• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Lublińcem

(27)
  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krupski Młyn

    • 400 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Krupski Młyn

    • 780 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Ciasna

    • 449 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Biuro - lokal wynajem Coworking

    Koszęcin

    • 1 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hej pracuję zdalnie i mam na oku fajne biuro w Koszęcinie jednak jest one duże a ja potrzebuję tylko biurko komputer i internet do pracy. Więc szukam osoby która też potrzebuje...

  • wynajmę mieszkanie

    Herby

    • 1 300 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na wysokim parterze,suche,jasne.Położone w centrum Herb.Składa sie z:trzy pokoje sloneczne,duża kuchnia ,łazienka, wc.Centralne ogrzewanie z kotłowni. Wszelkie spra...

  • Wynajmę budynek z gabinetem rrehabilitacji
    Wynajmę budynek z gabinetem rrehabilitacji

    Kielcza

    • 2 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    działający gabinet rehabilitacji w Kielczy wynajmę można prowadzic każdą działalność gabinet jest wyposażony ale można zmienić na przychodnię lekarska lub dentystyczną

  • Sprzedam działkę budowlana
    Sprzedam działkę budowlana

    Sadów

    • 135 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lubliniec-Sadów ul. Cesarska Górka Sprzedam działkę budowlano rolną pow. około 2200 m2. Wymiary działki : 16,74 x 200,0 m w tym budowlanej około 800 m2 Działka znajduje się w odle...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • ZAWADA- DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ OKOLICY
    1 / 4
    ZAWADA- DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ OKOLICY

    Zawada

    • 300 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAWADA- DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ OKOLICY Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 5000 mkw, o wymiarach 16m x 312m, położonej w bardzo atrakcyjnej okolic...

  • 1 / 2
    Działka Zawada

    Zawada

    • 326 000 zł cena
    • 33 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy Państwu działkę rolną zlokalizowaną w miejscowości Zawada w gminie Mstów. OFEROWANA DZIAŁKA ma kształt prostokąta o powierzchni ok. 3,3 ha Wymiary : ok.44m x ok.7...

  • 1 / 3
    Działka Zawada

    Zawada

    • 1 186 680 zł cena
    • 7 192 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki inwestycyjne w miejscowości ZAWADA gmina MSTÓW Oferujemy Państwu działki inwestycyjne zlokalizowane w miejscowości Zawada w gminie Mstów. Działka narożna wzdłuż d...

  • 1 / 4
    Działka Zawada

    Zawada

    • 3 560 205 zł cena
    • 21 577 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w miejscowości ZAWADA gmina MSTÓW Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną zlokalizowaną w miejscowości Zawada w gminie Mstów. Działka narożna wzdłuż d...

  • 1 / 2
    Działka Zawada

    Zawada

    • 60 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferujemy Państwu działkę rekreacyjną zlokalizowaną w miejscowości Zawada w gminie Mstów. Działka znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy ok.15 min od centrum Częstochow...

  • Działka Gorzelnia

    Gorzelnia

    • 220 000 zł cena
    • 2 294 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Gorzelnia w gminie Blachownia. Działka znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy, sąsiaduje z budynkami jed...

  • Działka Zawada

    Zawada

    • 95 004 zł cena
    • 1 092 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w miejscowości ZAWADA gmina MSTÓW. Oferujemy Państwu działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Zawada w gminie Mstów. Działki znajdują się na nowo, p...

  • 1 / 4
    Działka budowlana Zawada gm. Kamienica Polska

    Kamienica Polska

    • 82 000 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Gospodarstwo, działka 9300m2, Dom 91 m2 + budynki

    Podlesie

    • 550 000 zł cena
    • 9 318 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane gospodarstwo rolne położone w Podlesiu – urokliwej, otoczonej pięknymi lasami wsi-koloni na pograniczu województwa lubuskiego i zachodniopomor...

  • Gospodarstwo, działka 9300m2, Dom 91 m2 + budynki

    Podlesie

    • 550 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 044 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane gospodarstwo rolne położone w urokliwej, otoczonej pięknymi lasami wsi-koloni na pograniczu województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego, 30...

  • Dwa domy na dużej działce Zawada gm. Kamienica Polska

    Kamienica Polska

    • 449 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Działka Zawada

    Zawada

    • 190 440 zł cena
    • 1 058 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka, na lekkim wzniesieniu, w miejscowości Zawada gmina Mierzęcice, o powierzchni 1058m2 i wymiarach 25x42,5m. Bardzo dobra lokalizacja, cisza, spokój, w okolicy domy...

  • willa w eksluzywnej okolicy.
    willa w eksluzywnej okolicy.

