• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Prusie
  • Ostrowite
  • Pułtusk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pułtuskiem

(64)
  • 1 / 2
    Działka Strzegocin ul.

    Strzegocin

    • 90 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka budowlana nr 179/6 o powierzchni 1099m² położona w Strzegocinie. Jeżeli marzysz o miejscu, w którym panuje cisza,...

  • Sprzedam działki
    1 / 4
    Sprzedam działki

    Kleszewo

    • 60 000 zł cena
    • 760 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Kleszewo gm.Pułtusk powiat Pułtuski woj.mazowieckie Na działki posiadam decyzję o warunkach zabudowy .Kształt działek regula...

  • Mieszkanie 33m2, blisko Pułtuska
    Mieszkanie 33m2, blisko Pułtuska

    Gładczyn Rządowy

    • 215 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m². Lokal usytuowany w spokojnej okolicy, łączącej kameralne otoczenie z bardzo dobrą komunikacją z Pułtuskiem. Roz...

  • Dąbrowa2025
    1 / 3
    Dąbrowa2025

    Dąbrowa

    • 120 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam tanio działkę budowlaną 333/335 w Dąbrowie gm.Mrozy pow.mińsk-maz z wszystkimi mediami we wsi na trasie Kuflew-Mrozy, dojazd do autostrady A2 Terespol-Warszawa ,4km od PKP...

  • 1 / 3
    Mieszkanie na sprzedaż Maków Mazowiecki

    Maków Mazowiecki

    • 290 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż widne i wyremontowane mieszkanie 36m2 w centrum Makowa, przy ulicy 1 Maja 9. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni,...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 2
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 1 176 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy parterowy dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe w okolicach Serocka. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i nowocze...

  • Działka rekreacyjna Huta Podgórna gm. Somianka Popowo-Letnisko
    1 / 5
    Działka rekreacyjna Huta Podgórna gm. Somianka Popowo-Letnisko

    Huta Podgórna

    • 200 000 zł cena
    • 3 672 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Rekreacyjne działki leśne  - wymarzone miejsce na odpoczynek Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki leśne, położone w jednej z naładniejszych i najbardziej cenionych lokalizacji, zal...

  • Działka budowlana Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica Pobyłkowo Małe
    Działka budowlana Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica Pobyłkowo Małe

    Pobyłkowo Małe

    • 346 220 zł cena
    • 2 473 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. niemal 2500m (35x62m) przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeczki zapewni niesamowity klimat do mieszkania i wypoczynku. Je...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię

    Pobyłkowo Małe

    • 320 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1600m (54x30m) przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w sąsiedztwie domów wolnostojących. Prąd i woda znajduje się niedaleko działki. Działka zn...

  • Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica
    Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica

    Dzierżenin

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w zielonej okolicy Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Dzierżenin, gmina Pułtusk o powierzchni od 1000 m2 do 1300 m2. W ofercie łącznie siedem działek p...

  • Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica
    Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica

    Dzierżenin

    • 1 820 000 zł cena
    • 18 178 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane i duży teren inwestycyjny - idealne dla dewelopera Na sprzedaż duży teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 18178 m2 , położony w miejscowości Dzierżenin, gmin...

  • Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica
    Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica

    Dzierżenin

    • 1 089 660 zł cena
    • 18 161 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 18000 podzielona na 8 mniejszych działek o pow. ok 1000m przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną, o wymiarach ok. 42x25m. i jedną większą ze stawem o pow...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 4
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 837 800 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe - w pobliżu Serocka. Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów jedn...

  • Działka z WZ 4 domy blisko Narwi 35km od Warszawy

    Gzowo

    • 570 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę rolną o powierzchni 6000 m2 położoną w mi...

  • Działka przy DK 61 blisko Narwi 35 km od Warszawy

    Gzowo

    • 475 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę rolną o powierzchni 5000 m2 położoną w mi...

  • Działka budowlana Przeradowo gm. Szelków,
    Działka budowlana Przeradowo gm. Szelków,

    Przeradowo

    • 220 000 zł cena
    • 6 363 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy w sprzedaży ostatnią działkę rekreacyjno-budowlaną z możliwością zabudowy całorocznej o pow. 6363 m.kw.  Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Sąsiedztwo - rzadka zabudow...

  • Dom w sercu Makowa Mazowieckiego | Działka 821 m²

    Maków Mazowiecki » ul. Franciszkańska

    • 489 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Prywatność w centrum miasta | Działka z potencjałem | Niskie koszty utrzymaniaZ przyjemnością prezentujemy dom jednorodzinny o pow...

  • Działka Pobyłkowo małe
    1 / 5
    Działka Pobyłkowo małe

    Pobyłkowo Małe

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt telefoniczny: [tel] Do sprzedania działka budowlana w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe. Sprzedajemy działkę wraz z udziałem w drodze wewn. Jesteśmy wraz z Żoną właś...

  • Działka budowlana Zatory
    1 / 4
    Działka budowlana Zatory

    Zatory

    • 85 000 zł cena
    • 907 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Zatory, w powiecie pułtuskim, w gminie Zatory. Niezabudowane działki budowlane w miejscowości Zatory położone przy ulicy Długie...

  • Działka 150 m od rzeki Liwiec 5600 m2 - Pogorzelec gm.Łochów
    1 / 4
    Działka 150 m od rzeki Liwiec 5600 m2 - Pogorzelec gm.Łochów

    Pogorzelec

    • 300 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem – 2,2 ha ziemi, blisko rzeki i lasów Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość położona w miejscowości Pogorzelec, w gminie Łochów, powiat Węgrów. Ł...