• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krasiejów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Miłomłynem

(193)
  • Działka Ostróda ul.

    Ostróda

    • 185 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działek na Mazurach. Jeśli marzysz o posiadaniu własnego domu letniskowego w malowniczej okolicy, to ta oferta jest właśnie...

  • DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NAD SAMYM JEZIOREM W OSTRÓDZIE

    Ostróda

    • 774 200 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    25.02 DNI OTWARTE!! (w sprawie ustalenia godziny spotkania zapraszam do kontaktu [tel]) Dla Inwestora chcącego zarabiać pasywnie przez cały rok (najem krótkoterminowy) lub...

  • Wyjątkowa oferta inwestycyjna - 4 apartamenty na sprzedaż w Bogac...

    Bogaczewo

    • 1 150 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealna propozycja dla osób, którym zależy na korzystnym ulokowaniu kapitału i możliwości zarabiania przez cały rok. Dlaczego warto? - gotowa inwestycja - kompletnie wyposażone a...

  • Działki budowlane Zwierzewo

    Zwierzewo

    • 128 500 zł cena
    • 2 373 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki położone w miejscowości Zwierzewo (gmina Ostróda). Województwo Warmińsko mazurskie. Działki budowlane objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o...

  • działki 150 m od jeziora Skiertąg
    działki 150 m od jeziora Skiertąg

    Morąg

    • 35 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działki w Morągu 150 metrów od jeziora Skiertąg. Wymagają podwyższenia terenu różne metraże od 500 do 1200 metrów

  • działka w Lubajnach koło Ostródy

    Ostróda

    • 120 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Nieruchomość znajduje się w Lubajnach. Działka posiada warunki zabudowy. Drogą wewnętrzną połączona z drogą asfaltową. Media przy działce. Blisko lasy, jeziora, plaże. Bardzo...

  • 1 / 2
    Działka Iląg

    Iląg

    • 12 000 000 zł cena
    • 220 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Atrakcyjna nieruchomość gruntową położoną bezpośrednio nad pięknym jeziorem. Teren przeznaczony pod usługi rekreacyjne, wypoczynkowe, sportowe z koncepcją zagospodarowania teren...

  • Działka budowlana 1300m2 w Morągu obręb Kruszewnia nr działki 132...

    Morąg

    • 99 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę budowlaną 1300m2 w Morągu obręb Kruszewnia nr działki 132/11 i 204/6 działka uzbrojona we wszystkie media możliwe dwa wjazdy z drogi osiedlowej jak i z drogi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • sprzedam pół domu 200m od plaży albo zamienie na mieszkanie
    sprzedam pół domu 200m od plaży albo zamienie na mieszkanie

    Kajkowo

    • 300 000 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    sprzedam pół domu z działką w kajkowie na jeziornej 200 metrów od plaży. Rozwarze wszelkie propozycje z zamianami również .cena 300 tys .tel.[tel].albo zamiana na mieszkanie

  • Ako ay umuupa ng isang inayos na studio apartment Ostroda
    Ako ay umuupa ng isang inayos na studio apartment Ostroda

    Ostróda

    • 1 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Ako ay umuupa ng isang inayos na studio apartment na may mga kinakailangang bagay para sa pamumuhay, isang kama, isang mesa, isang refrigerator, isang washing machine, isang TV, sa...

  • działki w Morągu

    Morąg

    • 19 000 zł cena
    • 632 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 6 działek w Morągu 150 m od jeziora Skiertąg. Teren wymaga podwyższenia

  • 1 / 3
    Działka Małdyty

    Małdyty

    • 1 000 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ok 170m linii brzegowej kanału ostródzko-elbląskiego. Działka położona w malowniczym krajobrazie mazurskim. . Około 800 m do jeziora Ruda Woda ścieżką wzdłuż kanału. Dojazd droga...

  • Budujemy elektrownie fotowoltaiczne w całej Polsce, poszukujemy d...

    Morąg

    • 1 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Budujemy elektrownie fotowoltaiczne w całej Polsce, poszukujemy do dzierżawy działek pod rozwijane projekty. Poszukujemy gruntów, które spełniają poniższe warunki: • Powierzchnia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Stary Borek

    Stary Dzierzgoń

    • 1 525 000 zł cena
    • 15 900 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niewątpliwym atutem działki jest jej piękne położenie: malownicza, spokojna i cicha okolica. W najbliższym sąsiedztwie nowopowstające domy jednorodzinne oraz łąki. Działka posia...

