• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Prószkowem

(393)
  • Dom Opole

    Opole

    • 790 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy ofertę sprzedaży domu na Kolonii Gosławickej w Opolu. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym (60m2), trzech dużych i ustawnych sypialni, dwóch łazienek...

  • 1 / 4
    Dom Górki rynek pierwotny

    Górki

    • 630 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy olbrzymią przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży niedrogiego i zupełnie nowego domu parterowego (oferta zawiera cenę działki 800m2). Inwestycja zlokalizowana w malow...

  • 1 / 4
    Dom Lędziny rynek pierwotny

    Lędziny

    • 599 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Z olbrzymią przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 1/2 bliźniaka w Lędzinach pod Opolem. Umiejscowiony jest po południowej stronie głównej drogi przejeżdżającej przez...

  • 1 / 3
    Dom Górki rynek pierwotny

    Górki

    • 742 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy olbrzymią przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży zupełnie nowego domu parterowego (oferta zawiera cenę działki 800m2). Inwestycja zlokalizowana w malowniczych Górkac...

  • 1 / 3
    Dom Górki rynek pierwotny

    Górki

    • 980 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• 1 / 3
    Dom Opole Czarnowąsy rynek pierwotny

    Opole

    • 230 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 2 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom znajduje się Czarnowąsach. 1/2 bliźniaka - 103m2 Docelowo ma powstać 12 takich domków. Stan surowy zamknięty 250 000 PLN Stan deweloperski 300 000 PLN. Obydwie opcje wyb...

  • Działk Inwest.przyD.K.46Opole-War.Grodżiec przy zjeż, z obw
    1 / 5
    Działk Inwest.przyD.K.46Opole-War.Grodżiec przy zjeż, z obw

    Grodziec

    • 950 000 zł cena
    • 9 120 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę inwestycyjną w Grodżcu gmina Ozimek pow. Opole przy D.K. 46 z Opola w kierunku na Warszawę, Częstochowę np: stacja benzynowa, hotel, zajazd, sklep, baza przeła...

  • Mieszkanie Opole, Fabryczna
    Mieszkanie Opole, Fabryczna

    Opole

    • 309 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NIERUCHOMOŚĆ DO WŁASNEJ ARANŻACJI Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie, Śródmieście. Szanowni Państwo, Prezentuję do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni ok.34 m2 położony w znakom...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 72 m w centrum Opola
    Mieszkanie 72 m w centrum Opola

    Opole

    • 2 700 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie 72 m, 3 niezalezne pokoje, Wynajem od 15.04.20226. Cena 2400 zł + opłaty i kaucja. Mozną wynając też na pokoje. Więcej informacji pod tel.

  • Sprzedam dom
    Sprzedam dom

    Mechnice

    • 600 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom Powierzchnia domu z piwnicom 129 m2 Ładna Działka Okna plastikowe Dom składa się z 4 pokoij kuchni łazienki przedpokój Ogrzewanie piecem na eko groszek Woda miejska...

  • Sklep Opole stary zwm
    Sklep Opole stary zwm

    Opole

    • 3 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia sklep spożywczy, warzywniak. Lokal znajduję się w Opolu dzielnica stary zwm przy ul. Jana Bytnara Rudego 3C.

  • Duże mieszkanie 3 pokojowe Opole, Bliskie Zaodrze

    Opole

    • 720 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 90 m2, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym na Bliskim Zaodrzu w Opolu. Mieszkanie o dużym potencjale z...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Osiny

    • 1 050 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MM Nieruchomości Marcin Mikziński
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka budowlana Dobrzeń Wielki bez pośredników

    Dobrzeń Wielki

    • 99 880 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę przy ul. Krasickiego w Dobrzeniu Wielkim. Działka nr.:907/86 o pow. 880m2 w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe....

  • 1 / 3
    Duża działka budowlana w Chróścicach

    Chróścice

    • 560 000 zł cena
    • 8 150 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chróścice - Działka budowlana o powierzchni 81,5 ara, polożona w spokojnej części Chróścic w drugij lini zabudowy. Dojazd od ulicy nowowiejskiej.

  • Działka Zawada

    Zawada

    • 400 000 zł cena
    • 7 936 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zawada Działka budowlana w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 2UM- zabudowa usługowo-mieszkaniowa: - powierzchnia działki 7936m2, - szerokość działki...

  • Działka Zawada

    Zawada

    • 280 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ŚWIETNA OFERTA DLA INWESTORA - DZIAŁKA ZAWADA Atrakcyjnie usytuowana działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczonym symbolem 2UM. Nieruchomość grunto...

  • Dom Kup

    Kup

    • 820 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 3 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DLA RODZIN DWUPOKOLENIOWYCH, POD DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ, MOŻLIWOŚĆ PODNAJEMU Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi, położona na zagospodar...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dobrzeń Wielki

    • 619 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Dobrzeń Wielki

    • 918 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Ligota Czamborowa

    • 520 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 467 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dobrzeń Wielki

    • 469 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kup

    • 167 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę BUDOWLANĄ położoną u PODNÓŻA GÓRY ŚW.ANNY
    1 / 12
    Sprzedam działkę BUDOWLANĄ położoną u PODNÓŻA GÓRY ŚW.ANNY

    Góra Świętej Anny

    • 360 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam do sprzedania bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntowa położona u podnóża Parku Krajobrazowego ,,Góra Świętej Anny'' , ( województwo OPOLSKIE ) . Ta niezabudowana...

