • 887 000 zł cena
    • 19 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne grunty pod zabudowę mieszkaniową (WZ)  położone w pod górzystej miejscowości Dębowina , gmina Bardo, działka  o powierzchni 1.92 ha. Dz...

  • Sprzedam dom
    1 / 16
    Sprzedam dom

    Chełmsko Śląskie

    • 720 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam atrakcyjny dom , . o powierzchni 100 m2 posadowiony na działce 405m2. Dom jest wykonany oraz urządzony funkcjonalnie po gruntownym remoncie zakończonym z końcem 2024 roku....

  • Idealna działka pod dom z piękną panoramą gór
    1 / 16
    Idealna działka pod dom z piękną panoramą gór

    Grzmiąca

    • 209 000 zł cena
    • 1 454 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej malowniczych części miejscowości Grzmiąca, gmina...

  • Widokowa działka budowlana
    1 / 4
    Widokowa działka budowlana

    Nowa Bystrzyca

    • 145 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam, działkę budowlaną widokową w miejscowości Nowa Bystrzyca w Kotlinie Kłodzkiej, działka ma ogromny potencjał turystyczny, w okolicy mnóstwo atrakcji, blisko do Czech, w mi...

  • Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa
    1 / 9
    Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa

    Sosnowa

    • 168 120 zł cena
    • 1 868 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Sosnowa, oddalonej ok. 4 km od Kamieńca Ząbkowickiego. Działki budowlane o następujących...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo
    1 / 9
    Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo

    Brzeźnica

    • 190 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy – Brzeźnica, gm. Bardo Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, w spokojnej wsi, a jednocześnie blisko miasta –...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów
    1 / 16
    Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów

    Marcinów

    • 1 200 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa rezydencja w sercu Kotliny Kłodzkiej — 67 arów prywatności, przestrzeni i komfortu Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowoś...

  • Działki na sprzedaż
    1 / 4
    Działki na sprzedaż

    Ponikwa

    • 110 000 zł cena
    • 3 424 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedaży 4 działki w miejscowości Ponikwa 1 323/ 2 3424 metry kwadratowe cena 110000 złotych 2 323/5 3192 metry kwadratowe cena 110000 złotych 3 323...

  • patrykbudzynski88@gmail.com
    patrykbudzynski88@gmail.com

    Ponikwa

    • 110 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki 323/2 o powierzchni 0,3424 hektara 323/3 o powierzchni 0,3424 hektara 323/4 o powierzchni 0,3191 hektara 323/5 o powierzchni 0,3191 hektara Do sprzedania...

  • Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów
    1 / 3
    Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów

    Owiesno

    • 95 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki budowlane Owieśnie koło Dzierżoniowa: 1 - działka o powierzchni 1093 m2 - cena 95000 zł. 2 - działka o powierzchni 1241 m2 - 145000 zł. Obie działki są u...

  • Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy
    1 / 16
    Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy

    Ostroszowice

    • 330 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 1 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom- przedwojenny pensjonat 234m2 Ostroszowice k. Bielawy (65 km na południe od Wrocławia) tylko dla miłośników starych domów Tu historia spotyka współczesność. Odkryj niepowtarza...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym, okolice Bielawy

    Ostroszowice

    • 630 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 13 arów, zlokalizowany w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy, około 3 km od Bielaw...