  • Działka Kąty ul.

    Kąty

    • 699 000 zł cena
    • 37 338 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA - PARK PAŁACOWY W OBRĘBIE KANAŁU ELBLĄSKIEGOLOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kąty, a jest to atrakcyjna turystycznie osada poło...

  • 1 / 4
    Działka Przezmark ul.

    Przezmark

    • 89 000 zł cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka rekreacyjna nad jeziorem w miejscowości Przezmark.LOKALIZACJA: Wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie sztumskim, w gminie Stary...

  • 1 / 2
    Działka Ząbrowiec

    Ząbrowiec

    • 115 000 zł cena
    • 14 078 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w Ząbrowcu, gmina Godkowo, woj. warmińsko-mazurskie.Działka o powierzchni 14770 m2 w kształcie regularnego prostokąta. Klasa ziemi: IVb - 0...

  • Działka Dziśnity ul.

    Dziśnity

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz wymarzonej działki na Mazurach, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem jeziora i bliskością natury? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Oto oferta sprzedaży działek położon...

  • Działka Stary Borek

    Stary Dzierzgoń

    • 287 000 zł cena
    • 2 142 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Stary Borek

    Stary Dzierzgoń

    • 287 000 zł cena
    • 2 142 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę budowlną w Marwałdzie ( zabudowaną).

    Marwałd

    • 96 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    W wsi Marwałd na Mazurach Zachodnich sprzedam działkę budowlaną 212/4 o pow. 0,32 zabudowana drewnianą stodołą  o pow. 190 m/kw i poniemiecką oborą o pow. 170 m/kw. Drewniana stod...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Awajki

    • 320 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Dziśnity

    Dziśnity

    • 820 000 zł cena
    • 62 500 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dziśnity, gmina Małdyty, powiat ostródzki. Grunt rolny o pow. 6,25 ha, tj. 62'500m2, czyli imponujący teren inwestycyjny za rewelacyjną cenę 12,00zł/m. Działka położona przy...

  • Działka Stare Miasto ul.

    Stare Miasto

    • 75 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka leśna, położona w miejscowości Stare Miasto k. Dzierzgonia.Powierzchnia działki to 6100 m2.Działka płaska, zalesiona z możliwością wycięcia niektóry...

  • Dom Myślice ul.

    Myślice

    • 990 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POSESJA Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość w Myślicach. Twoje wymarzone miejsce na spokojne życie, gdzie możesz prowadzić działalność rolnicza, agroturystykę, lub stadnine koni.T...

  • Działka Myślice ul.

    Myślice

    • 990 000 zł cena
    • 30 190 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość w Myślicach. Twoje wymarzone miejsce na spokojne życie, gdzie możesz prowadzić działalność rolnicza, agroturystykę, lub stadnine koni.To doskon...

  • Dom Różnowo

    Różnowo

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chata w Kwadracie zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu o powierzchni około 130 m, położonego w malowniczej wsi Różnowo , nieopodal Olsztyna. Ten zadban...

  • Działka Przezmark ul.

    Przezmark

    • 325 000 zł cena
    • 692 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka rekreacyjna/letniskowa w pierwszej linii od jeziora Motława Wielka w miejscowości Przezmark. Piękny widok, dostęp do jeziora oraz małej kładki przyb...

  • Syndyk sprzeda udziały w działkach (udział 1/2 i udział 1/4)
    1 / 14
    Syndyk sprzeda udziały w działkach (udział 1/2 i udział 1/4)

    Skowrony

    • 112 380 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składników masy upadłości w postaci: udziału 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę gruntową...

  • Dom nad jeziorem  – gotowy do zamieszkania
    1 / 16
    Dom nad jeziorem – gotowy do zamieszkania

    Przezmark

    • 650 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 739 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przezmark inwestycja, wypoczynek, komfort! Umeblowany dom całoroczny z tarasem, balkonem i garażem Zapraszamy do turystycznej miejscowości Przezmark, wsi położonej nad Jeziorem Mo...

