• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dąbrowa Górnicza
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Dziwnowem

(89)
  • Duży apartament/mieszkanie 50 m od morza w Rewalu

    Rewal » ul. Szczecińska

    • 1 750 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy ofertę zakupu 4. pokojowego mieszkania – apartamentu, o łącznej powierzchni 100 m2, w budynku willowym z basenem i sauną, w świetnej lokalizacji 50 m od morza w Rewal...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Rewal

    • 3 590 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pobierowo

    • 989 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjne działki budowlane tylko 3km do Pobierowa
    1 / 14
    Atrakcyjne działki budowlane tylko 3km do Pobierowa

    Pobierowo

    • 399 000 zł cena
    • 1 818 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka z warunkami zabudowy w Gostyniu koło Pobierowa. Super atrakcyjna lokalizacja do morza 3 km Pobierowo gdzie jest piękna piaszczysta plaża, w odległości 14 km od...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Kołczewo

    • 3 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 14 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kołczewo, położone na wyspie Wolin, w pobliżu jezior i lasów, to kolejne miejsce na naszym wybrzeżu kapitalne dla ludzi pragnących wypocząć od zgiełku miast. Na sprzedaż oferujemy...

  • Działka
    1 / 2
    Działka

    Jarszewo

    • 180 000 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w pobliżu Kamienia Pomorskiego ( Jarszewo ) na powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Czysta, nieprzemysłowa okolica. Do Kamienia Pomorskiego ok. 5, do morza (Dziwnów...

  • Działka Pobierowo

    Pobierowo

    • 150 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Okazja -działka do sprzedaży ,położona w miejscowości Redliny oddalonej od Pobierowa o 6km. Działka ma dostęp do sieci wodociągowej oraz elektrycznej oraz wydane warunki pod zabud...

  • Dziwnówek - Wyjątkowy apartament 79m2 bez prowizji
    Dziwnówek - Wyjątkowy apartament 79m2 bez prowizji

    Dziwnówek

    • 855 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 10 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament położony na poddaszu IV kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w Dziwnówku przy ul. Morskiej 5, zaledwie 250 m od morza. Z apartamentu rozci...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dziwnówek - Wyjątkowy apartament bez prowizji
    Dziwnówek - Wyjątkowy apartament bez prowizji

    Dziwnówek

    • 629 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament położony na poddaszu IV kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w Dziwnówku przy ul. Morskiej 5, zaledwie 250 m od morza. Z apartamentu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działki budowlane nad morzem koło Niechorza 150 zł/m
    Działki budowlane nad morzem koło Niechorza 150 zł/m

    Lędzin

    • 120 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Lędzinie koło Niechorza. Do morza 2km. Wszystkie działki po 1200 metrów. Prąd na pierwszej działce. Cena za metr 150 zł. Zapraszamy.[tel], [tel]

  • 1 / 3
    DZIAŁKA M.MORACZ,GM.PRZYBIERNÓW, POW 1.93 HA-ROLNA

    Moracz

    • 74 300 zł cena
    • 19 300 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa rolna zlokalizowana w m. Moracz, gm. Przybiernów, pow. goleniowski, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 1.93 ha.Działka przeznaczona pod uprawy rolne. Brak...

  • 1 / 2
    Działka Czarnogłowy

    Czarnogłowy

    • 71 500 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w miejscowości Czarnogłowy, gm. Przybiernów, pow. goleniowski o powierzchni 1300 m 2 ( RV: 1300 m 2). Miejscowość Czarnogłowy zna...

  • 1 / 2
    Działka Czarnogłowy

    Czarnogłowy

    • 84 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w miejscowości Czarnogłowy, gm. Przybiernów, pow. goleniowski o powierzchni 1270m 2 ( RV: 1034 m 2, W-RV 236 m2). Miejscowość Cza...

  • Malowniczo położone działki w Gąskach, Paprotno,Mielno

    Paprotno

    • 2 655 295 zł cena
    • 9 001 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki w niedalekim sąsiedztwie latarni morskiej w Gąskach, gmina Mielno. Działki są położone, niedaleko Gąsek, w rozwijającej się nadmorskiej...

  • Działka w centrum Niechorza z Mpzp. Wyłączność!
    Działka w centrum Niechorza z Mpzp. Wyłączność!

    Niechorze

    • 749 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 1 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłaczność! Bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 676 m2w świetnej lokalizacji w Niechorzu dostępem do jednej z głównych ulic tej turystycznej miejscowości. Kształt zbl...

  • sprzedam kompleks działek budowlanych nad morzem k.Niechorza
    sprzedam kompleks działek budowlanych nad morzem k.Niechorza

    Niechorze

    • 200 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działki budowlane w całości lub pojedyncze, każda działka po 1200 metrów, metr 200 zł, do morza ok 2 km, idealne miejsce pod budowę osiedla domków jednorodzinnych lub pens...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Trzeszyn

    • 71 622 zł cena
    • 1 038 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w odległości 15 km od morza, działka w trakcie warunków zabudowy, położona w cichej i spokojnej okolicy. Teren płaski dojazd z drogi utwardzonej.

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Niechorze

    • 12 500 000 zł cena
    • 4 479 m2 powierzchnia
    • 2 791 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pogorzelica

    • 741 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 459 033 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 16 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pogorzelica

    • 560 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 464 955 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolną

    Górzyca

    • 110 000 zł cena
    • 3 027 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam, działkę rolna o powierzchni 3027 m w m. Górzyca, powiat Gryfice. W okolicy nieruchomości powstaje osiedle domków jednorodzinnych, w nieznacznej odległości znajdują się mi...

