• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Luboniem

(793)
  • 3 pokoje | 118 m² | apartament po remoncie | Łazarz | ul. Śniadec...

    Poznań

    • 1 649 105 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 13 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych i jest gotowe do zamieszkania od zaraz – mamy dla Ciebie idealną propozycję! Wystarczy wnieść swoje rzeczy,...

  • Na sprzedaż –mieszkanie 5-pokojowe | 81,34 m² | 3 ŁAZIENKI | POZN...

    Poznań

    • 725 105 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż –mieszkanie 5-pokojowe | 81,34 m² | 3 ŁAZIENKI | POZNAŃ Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Staszica na poznańskich Jeżycach. Lokal znajduje się w za...

  • UNIKATOWY DOM NA SPRZEDAŻ | WIÓREK | GMINA MOSINA | BLISKO POZNA...

    Wiórek

    • 1 920 500 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UNIKATOWY DOM NA SPRZEDAŻ | WIÓREK | GMINA MOSINA | BLISKO POZNANIA | 4,3 KM DO GRANICY POZNANIA | GOTOWY DO ZAMIESZKANIA Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, położony w spo...

  • MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ | 3 NIEZALEŻNE POKOJE | 64,9 m² | BLISKO R...

    Poznań

    • 690 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ | 3 NIEZALEŻNE POKOJE | 64,9 m² | PIWNICA | BLISKO RZEKI WARTY | FUNKCJONALNY UKŁAD | GOTOWE DO WPROWADZENIA Zdjęcia 2 i 3 przedstawiają wizualizację...

  • Jasne 2 pokojowe mieszkanie Os. Kosmonautów, Poznań!

    Poznań

    • 1 899 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia jasne 2 pokojowe mieszkanie! Poznań, os. Kosmonautów. Bardzo dobra komunikacja, szybki dojazd do Centrum! Mieszkanie dostępne od 01.04.2026 r. NOWE formy REKLAMY -...

  • Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | ul. Dmo...

    Poznań

    • 2 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | ul. Dmowskiego | blisko centrum i komunikacji MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 01.04.2026r. SPRAWDŹ NOWOCZESNĄ PREZENTACJE: F...

  • 2 pokoje | 38 m² | balkon | Rataje | os. Rzeczypospolitej

    Poznań

    • 2 120 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Komfortowe 2 pokoje mieszkanie z balkonem – Rataje, os. Rzeczypospolitej 45 – świetna lokalizacja! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w doskonale skomunikowanej części Poznania?...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Naramowice, Karpia
    1 / 14
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Naramowice, Karpia

    Poznań

    • 355 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 13 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 26 m² z dużym balkonem (8,4 m2) , położona przy ul. Karpia w dynamicznie rozwijającej się części Poznań. To ideal...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka 10037 m2 Miękowo gm. Czerwonak k.Poznania
    1 / 3
    Działka 10037 m2 Miękowo gm. Czerwonak k.Poznania

    Miękowo

    • 1 850 000 zł cena
    • 10 037 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 10 037 m2 położoną w Miękowie przy ul. Ogrodowej (gmina Czerwonak, województwo wielkopolskie). Zgodnie z miejscowym planem z...

  • Lokal inwestycyjny 101 m²  Małachowskiego
    1 / 15
    Lokal inwestycyjny 101 m² Małachowskiego

    Poznań

    • 519 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz nieruchomości, która zarabia lub zaczyna zarabiać od razu? Ten lokal przy ul. Małachowskiego w Poznaniu daje dokładnie taką możliwość. Na powierzchni 101,16 m² otrzymujesz...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Piątkowo, Bolesława Chrobrego
    1 / 15
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Piątkowo, Bolesława Chr...

    Poznań

    • 880 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Chrobrego w Poznaniu - jednym z najbardziej ziel...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Krosinko

    Krosinko

    • 547 000 zł cena
    • 1 682 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ GMINY MOSINA OGŁASZA KOLEJNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY MOSINA, POŁOŻONEJ W KROSINKU PRZY UL....

  • 3 pokojowy apartament, prywatna siłownia, lobby
    1 / 9
    3 pokojowy apartament, prywatna siłownia, lobby

    Poznań

    • 750 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedam apartament 3 pokojowy w inwestycji firmy Robyg - Początek Piątkowo w Poznaniu , w stanie deweloperskim na ostatnim 8 piętrze Bardzo wysoki standard budynku. Lobby z ochro...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Giżycka
    1 / 15
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Giżycka

    Poznań

    • 4 990 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem: Przestronny apartament dwupoziomowy przy ul. Giżyckiej w Poznaniu. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament dwupoziomowy na wynajem, usytuowany w urokliwej,...

  • Dom wolnostojący | 229,33 m² | działka 2234 m² | Wiórek
    1 / 16
    Dom wolnostojący | 229,33 m² | działka 2234 m² | Wiórek

    Wiórek

    • 1 920 500 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 8 387 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UNIKATOWY DOM NA SPRZEDAŻ | WIÓREK | GMINA MOSINA | BLISKO POZNANIA | 4,3 KM DO GRANICY POZNANIA | GOTOWY DO ZAMIESZKANIA Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, położony w spoko...

  • 3 pokoje | 64,9 m² | 2 balkony | ul. Strzelecka |
    1 / 14
    3 pokoje | 64,9 m² | 2 balkony | ul. Strzelecka |

    Poznań

    • 690 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ | 3 NIEZALEŻNE POKOJE | 64,9 m² | PIWNICA | BLISKO RZEKI WARTY | FUNKCJONALNY UKŁAD | GOTOWE DO WPROWADZENIA Zdjęcia 2 i 3 przedstawiają wizualizację Na s...

  • PIĘKNE 2 POKOJE,PO REMONCIE,BALKON,PIWNICA,MIEJSCE
    1 / 16
    PIĘKNE 2 POKOJE,PO REMONCIE,BALKON,PIWNICA,MIEJSCE

    Poznań

    • 789 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker STANDARD - mieszkanie po gruntownym remoncie obejmującym również wymianę instalacji...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Józefa Wrońskiego
    1 / 5
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Józefa Wrońskiego

    Poznań

    • 428 061 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 15 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Zapraszamy do zamieszkania w sercu Poznania, gdzie nowoczesność spotyka się z rekordową ilością zieleni. Inwestycja Wierzbowy Park przy ul. Wrońskiego 7 to miejsce stworzone dla os...

  • Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Storczykowa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Storczy...

    Poznań

    • 1 115 000 zł cena
    • 1 208 m2 powierzchnia
    • 924 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz przestrzeni w mieście, której nie ograniczają metraże typowych parceli? Prezentujemy nieruchomość, której największą wartością jest rozległa działka o powierzchni 1208 m²....

  • Dom Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Storczykowa
    1 / 6
    Dom Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Storczykowa

    Poznań

    • 1 115 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 13 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz domu w spokojnej, prestiżowej części Poznania i nie chcesz rezygnować z dużej przestrzeni wokół siebie - ta oferta jest dla Ciebie. Prezentujemy nieruchomość z ogromn...