  • Dom Marwałd gm. Dąbrówno
    1 / 13
    Dom Marwałd gm. Dąbrówno

    Marwałd

    • 895 000 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 2 754 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowe 15 ha pod Twoją inwestycję - 600m od Marwałdu, widoki jak ze Wzgórz Dylewskich! Szukasz miejsca, które oferuje absolutną prywatność, a jednocześnie daje nieogra...

  • Działka Marwałd gm. Dąbrówno
    1 / 13
    Działka Marwałd gm. Dąbrówno

    Marwałd

    • 895 000 zł cena
    • 150 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Przezmark – 1,56 ha pod siedlisko lub inwestycję
    1 / 9
    Przezmark – 1,56 ha pod siedlisko lub inwestycję

    Przezmark

    • 474 000 zł cena
    • 15 638 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki położone w miejscowości Przezmark, gmina Stary Dzierzgoń (woj. pomorskie, przy granicy z woj. warmińsko-mazurskim). To wyjątkowa propoz...

  • 1 / 3
    Działka Stary Przylep

    Stary Dzierzgoń

    • 85 000 zł cena
    • 16 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu nr 362 o powierzchni 1,65 ha, położona w miejscowości Stary Przylep, w gminie Warnice, powiat pyrzycki, województwo zachodniopomorskie....

  • Działka Stary Borek ul. Spacerowa

    Stary Dzierzgoń » ul. Spacerowa

    • 199 500 zł cena
    • 2 141 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Około 3 km do plaży - Około 5 km do Kołobrzegu - W okolicy istnieje już zabudowa jednorodzinna - Osiedle domów jednorodzinnych - Dojazd droga gruntowa - utwardzona - Działk...

  • Różnowo, dom wolnostojący z tarasem,działka 970 m2
    1 / 16
    Różnowo, dom wolnostojący z tarasem,działka 970 m2

    Różnowo

    • 1 170 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 4 483 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Różnowie, idealny dla rodziny, osób poszukujących spokojnego miejsca w bliskim połączeniu z Dywitami i Olsztynem. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: [url] (jeśli nie wid...

  • Sprzedam.
    1 / 2
    Sprzedam.

    Przezmark

    • 339 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sprzedam mieszkanie w domu cztero rodzinnym. Pow. 95m.3pokoje,łazienka, 2.komorki. Działka, duży ogród, duży, garaż murowany, budynek gospodarczy, podpiwniczony, opał piec, co. Poł...

  • Dom Różnowo rynek pierwotny

    Różnowo

    • 690 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz swojego miejsca z dala od zgiełku miasta, ale z doskonałym dojazdem? Cenisz wysoką jakość materiałów i nowoczesne rozwiązania? Chata w Kwadracie ma idealną ofertę! Preze...

  • Działka Różnowo

    Różnowo

    • 100 000 zł cena
    • 1 994 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1994 m , położoną w atrakcyjnej i spokojnej miejscowości Różnowo (gmina Dywity) , zaledwie kilka...

  • Dom Różnowo

    Różnowo

    • 1 199 999 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szanowni Państwo, NOWA NIŻSZA CENA !!!!!! Chata w Kwadracie ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż położony w malowniczej i spokojnej wsi Różnowo. To idealne mi...

  • Działka rolna Dziśnity gm. Małdyty
    1 / 8
    Działka rolna Dziśnity gm. Małdyty

    Dziśnity

    • 138 780 zł cena
    • 27 756 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunty rolne 3,28 ha - Dziśnity, gm. Małdyty (bezpośrednio przy S7) Na sprzedaż kompleks rolniczy o łącznej powierzchni 3,2856 ha , położony w miejscowości Dziś...

  • Działka nad jeziorem na sprzedaż PRZEZMARK 801 m2
    1 / 8
    Działka nad jeziorem na sprzedaż PRZEZMARK 801 m2

    Przezmark

    • 154 000 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna w kompleksie działek "Osada Jezioro Motława" numer 15 w Przezmarku, media: wodociąg (studzienka z licznikiem na działce), prąd w trakcie realizacji) Przezmark...

  • Działka Stary Kraków ul.

    Stary Dzierzgoń

    • 280 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    HOT OFERTA W PEPPRHOUSE!Cena 280 000 zł. nettoATUTY: - działka objęta MPZP- działka rolna o regularnym kształcie- płaski teren- spokojna, zielona okolica- brak bezpośredniego sąsi...