• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Polanicą-Zdrojem

(105)
  • Zieleniec - działka 0,5 ha z warunkami zabudowy na 10 domków
    1 / 14
    Zieleniec - działka 0,5 ha z warunkami zabudowy na 10 domków

    Duszniki-Zdrój

    • 1 300 000 zł cena
    • 4 902 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniec - najwyżej położona wieś w Sudetach (będąca obecnie dzielnicą Dusznik-Zdroju); najbardziej znany ośrodek narciarski w Kotlinie Kłodzkiej w zimie (ponad 20 wyciągów i 6 ko...

  • Sprzedaż! Ciekawy obiekt na działce 4350 m2 w Dusznikach Zdr
    1 / 8
    Sprzedaż! Ciekawy obiekt na działce 4350 m2 w Dusznikach Zdr

    Duszniki-Zdrój

    • 1 700 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż! Ciekawy obiekt na działce 4350 m2 w Dusznikach Zdroju! Duszniki-Zdrój - Dawna szlifiernia kryształów, ciekawy obiekt na działce 4350 m2 Duszniki-Zdrój - miejscowość uzd...

  • 1 / 2
    Działka rekreacyjna ( 4 działki) Duszniki Zdrój /Zieleniec

    Duszniki-Zdrój

    • 306 775 zł cena
    • 1 753 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 4 działki rekreacyjne w Dusznikach-Zdroju (Wapienniki). Działki mają bardzo atrakcyjne położenie przy samym lesie oraz dogodną komunikację: - Zieleniec Ski Arena jest w...

  • Sprzedam mieszkanie/pokój/
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie/pokój/

    Szczytna

    • 72 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do zamieszkania pokój na pierwszym piętrze.Nowe wersalki zlew,umywalka, kupione w maju.Nowa podłoga z paneli.Wc na korytarzu.,Komórka na podwórku, miejsce garażowe,piwnica. Blisko...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku
    1 / 12
    Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku

    Kłodzko

    • 390 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,5 m², na ulicy Czeskiej w odrestaurowanej Kamienicy na 4. piętrze blisko kłodzkiego Rynku. W skład mieszkania wchodzi...

  • Na sprzedaż nieruchomość  gruntowa Dębowina
    1 / 5
    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa Dębowina

    Dębowina

    • 887 000 zł cena
    • 19 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne grunty pod zabudowę mieszkaniową (WZ)  położone w pod górzystej miejscowości Dębowina , gmina Bardo, działka  o powierzchni 1.92 ha. Dz...

  • Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza

    Wilcza

    • 305 880 zł cena
    • 7 647 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomości gruntowe o powierzchni łącznej 76.47 a w Wilcza. Działka składa się z trzech sąsiadujących ze sobą działek: - Działka numer 1 pod za...

  • NA SPRZEDAZ GRUNT
    1 / 8
    NA SPRZEDAZ GRUNT

    Starkówek

    • 1 620 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAZ GRUNT WE WSI STARKOWEK,BLISKO KURORTU POLANICA ZDROJ 5km.DUSZNIK ZDROJU,ZIELENCA,KUDOWA ZDROJ.WROCLAW 90KM. BRAK PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZSTRZENNEGO w/w NIERUCHOMOSC L...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament przy Parku Zdrojowym
    1 / 6
    Apartament przy Parku Zdrojowym

    Kudowa-Zdrój

    • 260 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Apartament niezależne mieszkanko calkowicie wyposażone przy Parku Zdrojowym. Blisko na szlaki I do Czech.

  • Dom Nowa Ruda, Graniczna
    1 / 15
    Dom Nowa Ruda, Graniczna

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 699 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest dom o pow. 158 m2 na działce o pow. 708 m2 , położony na obrzeżach miasta Nowa Ruda w woj. dolnośląskim. Idealnie usytuowany na nasłonecznionym wzniesieniu w...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Kłodzko

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie w Kłodzku przy Rynku, przy ulicy Chrobrego....

  • Syndyk sprzeda udział w drodze

    Boguszyn

    • 3 667 zł cena
    • 596 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/6 w prawie własności do nieruchomości gruntowej niezabudowanej w granicach działki o nr. ewidencyjnym 74/7 AM-1...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 320 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko
    Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko

    Stary Wielisław

    • 450 000 zł cena
    • 6 568 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest ATRAKCYJNIE POŁOŻONA działka w miejscowości STARY WIELISŁAW, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- Zdrój . Nieruchomość o pow. 6568 m2 o niereg...

  • Działka budowlana Złotno gm. Szczytna, Złotno
    1 / 7
    Działka budowlana Złotno gm. Szczytna, Złotno

    Złotno

    • 229 000 zł cena
    • 1 338 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Klimatyczne miejsce w otulinie Gór Stołowych. Działka budowlana położona we wsi Złotno powiat kłodzki, gmina Szczytna. Działka o powierzchni 1338 m2, w miejscowym planie zagospodar...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Nowej Rudzie ul. Kościelna 5
    1 / 8
    Na sprzedaż mieszkanie w Nowej Rudzie ul. Kościelna 5

    Nowa Ruda

    • 105 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 1 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż niskoczynszowe mieszkanie do remontu o powierzchni 71,4 m2. Zlokalizowane jest na trzecim piętrze w kamienicy znajdującej się na ul. Kościelnej 5 w centrum Nowej Rudy....

  • Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko
    1 / 6
    Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko

    Stary Wielisław

    • 259 000 zł cena
    • 2 112 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest urocza działka w miejscowości STARY WIELISŁAW, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- Zdrój . Nieruchomość o pow. 2112 m2, w kształcie prostokąta...

  • Działka Bieganów rynek pierwotny ul.

    Bieganów

    • 130 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu w malowniczej okolicy? A może chcesz dobrze zainwestować swoje pieniądze? Omega Estate oferuje urokliwą działkę w górskiej miejscowości Bieganów. To idealne miejsce...

  • Dom Nowa Ruda

    Nowa Ruda

    • 900 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 4 839 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom na sprzedaż w Nowej Rudzie Powierzchnia działki: 0,3381 ha Powierzchnia domu: 186 m (3 kondygnacje) Budynek gospodarczy: 187 m Wydzielona działka: około 12 ar...

  • Lokal użytkowy Duszniki-Zdrój Zieleniec,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Duszniki-Zdrój Zieleniec,

    Duszniki-Zdrój

    • 7 500 000 zł cena
    • 2 847 m2 powierzchnia
    • 2 635 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pełnej potencjału nieruchomości inwestycyjnej, położonej w malowniczej części Zieleńca gmina Duszniki-Zdrój. To jedno z najpiękniejszych i na...