    Wanaty

    • 4 490 000 zł cena
    • 511 m2 powierzchnia
    • 8 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka Zawada gm. Mstów
    1 / 7
    Działka Zawada gm. Mstów

    Zawada

    • 90 450 zł cena
    • 1 141 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do oglądania i zakupu działek położonych na terenie Jury w gminie Mstów w miejscowości Zawada. Cicha, spokojna, okolica a jednocześnie bardzo dobry dojazd do Częstocho...

  • Działka Gorzelnia gm. Blachownia
    1 / 5
    Działka Gorzelnia gm. Blachownia

    Gorzelnia

    • 220 000 zł cena
    • 1 371 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej przy ul Wielkoborskiej w Gorzelni Do sprzedaży działka budowlano-o pow. 1371...

  • Działka usługowa Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 3
    Działka usługowa Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 175 000 zł cena
    • 1 805 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka budowlana o wymiarach 29.5x 61,19 objęta w całości planem zagospodarowna z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniowa z usługami, oraz zabudowę zagrodową 7MNU, MR Teren płaski...

  • Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 10
    Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 112 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlana w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 1120m2 w 2-giej linii zabudowy mediami w...

  • Działka usługowa Łojki gm. Blachownia
    1 / 14
    Działka usługowa Łojki gm. Blachownia

    Łojki

    • 129 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka budowlana w Gminie Blachownia - miejscowość Łojki na pograniczu z Częstochową Powierzchnia działki ok. 860 szer od ulicy Długiej 22 a od drogi wewnętrznej 37 Media w ul...

  • Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 8
    Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 215 000 zł cena
    • 2 420 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlano usługowa w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 2420m2 mediami w ulicy - prąd, w...

  • Działka Gorzelnia gm. Blachownia
    1 / 7
    Działka Gorzelnia gm. Blachownia

    Gorzelnia

    • 360 000 zł cena
    • 2 984 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki budowlanej o pow. 2984 m2 położonej na pograniczu Częstochowy i Gorzelni Nowej do Centrum Częstochowy 10 minut. D...

  • Działka Zawada gm. Mstów
    1 / 7
    Działka Zawada gm. Mstów

    Zawada

    • 3 130 405 zł cena
    • 21 589 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej w gminie Mstów oznaczonej w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolem 1U tereny zabudowy usługowej w całości Dla teren...

  • Działka usługowa Łojki gm. Blachownia
    1 / 20
    Działka usługowa Łojki gm. Blachownia

    Łojki

    • 1 960 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna około 1,40ha szeroka 50m długa 280m która została podzielona na 12 działek budowlanych z drogą wewnętrzna każda działka o powierzchni 1000m2 szeroka wzdłuż dro...

  • Działka Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 8
    Działka Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 155 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlano usługowa w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 1300m2 z bezpośrednim dostępem do d...

  • Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 5
    Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 298 900 zł cena
    • 10 059 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania wyjątkowa działka budowlano rolna w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki około 1ha z czego około 3000m2...

  • Działka Zawada

    Zawada

    • 2 400 000 zł cena
    • 11 634 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Operat sporządzony przez rzeczoznawcę wycenia tą nieruchomość w 2023r. Na 3 100 000 zł. Działka usługowa, uzbrojona, o powie...

  • Sprzedam działkę budowlaną 985m2, prywatnie
    1 / 10
    Sprzedam działkę budowlaną 985m2, prywatnie

    Konradów

    • 95 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, woda, gaz w drodze. Działka ma wydaną wz, droga wewnętrzna jest w 1/5 własności, powierzchnia 985m2 Prąd na działce! Dzialka znajduje się w miejscowości...

  • sprzedaż
    sprzedaż

    Kamienica Polska

    • 450 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o pow.117mkw. na działce 605 m kw. w Kamienicy Polskiej ul. Jastrzębska 1. Cena 450000zł.

  • Dom Kamienica Polska
    1 / 15
    Dom Kamienica Polska

    Kamienica Polska

    • 420 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Michalczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny dom jednorodzinny w Kamienicy Polskiej - idealna propozycja dla osób poszukujących solidnej nieruchomości z potencjałem, w spokojne...

  • 1 / 2
    Działka, 1 591 m², Libidza

    Libidza

    • 10 000 zł cena
    • 1 591 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    dot. VIIIGUp 71/19, OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY „Z WOLNEJ RĘKI” NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości sprzeda "z wolnej ręki”: 1. udział 1/2 w prawie własności nierucho...

  • Nieruchomość - Gruszewnia

    Gruszewnia

    • 77 592 zł cena
    • 2 933 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert nieruchomości zabudowanej budynkiem gospod...