• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Luboniem

(793)
  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 1. Piętro gotowe
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 1. Piętro gotowe

    Poznań

    • 500 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego na osiedlu ks. Jerzego Popiełuszki. Metraż 37m2, 2 pokoje - nie są przechodne, co daje możliwość swobody i wydzielenia stref salon i...

  • Dom Stęszew, Józefa Wybickiego
    1 / 8
    Dom Stęszew, Józefa Wybickiego

    Stęszew

    • 544 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSZCZĘDŹ NA STARCIE: BRAK PCC, 0% PROWIZJI, PEŁNA RĘKOJMIA! Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Stęszew, blisko Poznania i Wielkopolskiego Parku Narodowego Na sprzedaż funkcj...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Chwaliszewo, Garbary
    1 / 5
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Chwaliszewo, Garbary

    Poznań

    • 717 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Poznań, ul. Garbary 102 | 42,21 m² | 1 piętro | Loggia | Cesja umowy Zamieszkaj w sercu Poznania, w prestiżowej inwestycji Kapitanat Garbary, gdzie rytm miasta spotyka się z komfo...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Pawła Włodkowica
    1 / 8
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Pawła Włodkowica

    Poznań

    • 467 499 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 636 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,4 m², położone na wysokim parterze w niskim, zadbanym bloku na poznańskim Grunwaldzie przy skrzyżowaniu ulic Grochowski...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald,
    1 / 12
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald,

    Poznań

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie 41 m² po remoncie | Grunwald | świetna lokalizacja Wojskowa/Grunwaldzka Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m² (ok. 38m2 + 3m2 przynależna piwni...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Naramowice, Karpia
    1 / 9
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Naramowice, Karpia

    Poznań

    • 529 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ostatnim piętrze. To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, przestrzeni oraz wysokiej jakości ż...

  • Serce Poznania |Inwestuj lub Zamieszkaj
    1 / 15
    Serce Poznania |Inwestuj lub Zamieszkaj

    Poznań

    • 1 356 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 20 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nie każda nieruchomość jest inwestycją. Niektóre są po prostu pracującym kapitałem. W samym centrum Poznania, na skrzyżowaniu Al. Marcinkowskiego i ul. Podgórnej, znajduje się lo...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Nowe Miasto, Aleksandra Studniarskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Nowe Miasto, Aleksandra...

    Poznań

    • 520 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesna kawalerka 41 m² | ostatnie piętro | miejsce w hali garażowej w cenie Szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce, Klemensa Janickiego
    1 / 11
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce, Klemensa Janickiego

    Poznań

    • 585 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 18 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego o powierzchni 32,53 m2, znajdującego się przy ul. Klemensa Janickiego na poznańskich Jeżycach, w nowej inwestycji- Wieża Je...

  • Dom Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Malwowa
    1 / 15
    Dom Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Malwowa

    Poznań

    • 1 650 000 zł cena
    • 240 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedażdom z niezależnym biurem w Poznań - Junikowo/Grunwald, ul. Malwowa. Poznań - Junikowo, ul. Malwowa. Cicha i zielona okolica w ramach Osiedla Kwiatowego - szybki dojazd...

  • Działka 2500 m2 Komorniki I MPZP I Do podziału
    1 / 8
    Działka 2500 m2 Komorniki I MPZP I Do podziału

    Komorniki

    • 999 999 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 2500 m² - Komorniki przy południowej granicy Poznania | możliwość podziału - 2 działki budowlane: nr ewid. 70/10 i 70/11 - Łączna powierzchnia: 2500 m² - Wymiary...

  • Dom Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce, Miodowa
    1 / 15
    Dom Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce, Miodowa

    Poznań

    • 4 500 000 zł cena
    • 453 m2 powierzchnia
    • 9 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AKTYWO INWESTYCYJNE - POTENCJAŁ MEDYCZNY Poznań | narożna działka, wysoka ekspozycja,| skalowalność Lokalizacja - kluczowy czynnik popytu medycznego Nieruchomość zlokalizowana j...

  • Dom Przeźmierowo gm. Tarnowo Podgórne, Południowa
    1 / 15
    Dom Przeźmierowo gm. Tarnowo Podgórne, Południowa

    Przeźmierowo

    • 1 429 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 993 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do zamieszkania, funkcjonalnego domu położonego w dobrej lokalizacji, na spokojnym osiedlu w Przeźmierowie przy ul. Południo...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Krzesinki, Świątniczki
    1 / 15
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Krzesinki, Świątniczki

    Poznań

    • 438 999 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Cena: 438 999 zł Powierzchnia: 40 m² + piwnica + strych + działka 1000 m² Lokalizacja: Poznań, ul. Świątniczki Szukasz miejsca z klimatem, zielenią i niezależnością? To bezczynszow...

  • PRZESTRONNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE NA RATAJACH

    Poznań

    • 1 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Yuliya
    Agent nieruchomości

  • Komfortowe 2 pokoje mieszkanie z balkonem – Rataje, os. Rzeczypos...

    Poznań

    • 2 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Yuliya
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Poznań Poznań-Grunwald, Poznań-Grunwald ul. Grochowska

    Poznań » Grunwald » ul. Grochowska

    • 449 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH! Zapraszam do zakupu mieszkania w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu w spokojnej, dobrze skomunikowanej i znanej części Grunwaldu....

  • Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Nowe Miasto, Gościnna
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Nowe Miasto, G...

    Poznań

    • 6 642 000 zł cena
    • 17 032 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w Poznaniu, Spławie ! Masz wolne środki, zainwestuj. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki gruntu o powierzchni 17,032 m2. Posiadamy wytyczn...

  • Mieszkanie Dachowa gm. Kórnik, Cytrynowa
    1 / 11
    Mieszkanie Dachowa gm. Kórnik, Cytrynowa

    Dachowa

    • 605 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem 56,6 m komfortu i prywatności Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z urokiem własnej, zielonej przestrzeni, ta...

  • Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Żegrze, Sarbinowska
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Żegrze, Sarbin...

    Poznań

    • 5 828 768 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w Poznaniu - idealna pod produkcję, usługi i magazyny! Poznańskie Centrum Logistyczne Franowo-Żegrze Szukasz przestrzeni dla swojego biznesu w doskonałej loka...