• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lubniewice +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Górą Kalwarią

(813)
  • Działka Bielawa

    Bielawa

    • 1 850 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 617 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 24mx125m zlokalizowana w Konstancinie w dzielnicy Bielawa, około 2km od ul. Warszawskiej. Nieruchomość objęta PZP. LINK DO OFERTY: [url] -----...

  • Dom Czersk

    Czersk

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Malowniczo położony 200 letni domek położony na pięknej działce o pow. ok. 18000 m2 ze starodrzewiem (brzoza, leszczyna i inne). Możliwość dojazdu do posesji z dwóch stron. W częśc...

  • 1 / 2
    Działka Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 3 465 000 zł cena
    • 3 150 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, zadrzewiona (sosny) o powierzchni 3150m2 zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy prestiżowej dzielnicy Konstancina(strefa "A"). Nieruchomość posadowiona wśród z...

  • Działka Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 000 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 953 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna działka o powierzchni 2100m2 zlokalizowana w rezydencjonalnej, prestiżowej dzielnicy Konstancina "Strefa A". Nieruchomość ze starodrzewem, unikalne położenie- z 2 stron otoc...

  • 1 / 2
    Działka Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 300 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 1 023 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Konstancin-Jeziorna. Piękna działka częściowo zalesiona starymi sosnami, położona w bardzo cichej i spokojnej części Konstancina. Otoczenie działki to piękne domy jednorodzinne i...

  • Działka Konstancin-Jeziorna Klarysew

    Konstancin-Jeziorna

    • 3 900 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana (druga linia zabudowy) o powierzchni 3000m2 i wymiarach ok.50X60m, zlokalizowana w pięknej, cichej, zielonej okolicy Klarysewa "Skarpa". Sąsiedztwo w/w nieruchomo...

  • 1 / 4
    Lokal Nowy Prażmów

    Nowy Prażmów

    • 15 000 zł cena
    • 1 056 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek magazynowy, murowany w Nowym Prażmowie o wymiarach 88m x 12m; wysokość 3,5m na działce o pow.5000m. Pomieszczenie socjalne ~100m. Hala oświetlona z zewnątrz, okna okratowan...

  • Dom Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 7 400 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 10 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Luksusowy, przestronny, nowy dom w osiedlu zamkniętym z ochroną, monitoringiem. Wykończony z materiałów najwyższej jakości (kamień, szkło, chrom, podłogi z drzewa afrykańskiego. P...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Bielawa

    Bielawa

    • 2 675 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 7 431 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom w Konstancinie Jeziorna. Budynek wybudowany wg indywidualnego projektu - nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia ( okna, drzwi mahoniowe, na podł...

  • Przestronne 3 pokojowe mieszkanie. Blisko do komunikacji miejskie...

    Piaseczno

    • 530 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Mysiadle przy ulicy Złotej Kaczki, na granicy z Warszawą o powierzchni 72 m2 z dwoma obszernymi balkonami. Szybko do centrum samochodem (25 minu...

  • 1 / 2
    Piękna działka 40 km od Warszawy

    Ostrówek

    • 660 000 zł cena
    • 26 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Idealna oferta dla Dewelopera lub Inwestora czy też jako działka pod wymarzony dom. Oferuję na sprzedaż piękną działkę zlokalizowaną w południowo części woj. Mazowieckiego gm....

  • Sprzedaż
    Sprzedaż

    Chynów

    • 170 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana zWZ 1000m Chynów ulMokra obok ul.Cicha woda, światło gaz w drodze powstaje nowe osiedle

  • Dom 138 m2 z garażem, Piotrowice

    Piotrowice

    • 1 120 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    4 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem z paleniskiemPiotrowice (25 km od Lublina) - dom z garażem 138.4 m2 oraz własną działką 1005 m2. Wybudowany samodzielnie przez właściciel...

  • Sprzedam działkę w Otwocku
    Sprzedam działkę w Otwocku

    Otwock

    • 690 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 986 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ładną działkę w bardzo dobrej lokalizacji (przy jednej z głównych ulic Otwocka). Działka jest ogrodzona, wszystkie media w ulicy. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy...

  • Działka z warunkami - pow.Otwocki w okolicach Jeziora Rokola
    Działka z warunkami - pow.Otwocki w okolicach Jeziora Rokola

    Otwock Wielki

    • 610 000 zł cena
    • 4 356 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w okolicach Jeziora Rokola Przedmiotem sprzedaży jest działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do kwadratu o pow. 4356m2 , nie objęta MPZP , na działkę wydano wa...

  • sprzedam działkę otwock
    sprzedam działkę otwock

    Otwock

    • 800 000 zł cena
    • 3 155 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wólka mlądzka / Otwock ;; KW WA 1O/00021056/6 działka nr18/9 obręb 234 działka zalesiona /drzewo budowlane jest decyzja "zniesienie ochronności lasu "powierzchnia wymiar działki ~...

  • Działka budowlana Kozłów kolo Chynowa
    Działka budowlana Kozłów kolo Chynowa

    Kozłów

    • 600 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka ze starymi drzewami leśnymi w ładnym prostokącie. WZ trwałe. Media - prąd na działce, wodociąg 200 mb do podciągnięcia, kanalizacja we własnym zakresie. Droga sze...

  • Sprzedam dzialke
    Sprzedam dzialke

    Osieck

    • 125 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dzialke budowlana o pow. 1396 m kw w Osiecku. Dzialka polozona jest na skraju Osiecka w otoczeniu nowych, ladnych domow. Ma ksztalt trapezu. Dwoma bokami dotyka do drog, j...

  • Sprzedam dzialke budowlana w Osiecku
    Sprzedam dzialke budowlana w Osiecku

    Osieck

    • 120 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spredam dzialke budowlana w Osiecku, z warunkami zabudowy. Dzialka ma powierzchnie 1396 m kw. ksztalt trapezu. Na dzialce znajduje sie przylacze gazu i kabel telefoniczny. W drodze...

  • Działka Jeziórko

    Jeziórko

    • 595 000 zł cena
    • 1 610 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA W SPOKOJNEJ, DOBRZE ZAGOSPODAROWANEJ OKOLICY Na sprzedaż działka budowlana położona w cichej i zielonej okolicy, przeznaczona pod zabudowę mies...