  • Dom Kup ul. Polna

    Kup » ul. Polna

    • 1 550 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom nad rozlewiskiem Inwestycja dla koneserów... Wyłączność oferty! Zjawiskowe siedlisko usytuowane pod Opolem ok. 20km, w miejscowości Kup. Nieruchomość gruntowa...

  • Działka 1.9857ha,Kopice,gm.Stepnica,blisko Zalew.

    Kopice

    • 110 000 zł cena
    • 19 857 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Proponujemy Państwu do zakupu nieruchomości gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w obrębie Kopice, gmina Stepnica, pow.goleniowski, którą stanowią dwie współgraniczące działki o...

  • Działka budowlana-sprzedaż 9,10 ar Dobrzeń Wielki

    Dobrzeń Wielki » ul. Strzelców Bytomskich

    • 127 400 zł cena
    • 910 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana 910 m2, - DOBRZEŃ WIELKI Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 9,10 ar, zlokalizowaną w miejscowości Dobrzeń Wielki, w kompleksie ki...

  • Sprzedaż działka budowlana 16,88 ar Dobrzeń Wielki

    Dobrzeń Wielki » ul. Strzelców Bytomskich

    • 236 320 zł cena
    • 1 688 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana 1688 m2, - DOBRZEŃ WIELKI Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 16,88 ar, zlokalizowaną w miejscowości Dobrzeń Wielki, w kompleksie...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Rynarcice

    • 145 000 zł cena
    • 5 280 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Więcej informacji priv

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dobrzeń Wielki

    • 469 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działki budowlane
    Działki budowlane

    Korfantów

    • 80 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działki budowlane - 7 parceli - w Korfantowie, przy ul. Powstańców Śląskich. Wylot na Starą Jamkę. Powierzchnia od 12 arów. Cena od 80 tyś/ do 92tyś netto za działkę w zal...

  • Duża działka budowlana 28 ar Puszyna [ wieś, przy lesie]
    1 / 8
    Duża działka budowlana 28 ar Puszyna [ wieś, przy lesie]

    Puszyna

    • 137 000 zł cena
    • 2 807 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane zlokalizowane (538 oraz 537/2) w miejscowości Puszyna położonej 40 km od Gór Opawskich, w niej pobliski sklep spożywczy, spokojna okolica otoczona lasem z dojazde...

  • Dobrzeń Wielki dom o pow. ok 200m2

    Dobrzeń Wielki

    • 899 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący i pięknym ogrodem w miejscowości Dobrzeń Wielki.Usytuowany na działce o powierzchni 0,0917 ha. Budynek mieszkalny 3 kondygnacyjny z użytkowym poddaszem, każda z tr...

  • Przytulny dom bliźniak w Zawadzie z garażem
    1 / 13
    Przytulny dom bliźniak w Zawadzie z garażem

    Zawada

    • 800 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w urokliwej Zawadzie. Segment I o powierzchni 122,66 m² to miejsce łączące nowoczesnoś...

  • Dom Kup gm. Dobrzeń Wielki
    Dom Kup gm. Dobrzeń Wielki

    Kup

    • 549 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 256 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, realizowany na podstawie projektu Dom w kocankach. Budynek położony jest w miejscowości Kup...

  • Dom wolnostojący, leśniczówka | Przydroże Małe

    Przydroże Małe

    • 850 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość — w pełni wyremontowany dom wolnostojący położony na skraju lasu w malowniczej miejscowości Przydroże Małe, w gminie Korfantów, w województwie...

  • Sprzedam działkę przy drodze asfaltowej,12 km od Kędzierzyna
    1 / 7
    Sprzedam działkę przy drodze asfaltowej,12 km od Kędzierzyna

    Twardawa

    • 50 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka przy drodze asfaltowej wśród zabudowań w bardzo dobrej lokalizacji w korzystnej cenie! Sprzedam działkę o pow. 25x16 m., widoczną na zdjęciu wraz z zabudowani...

  • Mieszkanie Zawada gm. Turawa, Turawska
    Mieszkanie Zawada gm. Turawa, Turawska

    Zawada

    • 897 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jeżeli szukasz miejsca gdzie dzika natura graniczy z miejscem Twojego zamieszkania ta oferta sprzedaży mieszkania nie może umknąć Twojej uwadze. Nieruchomość wykończona w wysokim s...

  • Działka Zawada, ul. Kępska
    Działka Zawada, ul. Kępska

    Zawada

    • 300 000 zł cena
    • 1 148 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - DZIAŁKA BUDOWLANA 1148 m2, uzbrojona, przy drodze utwardzonej, lokalizacja nieuciążliwa, Zawada gmina Turawa, 3 km. od Opola. Proponujemy Państwu dużą działkę budowlaną...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Dobrzeń Wielki

    • 918 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dobrzeń Wielki

    • 449 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Atracyjne mieszkanie 2 pok,53m2, Dobrzen Wielki.

    Dobrzeń Wielki » os. Osiedle Energetyk

    • 346 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania dwupokojowego o powierzchni użytkowej 53,35 m2 w Dobrzeniu Wielkim, Oś. Energetyk, powiat opolski, położone...

  • Do sprzedania dom wolnostojący z dwoma garażami

    Chróścice

    • 1 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolnostojący, trzykondygnacyjny, wybudowany na działce o powierzchni 900 m2, znajdujący się w Chróścicach, gmina Popielów. Dom w standardzie do odświeżenia, dob...