• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radkowem

(132)
  • Ośrodek wypoczynkowy Kudowa Zdrój (Jakubowice)
    1 / 10
    Ośrodek wypoczynkowy Kudowa Zdrój (Jakubowice)

    Kudowa-Zdrój

    • 5 000 000 zł cena
    • 14 400 m2 powierzchnia
    • 348 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    HIT CENOWY! TERAZ TYLKO 5 MLN ZŁ – TAKIEJ CENY TU JESZCZE NIE BYŁO! SUPER ATRAKCYJNA OFERTA – NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM W CENIE OKAZJI Ośrodek wypoczynkowy z ogromny...

  • 3 pokoje - widok na panoramę miasta
    3 pokoje - widok na panoramę miasta

    Nowa Ruda

    • 130 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 2 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m², znajdujące się na 2. piętrze. Jest to jedyne lokum na piętrze, co gwarantuje ciszę i prywatność. Zlokalizowane w kameralnym budynku z za...

  • 3-pokojowe słoneczne mieszkanie z 2 balkonami
    1 / 13
    3-pokojowe słoneczne mieszkanie z 2 balkonami

    Polanica-Zdrój

    • 620 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 mkw na trzecim piętrze w bloku przy ul. Spółdzielców. Niezwykle słoneczny pokój dzienny ma aż 2 balkony -  od strony południowej i zachodn...

  • Dom Łączna ul.

    Łączna

    • 380 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentujeJeśli szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, dużą działką oraz spokojną lokali...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Polanicy-Zdroju
    Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Polanicy-Zdroju

    Polanica-Zdrój

    • 340 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw (po podłodze 95 mkw), położone na 2. piętrze w stylowej kamienicy. Lokalizacja w pobliżu deptaku...

  • Dom Polanica Zdrój kolo parku INWESTYCJA
    Dom Polanica Zdrój kolo parku INWESTYCJA

    Polanica-Zdrój

    • 899 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 2 pietrowy Polanica Zdroj ul. Cicha Położony obok Parku Zdrojowego, przy ulicy pensjonaty INWESTYCYJNA OKAZJA Budynek z 3 mieszkaniami i możliwością zrobienia 4, na kazdym pi...

  • Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry
    1 / 13
    Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry

    Starkówek

    • 134 725 zł cena
    • 1 585 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana z widokiem na góry – okolica Polanicy-Zdrój Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej, górskiej okolicy – idealna pod budowę domu...

  • Mieszkanie Duszniki-Zdrój rynek pierwotny

    Duszniki-Zdrój

    • 630 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Polecam na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 50 m , położony w malowniczej lokalizacji Duszniki Zdrój inwestycja Black Hill z widokiem na Czarny Staw....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Spółdzielców
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Spółdzielców

    Polanica-Zdrój

    • 590 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny na ul. Spółdzielców w Polanicy- Zdroju. Rozkładowe, przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m, usytuowane na wysokim parterze w...

  • Dom Kocioł

    Kocioł

    • 1 299 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 3 788 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania urokliwy WOLNO STOJĄCY DOM Z BALI usytuowany na dużej działce, bezpośrednio pod lasem, Kocioł , gm. Lewin Kłodzki, powiat kłodzki, 34 km od Kłodzka, 17 km do Zieleń...

  • Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie

    Tłumaczów

    • 340 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam BEZ POSREDNIKOW 100 metrowe mieszkanie w Tlumaczowie. Mieszkanie skalada sie z 3 pokoi, kuchni, oddzielnej garderoby, lazienki. Piec 2-fazowy w piwnicy. Wiecej zdjec na zy...

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 14
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 519 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na parterze kamienicy na ul. Bystrzyckiej, w bardzo bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego! Mieszkanie składa się z: -...

  • Do wynajęcia lokal użytkowy Kłodzko
    1 / 7
    Do wynajęcia lokal użytkowy Kłodzko

    Kłodzko

    • 1 999 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy do wynajęcia – świetna lokalizacja blisko centrum Kłodzka. Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 58 m², położony w bardzo atrakcyjnej loka...

  • Ośrodek wypoczynkowy u stóp Gór Stołowych.

    Kudowa-Zdrój

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna u stóp Gór Stołowych.Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy. Kudowa Zdrój to jedno z najstarszych i najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce, położone u podnóża Gór Stoło...

  • Ośrodek wypoczynkowy u stóp Gór Stołowych.

    Kudowa-Zdrój

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Sprzedam, wynajmę
    1 / 6
    Sprzedam, wynajmę

    Szczytna

    • 64 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie składające się z jednego pokoju komórki piwnicy WC na korytarzu.

  • Dom Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 15
    Dom Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 1 580 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 449 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcielibyśmy zaprezentować Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny o pow. 290 m2, położony w sercu uzdrowiska Polanica-Zdrój, w spokojnej, kameralnej i zielonej okolicy. Lokalizacja łą...

  • Dom Polanica-Zdrój, Staffa
    1 / 15
    Dom Polanica-Zdrój, Staffa

    Polanica-Zdrój

    • 989 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 150 m z zagospodarowanym ogrodem w uzdrowisku Polanica- Zdrój. Bardzo spokojna, zielona i bezpieczna okolica. Dobra lokalizacja oraz duża...

  • Działka budowlana Polanica-Zdrój, Gałczyńskiego
    1 / 6
    Działka budowlana Polanica-Zdrój, Gałczyńskiego

    Polanica-Zdrój

    • 335 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 112/2 pod zabudowę jednorodzinną oraz usługi turystyczne, o pow. 735 mkw , położona w niewielkiej odległości od centrum uzdrowiska Polanica- Zdrój. W OFERCIE...

  • Mieszkanie Nowa Ruda
    1 / 15
    Mieszkanie Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 159 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w doskonałej lokalizacji Nowej Rudy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, z którego mo...