• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Regiel
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Jezioranami

(52)
  • 2-pokojowe mieszkanie w Barczewie
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie w Barczewie

    Barczewo

    • 449 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDANE Mieszkanie w Barczewie na Placu Zielone Wzgórze OTOCZENIE Mieszkanie znajduje się w Barczewie przy Placu Osiedle Zielone Wzgórze 1. W Barczewie znajdziemy m. in. liczne...

  • Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa
    1 / 10
    Działka budowlana 758 m2 - Łapka k/Barczewa

    Łapka

    • 77 000 zł cena
    • 758 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mała działka budowlana o pow. 758 m2 - idealna pod zabudowę domem bez pozwolenia do 70m2 Warunki zabudowy zezwalają na budowę domu do 300 m2 powierzchni użytkowej Połozenie - Łapka...

  • Działka budowlana Suryty gm. Lidzbark Warmiński
    Działka budowlana Suryty gm. Lidzbark Warmiński

    Suryty

    • 85 750 zł cena
    • 2 450 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    3 wyjątkowe działki budowlane - Suryty, gm. Lidzbark Warmiński | 600 m do jeziora Blanki Bezpośrednie sąsiedztwo lasów państwowych gwarantuje ciszę, prywatność i brak uciąż...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    Barczewo » ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    • 889 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 103,69 m, zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Zielone Wzgórze w Barczewie. Mieszkani...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Magnacka

    Barczewo » ul. Magnacka

    • 680 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie 95 m + taras 130 m | garaż | komórka | Barczewo, ul. Magnacka Cena promocyjna: 680 000 zł (ok. 7 158 zł/m) Biuro nieruchomości Chata w Kwadracie ofer...

  • Okazja - działka rolna, las, staw
    1 / 8
    Okazja - działka rolna, las, staw

    Stryjkowo

    • 199 000 zł cena
    • 84 400 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka rolna z lasem o powierzchni 8,44 ha na obrzeżach miejscowości Stryjkowo. Mimo, iż formalnie to działka rolna, istnieje możliwość zakupu przez osobę nie będącą rolnikiem. Sk...

  • 4 pokoje z balkonem i parkingiem, blisko Olsztyn
    1 / 16
    4 pokoje z balkonem i parkingiem, blisko Olsztyn

    Łęgajny

    • 679 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 716 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz - bez potrzeby remontu, z funkcjonalnym 4-pokojowym układem i wygodnym podziałem przestrzeni na dwa poziomy? Ta ofert...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Magnacka

    Barczewo » ul. Magnacka

    • 699 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Chata w Kwadracie z radością prezentuje Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni około 82 m2 , zlokalizowane niedaleko Olsztyna w spokojnej okolicy Barczewa na osiedlu Barczew...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Gotowa działka pod budowę nad jeziorem Szóstak

    Orzechowo

    • 150 000 zł cena
    • 783 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolno-budowlaną z widokiem na jezioro Szóstak na Mazurach.Działka na której wnosić możesz dom niemalże bezpośrednio po zakup...

  • Działka rolna Piszewo gm. Jeziorany
    1 / 12
    Działka rolna Piszewo gm. Jeziorany

    Piszewo

    • 159 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż ziemia rolna o powierzchni 2,00 ha, która położona jest w miejscowości Piszewo, gmina Jeziorany. To propozycja dla osób, które chcą mieć swój kawałek ziemii z dala od...

  • działka w sąsiedztwie lasu, z możliwością zabudowy
    1 / 4
    działka w sąsiedztwie lasu, z możliwością zabudowy

    Dąbrówka Wielka

    • 137 865 zł cena
    • 3 939 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Malownicza działka z możliwością zabudowy w bezpośrednim sąsiedztwie dużego kompleksu lasów należących do Skarbu Państwa. Miejsce wyjątkowo spokojne o dużych walorach przyrodniczo-...

  • Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 365 000 zł cena
    • 3 470 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Kiersztanowie, położona w centrum malowniczych Mazur, w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, z niezakłóconym widokiem na jezioro Juno (pow. 380 ha). Z dobry...

  • Działka w otoczeniu lasu, widok na staw
    1 / 9
    Działka w otoczeniu lasu, widok na staw

    Barczewko

    • 200 000 zł cena
    • 4 771 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zaciszna działka położona w miejscowości Barczewko (gm. Barczewo) 13 km od Olsztyna. Idealna dla miłośników sielskiego klimatu i wypoczynku z dala od miasta. Możliwość uzyskania wa...

  • Działka z możliwością zabudowy, dojście do jeziora
    1 / 7
    Działka z możliwością zabudowy, dojście do jeziora

    Blanki

    • 147 200 zł cena
    • 1 472 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Malowniczo położona działka oddalona o 400 m od jeziora Blanki. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie odrestaurowanego i zadbanego ekologicznego Siedliska Blanki. Wraz ze sprzedażą d...

  • Działka w otoczeniu lasu, widok na staw
    1 / 14
    Działka w otoczeniu lasu, widok na staw

    Barczewko

    • 200 000 zł cena
    • 4 775 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Atrakcyjna działka z potencjałem, linia brzegowa
    1 / 16
    Atrakcyjna działka z potencjałem, linia brzegowa

    Kiersztanowo

    • 3 200 000 zł cena
    • 41 000 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz ciekawej nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą działki z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Juno....

  • Działka w otoczeniu lasu, widok na staw
    1 / 14
    Działka w otoczeniu lasu, widok na staw

    Barczewko

    • 200 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, działka z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 368 000 zł cena
    • 3 506 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Kiersztanowo, dwie działki z widokiem na jez. Juno
    1 / 10
    Kiersztanowo, dwie działki z widokiem na jez. Juno

    Kiersztanowo

    • 715 000 zł cena
    • 6 976 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Kiersztanowie, położone w centrum malowniczych Mazur, w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, z niezakłóconym widokiem na jezioro Juno (pow. 380 ha). Z dobry...

  • Działka rolna na siedlisko lub do podziału
    1 / 7
    Działka rolna na siedlisko lub do podziału

    Gradki

    • 1 145 560 zł cena
    • 114 556 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna działka pod siedlisko o powierzchni 11 ha 4556 m2, położona w warmińskiej wsi Gradki. Możliwość zabudowy lub podziału. Mimo, iż formalnie to działka rolna, istnieje moż...