• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Polanicą-Zdrojem

(105)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kłodzko

    • 290 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kłodzko

    • 1 020 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 270 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 2 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Nowa Ruda

    • 559 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bystrzyca Kłodzka

    • 239 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Działka Duszniki-Zdrój Podgórze ul.

    Duszniki-Zdrój

    • 2 713 768 zł cena
    • 20 252 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kapitał w Górach: Kompleks Działek MN/U przy Ski Arena Podgórze - Duszniki-ZdrójPrzedstawiamy unikalną okazję inwestycyjną w sercu Ziemi Kłodzkiej. Na sprzedaż trafia strategicznie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Duszniki-Zdrój

    • 676 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Poradnictwo Majątkowe - Krystyna Lichman
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom w Nowej Rudzie - Góry Sowie - Bezpośrednio

    Nowa Ruda

    • 469 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 1 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzień dobry, przedstawiam ofertę na sprzedaż pięknego domu o powierzchni 241,3 m2, położonego na działce nr 102/1 o powierzchni 480 m2. Dom składa się z trzech kondygnacji. W przy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Dwie działki rolne 2,61ha

    Bystrzyca Kłodzka

    • 139 000 zł cena
    • 26 100 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne w miejscowości Stary Waliszów,blisko miasta Bystrzyca Kłodzka .Działka nr1 o powierzchni 1,53ha,Działka nr2 o powierzchni 1,08ha.Łączna powierzchnia dzi...

  • Sprzedam działkę budowlaną, 4 km od Polanicy-Zdrój, dobrze położo...

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 459 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3-4 km od granic Kłodzka/Polanicy. Bdb położona, przy bocznej drodze prowadzącej do lasu. W okolicy nowe domy jednorodzinne. Prąd-skrzynka na działce. Dobrzy sąsi...

  • Działka Szczytna Szklana Góra ul.

    Szczytna

    • 219 000 zł cena
    • 1 339 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opowieść o Działce w Szczytnej - Twój Wymarzony Zakątek w Górach StołowychWitaj w Szczytnej - urokliwym zakątku u podnóża Gór Stołowych, gdzie marzenia o własnym miejscu na ziemi s...

  • Działka Dzikowiec, Góry Sowie, Srebrna Góra, Nowa Ruda - Bezpośre...

    Dzikowiec

    • 75 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania trzy działki budowlane znajdujące się w Górach Sowich w miejscowości Dzikowiec. Działki położone są w spokojnej, cichej okolicy z pięknymi widokami na las i otaczając...

  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 158 470 zł cena
    • 1 219 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 1363m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 290 000 zł cena
    • 4 247 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 4247m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • sprzedam dom

    Nowa Ruda

    • 995 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom położony w Kotlinie Kłodzkiej w malowniczej miejscowości Nowa Ruda. Budynek znajduje się przy ul. Mała Kolonia w spokojnej okolicy na wzniesieniu (około 2km od centru...

  • Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-SUDETY
    1 / 3
    Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-SUDETY

    Niwa

    • 129 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dzialke-3000 m2- rolna-kl.4-B/ obok Polanicy-Zdroju na trasie szlakow gorskich-Gor Stolowych-SUDETY-. Piekna,spokojna okolica.zasilanie energetyczne-linia swiatlowodu-dzia...

  • Zieleniec ostatnia działka, 50 arów, możliwość budowy pensjonatu/...

    Duszniki-Zdrój

    • 1 351 890 zł cena
    • 5 007 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniec - najwyżej położona wieś w Sudetach (będąca obecnie dzielnicą Dusznik-Zdroju); najbardziej znany ośrodek narciarski w Kotlinie Kłodzkiej w zimie (ponad 20 wyciągów i 6 k...

  • Nieruchomość - Wambierzyce

    Wambierzyce

    • 95 000 zł cena
    • 3 911 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wambierzyce, Góry Stołowe — działki 779/1–779/7 u stóp Góry Mnich Są miejsca, które w swoim majestacie tworzą coś wyjątkowego. Wystarczy stanąć na chwilę w ciszy, spojrzeć na lini...

  • Działka Bieganów ul.

    Bieganów

    • 115 000 zł cena
    • 751 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca położonego z dala od miejskiego zgiełku? Działki w górach, gdzie widok zapiera dech w piersiach? Zapraszamy do Bieganowa!Wśród łąk, lasów i gór, tuż przy Górze Świę...

  • WYNAJMĘ MIESZKANIE NA OSIEDLU SZKOLNYM W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ
    WYNAJMĘ MIESZKANIE NA OSIEDLU SZKOLNYM W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ

    Bystrzyca Kłodzka

    • 1 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAJMĘ MIESZKANIE W BLOKU PRZY UL. OSIEDLOWEJ 9 W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ 36,36 M2 (DWA POKOJE, KUCHNIA, ŁAZIENKA, PRZEDPOKÓJ) ORAZ PIWNICA. II PIĘTRO. MIESZKANIE WYPOSAŻONE, GOTOWE D...