• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Oleszno
  • Łubno
  • Potok
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Polanicą-Zdrojem

(23)
  • Dom Łączna ul.

    Łączna

    • 380 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentujeJeśli szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, dużą działką oraz spokojną lokali...

  • Dom Kocioł

    Kocioł

    • 1 299 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 3 788 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania urokliwy WOLNO STOJĄCY DOM Z BALI usytuowany na dużej działce, bezpośrednio pod lasem, Kocioł , gm. Lewin Kłodzki, powiat kłodzki, 34 km od Kłodzka, 17 km do Zieleń...

  • Ośrodek wypoczynkowy u stóp Gór Stołowych.

    Kudowa-Zdrój

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna u stóp Gór Stołowych.Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy. Kudowa Zdrój to jedno z najstarszych i najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce, położone u podnóża Gór Stoło...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów
    1 / 16
    Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów

    Marcinów

    • 1 200 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa rezydencja w sercu Kotliny Kłodzkiej — 67 arów prywatności, przestrzeni i komfortu Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowoś...

  • Dom Stary wielisław
    1 / 9
    Dom Stary wielisław

    Stary Wielisław

    • 950 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym , położony w miejscowości Stary Wielisław . Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy z pięknym widok...

  • Dom Nowa Ruda
    1 / 15
    Dom Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 800 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 4 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom na sprzedaż w Nowej Rudzie Powierzchnia działki: 0,3381 ha Powierzchnia domu: 186 m (3 kondygnacje) Budynek gospodarczy: 187 m Wydzielona działka: około 12 arów, wy...

  • Dom Nowa Ruda ul.

    Nowa Ruda

    • 170 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 1 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lubisz dreszczyk emocji? Ciekawi Cię historia Nowej Rudy?Omega Estate proponuje dziś do zakupu DOM KATA.Dom o powierzchni mieszkalnej 119,87 m2, a okolo 135 m2 znajduje w cichej ok...

  • Sprzedaż! Ciekawy obiekt na działce 4350 m2 w Dusznikach Zdr
    1 / 8
    Sprzedaż! Ciekawy obiekt na działce 4350 m2 w Dusznikach Zdr

    Duszniki-Zdrój

    • 1 700 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż! Ciekawy obiekt na działce 4350 m2 w Dusznikach Zdroju! Duszniki-Zdrój - Dawna szlifiernia kryształów, ciekawy obiekt na działce 4350 m2 Duszniki-Zdrój - miejscowość uzd...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Nowa Ruda, Graniczna
    1 / 15
    Dom Nowa Ruda, Graniczna

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 699 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest dom o pow. 158 m2 na działce o pow. 708 m2 , położony na obrzeżach miasta Nowa Ruda w woj. dolnośląskim. Idealnie usytuowany na nasłonecznionym wzniesieniu w...

  • Dom Nowa Ruda

    Nowa Ruda

    • 900 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 4 839 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom na sprzedaż w Nowej Rudzie Powierzchnia działki: 0,3381 ha Powierzchnia domu: 186 m (3 kondygnacje) Budynek gospodarczy: 187 m Wydzielona działka: około 12 ar...

  • Dom z lokalem na działalność firmy
    1 / 5
    Dom z lokalem na działalność firmy

    Kłodzko

    • 1 400 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kłodzko, sprzedam nieruchomość zabudowaną 821m2, dom dwie kondygnacje po 120 m2, dodatkowo lokal, 49 m2, cztery garaże, duże sale wielofunkcyjne na działalność, kuźnia przy ulicy w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Szczytna

    • 515 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kłodzko

    • 1 500 000 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Weranda Jasińscy s. j.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Żelazno

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Wojbórz

    • 209 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Wójtowice

    • 499 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 170 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Stara Bystrzyca

    • 239 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 1 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wójtowice

    • 999 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Pasterka

    • 1 400 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 18 919 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kłodzko

    • 1 020 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości