• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Lublińcem

(27)
  • Dom Sieraków Śląski gm. Ciasna, Oleska
    Dom Sieraków Śląski gm. Ciasna, Oleska

    Sieraków Śląski

    • 1 280 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowo komfortowy dom z własnym stawem - wysoki standard wykończenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, w pełni wyposażonego domu, który łączy w sobie...

  • Pejzażowa działka budowlana na Jurze 3304 m2 Hucisko
    1 / 6
    Pejzażowa działka budowlana na Jurze 3304 m2 Hucisko

    Hucisko

    • 325 000 zł cena
    • 3 304 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży szeroką w całości budowlaną działkę o powierzchni 3304 m2, położoną w pejzażowym miejscu na Jurze w Hucisku w gminie Włodowice. D...

  • Obniżka 100 tys. pod inwestycję w usługi lub mieszkania
    1 / 16
    Obniżka 100 tys. pod inwestycję w usługi lub mieszkania

    Dobrodzień

    • 799 000 zł cena
    • 508 m2 powierzchnia
    • 1 573 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedajemy bezpośrednio i bez prowizji budynek mieszkalno-użytkowy, piętrowy, częściowo podpiwniczony, o pow. ok. 508 m kw., z 4 mieszkaniami na piętrze. Nieruchomość położona je...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Gwoździany

    Gwoździany

    • 10 221 zł cena
    • 202 720 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert prawa własności nieruchomości, składającej...

  • Nieruchomość - Kochcice

    Kochcice

    • 53 150 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    dot. VIIIGUp 191/21, OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY „Z WOLNEJ RĘKI” ¼ UDZIAŁU NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości sprzeda "z wolnej ręki” udział ¼ nieruchomości opisanej w KW CZ1...

  • Działka usługowa Dobrodzień, Szemrowicka
    Działka usługowa Dobrodzień, Szemrowicka

    Dobrodzień

    • 750 000 zł cena
    • 9 796 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna i budowlana na sprzedaż - Dobrodzień, przy DK46 i ul. Szemrowickiej. Szukasz idealnego gruntu pod działalność gospodarczą, który daje również możliwość budowy...

  • Dom z dużym ogrodem
    1 / 2
    Dom z dużym ogrodem

    Boronów

    • 450 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w spokojnej okolicy z dużym ogrodem, składającym się z dwóch działek (1232m2 i 589m2). Na parterze znajdują się dwa pokoje z kuchnią oraz łazienka, na piętrze trzy pokoje z łaz...

  • Działka budowlana Koszęcin, Ligonia
    1 / 10
    Działka budowlana Koszęcin, Ligonia

    Koszęcin

    • 175 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż w Koszęcinie - 1239 m², ul. Ligonia. Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy? Biuro Nieruchomości BMC prezentuje wy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka przemysłowa Koszęcin, Ligonia
    1 / 13
    Działka przemysłowa Koszęcin, Ligonia

    Koszęcin

    • 822 690 zł cena
    • 3 047 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu na Śląsku, z doskonałym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przemysłowo-usł...

  • Dom Strzebiń gm. Koszęcin, Lubliniecka
    1 / 9
    Dom Strzebiń gm. Koszęcin, Lubliniecka

    Strzebiń

    • 499 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 442 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z potencjałem i dużą działką - Strzebiń, gm. Koszęcin Biuro Nieruchomości BMC z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malo...

  • Żędowice narożna działka 26,17 a, pod dom i usługi

    Żędowice

    • 225 000 zł cena
    • 2 617 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Żędowicach, gmina Zawadzkie Prezentujemy wyjątkową działkę narożną o powierzchni 0,2617 ha, doskonale usytuowaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodz...

  • Zwóz, gmina Dobrodzień Dom, budynki i 1 ha działki

    Zwóz

    • 450 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ponad 1 ha ziemi z domem i zabudowaniami – Zwóz, gm. Dobrodzień Zwóz (46-380), woj. opolskie – pomiędzy Dobrodzieniem a Lublińcem. Cicha, spokojna okolica, otoczona lasami i łąkami...

  • ZAWADZKIE/WIELOFUNKCYJNY LOKAL BLISKO CENTRUM!

    Zawadzkie

    • 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 563 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wielofunkcyjny, parterowy lokal handlowo-usługowy, położony w miejscowości Zawadzkie!MOŻLIWE JEST WYNAJĘCIE LOKALU.Zlokalizowany blisko Centrum!Lokal ma powierzchnię ok...

  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów w stanie surowym otwartym Bezpośredni dostęp do wszystkich mediów GAZ, KANALIZACJA, PRĄD I WODA na działce Projekt indywidualny do wgl...

  • Sadów, ul.Kochanowicka, działka budowlana 900m²
    1 / 3
    Sadów, ul.Kochanowicka, działka budowlana 900m²

    Sadów

    • 198 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m² położona na "górce" z widokiem w kierunku Lublińca przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość ma dostęp do mediów: prąd, woda i...

  • Dom 200 m² | działka 25 ar | 30 km od Opola

    Dobrodzień » ul. Opolska

    • 745 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom z poddaszem użytkowym, po generalnym remoncie | 200 m² | 25 ar | Fotowoltaika | 30 km od Opola. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronne...

  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka budowlana - Kalety Drutarnia
    1 / 3
    Działka budowlana - Kalety Drutarnia

    Kalety

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w leśnej części Kalet - Drutarni. Numer działki: 996/51. Działka ma 1000m kw, prąd przy granicy działki, woda i kanalizacja w drodze (ok.100m) korzystanie z wodoc...

  • 1 / 3
    Teren budowlano - rolniczy

    Dębowa Góra

    • 970 000 zł cena
    • 43 951 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferowany teren składa się z dwóch kształtnych działek. Pierwsza o szerokości 54 m i długości 373 m Druga o szerokości 133 m2 i długości 185 m Pierwsza z działek leży przy drodze...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Herby

    • 299 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 366 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości