• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radkowem

(132)
  • Dom Polanica- Zdrój Okazja!!
    1 / 16
    Dom Polanica- Zdrój Okazja!!

    Polanica-Zdrój

    • 949 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość położona , w obszarze zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej, obręb Nowy Zdrój, w jednej z atrakcyjniejszych, spokojnych i wyjątkowo zielonych lokalizacji uzdrowiska P...

  • Mieszkanie Polanica- Zdrój ul. Piastowska
    1 / 12
    Mieszkanie Polanica- Zdrój ul. Piastowska

    Polanica-Zdrój

    • 625 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w przepięknej, willowej, zielonej i spokojnej okolicy 50 m od Parku Zdrojowego. W 2021 roku wykonano generalny remont. Wymieniono instalacje wod-kan, elektryczną, wymien...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Kudowa-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do zaoferowania przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,5 m², położone na parterze w zadbanym, spokojnym budynku. Lokal jest jasny, ustawny i gotowy do wprowadzeni...

  • Sprzedam działki w Górach Sowich
    1 / 4
    Sprzedam działki w Górach Sowich

    Sokolec

    • 315 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działki budowlano-rolne ok. 3000 m2 z możliwością zabudowy zagrodowej( plan zagospodarowania przestrzennego). Działki położone w Górach Sowich w miejscowości Ludwikowice-Sokolec. D...

  • Działka budowlana Duszniki-Zdrój Podgórze,
    1 / 15
    Działka budowlana Duszniki-Zdrój Podgórze,

    Duszniki-Zdrój

    • 2 713 768 zł cena
    • 20 252 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działki inwestycyjne położone w urokliwych Dusznikach-Zdroju, w pobliżu planowanej inwestycji Ski Arena Podgórze, która obejmuje w założeniu stok narciarski! To idealna o...

  • Działka Świerki Granicznik ul.

    Świerki

    • 5 000 000 zł cena
    • 55 900 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko Granicznik (Markgrund) - 5,59 ha historii wpisanej w sudecki krajobraz w pasie granicznym z CzechamiNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 55 900 m², p...

  • Na sprzedaż działki budowlane Świerki
    1 / 5
    Na sprzedaż działki budowlane Świerki

    Świerki

    • 5 000 000 zł cena
    • 55 800 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – działki budowlane w malowniczej miejscowości Świerki, gmina Nowa Ruda Na sprzedaż oferujemy cztery atrakcyjne działki budowlane położone w urokliwej miejscowości Świ...

  • Na sprzedaż apartament w Kłodzku
    1 / 13
    Na sprzedaż apartament w Kłodzku

    Kłodzko

    • 590 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni wyposażonego apartamentu o powierzchni 76,68 m², zlokalizowanego na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy w s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Stary wielisław
    1 / 9
    Dom Stary wielisław

    Stary Wielisław

    • 950 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym , położony w miejscowości Stary Wielisław . Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy z pięknym widok...

  • Na sprzedaż dom w Wolany, Szczytna
    1 / 16
    Na sprzedaż dom w Wolany, Szczytna

    Polanica-Zdrój

    • 1 500 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu  dom położony  w malowniczej wsi  Wolany, gmina Szczytna oddalonej ok. 1000 m od parku zdrojowego w  Polanicy Zdrój. Ta przepiękna nieruchomość o powierzchni...

  • Na sprzedaż apartament w centrum Kłodzka
    1 / 16
    Na sprzedaż apartament w centrum Kłodzka

    Kłodzko

    • 599 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni mieszkalnej 102.65 mkw,  położony na 3 piętrze kamienicy usytuowanej na  rynku Kłodzkim.  Apartament 2 lata temu przeszed...

  • Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza
    1 / 11
    Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza

    Wilcza

    • 223 200 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Wilcza u podnóża gór Bardzkich.  Poszczególne działki mają następujące powierzchnie  1. Działka numer 11...

  • Na sprzedaż  4 działki rolne w Szczytnej
    1 / 7
    Na sprzedaż 4 działki rolne w Szczytnej

    Polanica-Zdrój

    • 1 227 600 zł cena
    • 68 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4 działki usytuowane w miejscowości Wolany , gmina Szczytna położone ok. 8 km od Polanicy Zdrój  Powierzchnia działek kształtuje się następująco ...

  • Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój
    1 / 5
    Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 534 300 zł cena
    • 3 562 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 3562 mkw w Polanicy Zdrój ,obręb Nowy Wielisław. Możliwość podziału na mniejsze działki. Zgodnie z miejscowym pl...

  • Na sprzedaż działki budowlane Bartnica
    1 / 7
    Na sprzedaż działki budowlane Bartnica

    Bartnica

    • 267 102 zł cena
    • 2 698 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 12 działek budowlanych w malowniczej Bartnicy koło Nowej Rudy – idealne pod domy jednorodzinne! Na sprzedaż oferuję 12 atrakcyjnych działek budo...

  • Działka w Ludwikowicach Kłodzkich blisko Sokolca 1636m2
    1 / 5
    Działka w Ludwikowicach Kłodzkich blisko Sokolca 1636m2

    Ludwikowice Kłodzkie

    • 100 000 zł cena
    • 1 636 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Ma do sprzedania bardzo ładną działkę w Ludwikowicach Kłodzkich blisko Sokolca o powierzchni 0,1636ha z niedalekim dostępem do mediów, dojazd drogą utwardzoną. Blisko zabudowań. Wi...

  • Na sprzedaż działka budowlana -23.089 m²
    1 / 11
    Na sprzedaż działka budowlana -23.089 m²

    Jeleniów

    • 526 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 22 870 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia atrakcyjnej nieruchomości gruntowej, położonej w malowniczym Jeleniowie, gmina...

  • Wyjątkowy teren inwestycyjny 140.560 m² !
    1 / 10
    Wyjątkowy teren inwestycyjny 140.560 m² !

    Kudowa-Zdrój

    • 1 560 000 zł cena
    • 140 560 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni ponad 140.560 m², położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych i spok...

  • Mieszkanie (pokój) sprzedam
    1 / 6
    Mieszkanie (pokój) sprzedam

    Szczytna

    • 650 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 54 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam lub wynajmę mieszkanie składające się z jednego pokoju,WC własne na korytarzu ,komorka murowana i piwnica.Brak kuchni i łazienki. W pokoju jest woda , prąd,umywalka i zlew...

  • Inwestycyjna działka przy granicy PL–CZ
    1 / 12
    Inwestycyjna działka przy granicy PL–CZ

    Kudowa-Zdrój

    • 4 150 000 zł cena
    • 13 898 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy na sprzedaż działkę, oznaczoną numerem 3 o powierzchni 13.898 m² (1,3898 ha), położoną bezpośrednio przy drodze...