• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Luboniem

(793)
  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 654 319 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. GOTOWE !!!! Budynek G lokal: G.0.5, ogródek: 13,7 m, taras: 6,oo m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki lokator...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 746 250 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 234 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek E lokal: E.1.2, taras ( na dachu): 18,80 m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki lokatorskiej:...

  • Wynajem kawalerka Poznań
    Wynajem kawalerka Poznań

    Poznań

    • 2 100 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mam kawalerke do wynajęcia 29m, 1 pietro, umeblowane, pralka,lodówka, środka ul. Św Michała od 1 kwietnia. Cena 2100(do negocjacji) plus czynsz 450zl plus oplaty licznikowe. Tel:...

  • Na sprzedaż przytulna kawalerka w centrum Poznania
    1 / 6
    Na sprzedaż przytulna kawalerka w centrum Poznania

    Poznań

    • 410 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka w centrum Poznania – ul. Kościuszki Oferuję Państwu przestronną i komfortową kawalerkę o powierzchni 32,1 m², położoną w doskonałej lokalizacji w...

  • Dzialka na sprzedaż
    Dzialka na sprzedaż

    Mosina

    • 32 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam mam działkę na sprzedaż w dymaczewie nowym można przebywać cały rok woda szamo pokuj taras kuchnia łazienka spokojna okolica można wiechac autem na działkę ogrzewanie typu ko...

  • Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe – Swarzędz, os. Kościuszkowców
    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe – Swarzędz, os. Kościuszkowców

    Swarzędz

    • 405 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    UWAGA! Nie jestem zainteresowany ofertami pośrednictwa w sprzedaży. Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe (z KW) o powierzchni 49,5 m², położone w Swarzędzu na...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Dymaczewo Nowe

    Dymaczewo Nowe

    • 38 800 zł cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie konkursu ofert nieruchomość gruntową zabudowaną o pow. całkowitej 304 m2 (nr działki 27/87) położoną w...

  • Dom Wiry gm. Komorniki,
    Dom Wiry gm. Komorniki,

    Wiry

    • 1 399 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 10 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej nieruchomości. Na sprzedaż oferuję elegancki, dopracowany w każdym detalu dom o powierzchni 138,6 m², położony...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam dom bezpośrednio
    1 / 11
    Sprzedam dom bezpośrednio

    Poznań

    • 750 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam 1/2 nieruchomości. Poznań Podolany. Współwłasność. 3 niezależne mieszkania. Ogród, parking. Cena 750 tys. Istnieje możliwość dokupienia pozostałej części domu od drugiego...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Dębiec, Czeremchowa
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Dębiec, Czeremchowa

    Poznań

    • 745 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 826 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Jasne i ciche, 3-pokojowe mieszkanie, z dwoma balkonami, na pierwszym piętrze w budynku z windą. Powierzchnia 63,09 m² została rozplanowana tak, by każdy metr miał swoje przeznacze...

  • Mieszkanie Poznań ul. Bułgarska

    Poznań » ul. Bułgarska

    • 439 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie, do wydania od zaraz.1. Świetna lokalizacja i komunikacjaGrunwald leży w południowo-zachodniej części Poznania, blisko śródmieścia....

  • Mieszkanie Poznań Jeżyce ul. Polna

    Poznań » Jeżyce » ul. Polna

    • 590 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m², Jeżyce - jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Poznania.Nieruchomość idealna zarówno dla osób szuk...

  • Mieszkanie Dopiewiec gm. Dopiewo, Polarna
    1 / 15
    Mieszkanie Dopiewiec gm. Dopiewo, Polarna

    Dopiewiec

    • 620 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i w pełni urządzone mieszkanie położone przy ul. Polarnej w Dopiewcu. To propozycja dla osób, które szukają gotowego miejsca do życia - bez remontów,...

  • Prestiżowy lokal w centrum | Półwiejska/Ogrodowa
    1 / 15
    Prestiżowy lokal w centrum | Półwiejska/Ogrodowa

    Poznań

    • 6 500 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prestiżowy lokal w odrestaurowanej kamienicy, przy ul. Ogrodowej, tuż przy Półwiejskiej. Oferujemy do wynajmu wyjątkowy lokal o powierzchni 87 m², położony na pierwszym piętrze p...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska
    1 / 11
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska

    Poznań

    • 634 665 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 578 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 pokoje + duży ogród 55 m² | parter | 60,93 m² | Jasielska 8C | Podolany Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, o powierzchni 60,93 m², położone na parterze nowoc...

  • Designerskie 153 m2 balkony kamienica Jeżyce
    1 / 15
    Designerskie 153 m2 balkony kamienica Jeżyce

    Poznań

    • 2 369 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 15 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ ABSOLUTNIE UNIKATOWY, DESIGNERSKI APARTAMENT Z TRZEMA BALKONAMI W ODRESTAUROWANEJ KAMIENICY - UL. PRUSA 16, JEŻYCE, POZNAŃ Na sprzedaż niepowtarzalny apartament o powi...

  • 1 / 3
    Przetarg - ul. Jana Matejki 37

    Poznań » ul. Matejki

    • 8 499 000 zł cena
    • 1 592 m2 powierzchnia
    • 5 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Uniwersytet im. Adama Mickiewiczaw Poznaniuul. H. Wieniawskiego 161-712 PoznańOGŁOSZENIEPRZETARGU USTNEGO NIEOGRANICZONEGOna sprzedaż nieruchomościbędącej własnością Uniwersytetu i...

  • SPRZEDAM 3-POKOJOWE MIESZKANIE W NISKIM BLOKU NA 1-PIĘTRZE OKAZJA !!!
    1 / 9
    SPRZEDAM 3-POKOJOWE MIESZKANIE W NISKIM BLOKU NA 1-PIĘTRZE OKAZJA...

    Poznań

    • 530 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAM 3-POKOJOWE MIESZKANIE W NISKIM BLOKU NA 1-PIĘTRZE OKAZJA !!! Piętro: I z IV (niski blok) Lokalizacja: Grunwald - ul. Bukowska Powierzchnia całkowita: 45,5 m2 + piwnica...

  • Dom Bogucin gm. Swarzędz, Wrzosowa
    1 / 9
    Dom Bogucin gm. Swarzędz, Wrzosowa

    Bogucin

    • 750 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 5 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z dużym ogrodem | Bogucin przy granicy z Poznaniem Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 138 m², położony w spokojnej i zielonej części Bogucina - zaledwie 1...

  • Wynajmę lokal użytkowy
    1 / 12
    Wynajmę lokal użytkowy

    Poznań

    • 4 300 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy 100 m² na Winogradach Poznań – funkcjonalny układ pomieszczeń Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 100 m², idealny na działalność biurową, ka...