• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Luboniem

(793)
  • Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie
    Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie

    Poznań

    • 3 200 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Od 1 czerwca 2026r. wolne 3-pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni w bloku z 2010r. na 3 p. z dwiema windami w bloku. Powierzchnia ok. 68 m2. Mieszkanie słoneczne strony pd-zach, 2...

  • Mieszkanie Poznań Piątkowo, Os. Stefana Batorego
    Mieszkanie Poznań Piątkowo, Os. Stefana Batorego

    Poznań

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia znakomicie zlokalizowane i ustawne mieszkanie 2-pokojowe w nowszej części os. Stefana Batorego w Poznaniu (Piątkowo). Lokal został niedawno odświeżony. Mieszkanie zn...

  • Wynajmę funkcjonalną kawalerkę, Prądzyńskiego 51
    1 / 9
    Wynajmę funkcjonalną kawalerkę, Prądzyńskiego 51

    Poznań

    • 1 700 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Prądzyńskiego 51. Nieruchomość: Powierzchnia 19 m2. Parter. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: Świetna lokalizacja –...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Chartowo,
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Chartowo,

    Poznań

    • 1 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe na os. Rusa na Chartowie w Poznaniu. Jest to idealna propozycja jednej osoby lub pary, poszukującej mieszkania w spokojnej, zielonej dzielnicy z do...

  • Mieszkanie Poznań Winogrady, Hawelańska
    Mieszkanie Poznań Winogrady, Hawelańska

    Poznań

    • 810 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z rewelacyjnym, wykończonym mieszkaniem położonym w nowszym budynku na Winogradach (przy granicy z dzielnicą Naramowice) w Poznaniu. UWAGA: Mieszkani...

  • Lokal do wynajęcia | 181 m2 | Top lokalizacja | Dostęp 24h
    Lokal do wynajęcia | 181 m2 | Top lokalizacja | Dostęp 24h

    Poznań

    • 15 300 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    *** Bez Prowizji ze strony najemcy *** Lokal usłuowo - biurowo | 181 m2 | Top lokalizacja | Parter | Dostęp 24h ENG version below Do wynajęcia lokal usługowy z wejściem z pozio...

  • Willa miejska 75 m² | Gruszczyn | 2022
    1 / 13
    Willa miejska 75 m² | Gruszczyn | 2022

    Gruszczyn

    • 839 900 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 199 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Willa miejska | 75 m² | Gruszczyn | gotowa do zamieszkania Szukasz funkcjonalnego i przytulnego domu w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może...

  • Dom 121 m² 6 pokoi, 2 łazienki, Taras, ogród, Lusówko, Rozalin, u...

    Lusówko

    • 1 160 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na sprzedaż Powierzchnia:121 m² Liczba pokoi: 6 Rodzaj zabudowy: bliźniak Stan wykończenia: do zamieszkania Rynek: wtórny Dostępne od: do uzgodnienia Typ ogłoszeniodawcy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesny dom na wynajem Suchy Las
    1 / 16
    Nowoczesny dom na wynajem Suchy Las

    Suchy Las

    • 4 800 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Nowoczesny dom 1-rodzinny w atrakcyjnej lokalizacji. Nowy (dotychczas niezamieszkany), w zabudowie szeregowej. Wysoki standard wykończenia i perfekcyjny stan techniczno-estetyczny....

  • Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,
    Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,

    Więckowice

    • 1 195 440 zł cena
    • 7 032 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 319/12, o powierzchni 7032 m2, zlokalizowanej na terenie kompleksu logistycznego w Więckowicach, gm. Dopiew...

  • Grunwald 90m2 na Sklep, Gabinet, Biuro
    1 / 2
    Grunwald 90m2 na Sklep, Gabinet, Biuro

    Poznań

    • 3 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Sklep, Gabinet, Usługi, Biuro o pow. ca 90m2 na Grunwaldzie w ok. Hetmańskiej, Kasprzaka. Lokal na parterze z oknem wystawowy i 2 wejściami: z ulicy i klatki schodowej.z oknem wyst...

  • Ładne 2 pokojowe ca 38m2 po remoncie na IVp
    1 / 3
    Ładne 2 pokojowe ca 38m2 po remoncie na IVp

    Poznań

    • 420 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 1, 2 pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką z kabiną prysznicową wykończona jasna glazurą. Własność z KW, w sąsiedztwie sklepów, komunikacji miejskiej, banku, ryneczku...

  • [OFF-MARKET] Poznań Winiary | Obiekt 388m² | 10 Parkingów |
    [OFF-MARKET] Poznań Winiary | Obiekt 388m² | 10 Parkingów |

    Poznań

    • 4 350 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 11 212 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo, Z upoważnienia właściciela, biuro Space4You prezentuje unikatową nieruchomość komercyjno-rezydencjonalną na poznańskich Winiarach, dostępną wyłącznie w formule p...

  • Atrakcyjny dom ogród garaż biznes Suchy Las
    1 / 16
    Atrakcyjny dom ogród garaż biznes Suchy Las

    Suchy Las

    • 2 599 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 9 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny dom i drugi domek/lokal/biznes na sprzedaż - Suchy Las, ul. Lisia | 230 m² | działka 1244 m² + dodatkowy budynek 50 m² Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednoro...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Garbary, Szyperska
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Garbary, Szyperska

    Poznań

    • 3 700 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w kamienicy w samym sercu Garbar. Mieszkanie o powierzchni 79 m², mieszczące się przy ul. Szyperskiej jest gotowe do...

  • Biuro blisko Mostu Dworcowego w Poznaniu
    1 / 12
    Biuro blisko Mostu Dworcowego w Poznaniu

    Poznań

    • 390 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Atrakcyjne pomieszczenia biurowe do wynajmu na godziny lub dni a może i na stałe w apartamentowcu położonym w pobliżu Mostu Dworcowego, stacji Poznań Główny i Avenidy przy ul. Towa...

  • Mieszkanie Poznań Piątkowo, Os. Stefana Batorego
    Mieszkanie Poznań Piątkowo, Os. Stefana Batorego

    Poznań

    • 695 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE INWESTYCYJNE Lokalizacja: Poznań, Piątkowo os. Stefana Batorego Powierzchnia: 73,7 m Liczba pokoi: 6 (niezależne) Piętro: 4/4 (niski blok z 1989r.) Funkcjo...

  • M2 + taras i garaż - Kutrzeby 14, Stare Miasto
    1 / 6
    M2 + taras i garaż - Kutrzeby 14, Stare Miasto

    Poznań

    • 1 990 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie z tarasem oraz miejscem postojowym, położone w apartamentowcu z ochroną przy ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 14 w Poznaniu,...

  • Słoneczne mieszkanie 2 pok.ul.Milczańska
    1 / 14
    Słoneczne mieszkanie 2 pok.ul.Milczańska

    Poznań

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem mieszkanie ul.Milczańska w Poznaniu , umeblowane , dwa pokoje z balkonem. Do wynajęcia od zaraz. Podstawowe informacje: • powierzchnia ok. 42,41m2 • I piętro , niski blo...

  • Klimatyczny dom wolnostojący | Świerczewo
    Klimatyczny dom wolnostojący | Świerczewo

    Poznań

    • 1 299 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 6 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam na Dzień Otwarty 16 maja w godzinach 11:00-14:00. Prezentacja nieruchomości odbywa się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty. Dom z duszą i duży...