• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Luboniem

(793)
  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Śródka, Św. Jacka
    1 / 13
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Śródka, Św. Jacka

    Poznań

    • 1 950 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34 m², położona w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Poznania - na Śródce, przy ul. Św. Jacka. To idealna propozy...

  • Lokal użytkowy – parter, witryna Stare Miasto
    1 / 11
    Lokal użytkowy – parter, witryna Stare Miasto

    Poznań

    • 1 789 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 10 524 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy na Wenecjańskiej 8 – doskonała lokalizacja przy Starym Mieście w Poznaniu! Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 170,98 m², położony na parterze nowo...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka
    1 / 5
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka

    Poznań

    • 1 015 065 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Ziębicka 30 - Twoja enklawa spokoju w Poznaniu Inwestycja zlokalizowana jest w zachodniej części Poznania, w otoczeniu, które zachwyca bliskością natury. To idealne miejsce...

  • Dom Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Centrum, Szewska
    1 / 13
    Dom Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Centrum, Szewska

    Poznań

    • 8 400 000 zł cena
    • 1 219 m2 powierzchnia
    • 6 891 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Szewskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku. Jedna z najbardziej prestiż...

  • Dom Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Winogrady, Winogrady
    1 / 11
    Dom Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Winogrady, Winogrady

    Poznań

    • 5 500 000 zł cena
    • 485 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy unikatową nieruchomość w prestiżowej lokalizacji - tuż przy Cytadeli, z bezpośrednim widokiem na park z jednego domu. To prawdziwa okazja dla osób poszukując...

  • Dom Sierosław gm. Tarnowo Podgórne,
    1 / 9
    Dom Sierosław gm. Tarnowo Podgórne,

    Sierosław

    • 299 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokojnego miejsca do życia, odpoczynku lub inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż całoroczny, przestronny dom położony na terenie Stowarzyszenia Ogrodów Dział...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Łazarz, Kolejowa
    1 / 13
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Łazarz, Kolejowa

    Poznań

    • 479 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,33 m², położone w klimatycznej kamienicy na Poznańskim Łazarzu - jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania. Idealna propozycja zarówno na s...

  • Sprzedam obiekt
    1 / 14
    Sprzedam obiekt

    Plewiska

    • 5 600 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 3 863 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    aktualne funkcjonujący hotel z 27 pokojami z restauracją na 160 os. wraz z częścią zieloną. Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Atrakcyjny lokal w Poznaniu na Dębcu
    1 / 15
    Atrakcyjny lokal w Poznaniu na Dębcu

    Poznań

    • 269 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 4 015 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam atrakcyjny lokal w spokojnej części Poznania. Mam do zaoferowania atrakcyjny, kameralny lokal o powierzchni 66,6 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Poznaniu przy ul.Sz...

  • Dom Swarzędz, Juliusza Słowackiego
    1 / 15
    Dom Swarzędz, Juliusza Słowackiego

    Swarzędz

    • 15 300 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Nowoczesne, zamknięte osiedle- dla pracowników - do 18 osób Do wynajęcia nowoczesny szeregowiec położony w Swarzędzu, na zamkniętym osiedlu przy ul. Słowackiego. Nieruchomość przys...

  • Pokój (z osobnym wejściem) w domu wolnostojącym z mediami
    1 / 8
    Pokój (z osobnym wejściem) w domu wolnostojącym z mediami

    Wiórek

    • 1 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Pokój jednoosobowy, ok. 20 m2, w pełni umeblowany, z osobnym wejściem bezpośrednio z klatki schodowej. Pokój z dostępem do aneksu kuchennego, widocznego na zdjęciu, oraz do wspóln...

  • Nieruchomość komercyjna na sprzedaż lub do zamiany
    1 / 8
    Nieruchomość komercyjna na sprzedaż lub do zamiany

    Poznań

    • 180 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy o powierzchni 20 m2 w samym centrum Poznania (Stare Miasto) mieści się w zabytkowej kamienicy po generalnym remoncie oraz remoncie elewacji. W lokalu znajduje się cz...

  • KOMFORTOWE 100m² DLA FIRM (10 OSÓB) | KIEKRZ | 2 MIEJSCA PAR
    1 / 10
    KOMFORTOWE 100m² DLA FIRM (10 OSÓB) | KIEKRZ | 2 MIEJSCA PAR

    Kiekrz

    • 4 990 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    TYTUŁ: KOMFORTOWE 100m² DLA FIRM (10 OSÓB) | KIEKRZ | 2 MIEJSCA PARKINGOWE | 2 ŁAZIENKI OPIS: Oferuję do wynajęcia przestronne, samodzielne mieszkanie o powierzchni 100 m² w Poznan...

  • Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe 46m2 na Podolanach
    1 / 16
    Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe 46m2 na Podolanach

    Poznań

    • 595 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie od osoby prywatnej znajdujące się na zielonych Podolanach.Idealne zarówno dla singla, pary jak i rodziny 2+1.    L O K A L I Z A C J A  ...

  • Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe
    1 / 16
    Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe

    Poznań

    • 799 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Unikatowy apartament w sercu Poznania – wysoki standard, gotowy do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością przy ul. Rybaki 1. To propozycja dla wymagaj...

  • Dom Poznań gm. Poznań-Jeżyce Smochowice, Myśliborska
    1 / 15
    Dom Poznań gm. Poznań-Jeżyce Smochowice, Myśliborska

    Poznań

    • 1 599 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 711 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 415 m², położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 920 m², w prestiżowej dzielnicy Smochowice przy ul. Myślibo...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka
    1 / 7
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka

    Poznań

    • 1 088 805 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 10 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE gotowe mieszkanie 75 m² | Taras 27 m² | Powierzchnia całkowita 102 m² I Junikowo - BEZ PCC i PROWIZJI Szukasz przestronnego, nowego mieszkania w spokojnej, zielonej części Poz...

  • Dom Pecna gm. Mosina, Daglezjowa
    1 / 7
    Dom Pecna gm. Mosina, Daglezjowa

    Pecna

    • 535 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 573 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wymarzonej nieruchomości? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, cenie i jakości? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliź...

  • Os. Przemysława mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Os. Przemysława mieszkanie 3 pokojowe

    Poznań

    • 3 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    To przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 63 m² znajduje się na drugim piętrze bloku. Składa się z trzech pokoi 25m2, 12m2, 9m2, umeblowanej kuchni z piekarnikiem i mikrofalą o...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka
    1 / 6
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka

    Poznań

    • 984 690 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE gotowe mieszkanie 72,94 m² | Taras 26,77 m² | Powierzchnia całkowita 102 m² I Junikowo - BEZ PCC i PROWIZJI Szukasz przestronnego, nowego mieszkania w spokojnej, zielonej częś...