  • Stylowy apartament - morze – 2 pokoje + parking w cenie
    1 / 12
    Stylowy apartament - morze – 2 pokoje + parking w cenie

    Niechorze

    • 579 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament 48,33 m² z antresolą – 450 m od plaży | Niechorze, ul. Zaciszna | Bez prowizji Niechorze, ul. Zaciszna 579 000 zł netto + VAT (23%) Miejsce postojowe w cenie W peł...

  • 2 pok. Apartament nad morzem na sprzedaż !!!
    1 / 16
    2 pok. Apartament nad morzem na sprzedaż !!!

    Niechorze

    • 564 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ALDAN Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży czterech (4) prestiżowych 2 - pokojowych Apartamentów z tarasem i ogródkiem - tylko 5 minut od nadmorskiej...

  • Dom Niechorze gm. Rewal
    1 / 16
    Dom Niechorze gm. Rewal

    Niechorze

    • 2 700 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom gościnny o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym. Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat w Niechorzu w odległości około 500 m od morza. Dom wybudowany w 2007 r...

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolną

    Górzyca

    • 109 000 zł cena
    • 3 027 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam, działkę rolną o powierzchni 3027 m. Działa usytuowana jest w m. Górzyca, powiat Gryfice. W okolicy nieruchomości powstaje atrakcyjne osiedle domków jednorodzinnych.

  • Sprzedam działkę budowlaną w Pogorzelicy
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną w Pogorzelicy

    Pogorzelica

    • 420 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 363 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Pogorzelicy (obręb Konarzewo). 1159 m2 —————————————————————- Cena: 420 000 zł 360 zł za m2 —————————————————————- (Możliwa zamiana na...

  • Wyjątkowe mieszkanie
    1 / 7
    Wyjątkowe mieszkanie

    Czaplin Mały

    • 1 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Osobie uczciwej lub firmie na wypoczynek dla pracowników mieszkanie wynajmę od zaraz. Domek składa się z 3 umeblowanych pokoi z łazienkami i wspólną kuchnią.

  • Wyjątkowa działka w Niechorzu–500m od plaży i latarni
    1 / 10
    Wyjątkowa działka w Niechorzu–500m od plaży i latarni

    Niechorze

    • 749 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 1 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 676 m², położona w prężnie rozwijającej się miejscowości turystycznej Niechorze (Gmina Rewal). Jest to jedna z ostatnich tak...

  • Działka budowlana okolice Pogorzelicy!!
    1 / 5
    Działka budowlana okolice Pogorzelicy!!

    Skalno

    • 258 000 zł cena
    • 627 m2 powierzchnia
    • 412 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca do wypoczynku a może chcesz zainwestować i zarabiać? Mamy dla Ciebie idealną działkę budowlaną w miejscowości Skalno pomiędzy dwoma jeziorami i bliskością morza Bał...

  • Gospodarstwo Turystyczno - Rolne
    1 / 7
    Gospodarstwo Turystyczno - Rolne

    Czaplin Mały

    • 1 500 000 zł cena
    • 16 500 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Super okazja inwestycyjna w pasie Nadmorskim! Sprzedam Agroturystykę tj. 1. Dwa budynki w skład których wchodzi łącznie 9 pokoi, dwa niezależne podpiwniczone mieszkania, dwie kuch...

  • Lokal pod gastronomie. Wyposażony. Nad morzem. Pogorzelica
    1 / 8
    Lokal pod gastronomie. Wyposażony. Nad morzem. Pogorzelica

    Pogorzelica

    • 7 800 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję na wynajem lokal gastronomiczny (idealny pod jadłodajnie, ale nie tylko) o powierzchni 240 m². Przy głównej ulicy w Pogorzelicy i blisko głównego zejścia na plaże

  • Pawilon handlowy
    1 / 11
    Pawilon handlowy

    Cerkwica

    • 15 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam domek drewniany, Pawilon o wymiarach zewnętrznych 6x3 m. Dwa okna drewniane otwierane, plus szerokie drzwi, w środku zamontowane trzy punkty oświetleniowe plus dwa gniazdk...

  • Domek całoroczny pod Pogorzelicą !
    1 / 10
    Domek całoroczny pod Pogorzelicą !

    Konarzewo

    • 399 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealna nieruchomość na weekendowe wypady nad morze lub jako inwestycja pod najem! POMIĘDZY DWOMA JEZIORAMI I TYLKO NIECAŁY KILOMETR DO POGORZELICY ! Do Pogorzelicy oddalone o j...

  • Sprzedam sad czereśni
    Sprzedam sad czereśni

    Modlimowo

    • 70 000 zł cena
    • 9 780 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,975 ha z młodym, intensywnie rozwijającym się sadem czereśniowym. Ziemia klasy 4 z miejscami klasy 3. Około 500 drzew czereśni (wiek 4...

  • Lokal mieszkalny - Cerkwica

    Cerkwica

    • 211 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Zbigniewa Wołka sprzeda z wolnej ręki prawo własności lokalu mieszkalnego, stanowiącego odrębną nieru...

  • Działka z widokiem na wodę koło Międzyzdrojów!
    1 / 4
    Działka z widokiem na wodę koło Międzyzdrojów!

    Wicko

    • 495 900 zł cena
    • 1 653 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka z ogromnym potencjałem! W naszej ofercie działka z widokiem na jezioro i zalew położona miejscowości Wicko, 3 km od Międzyzdrojów. Działka o powierzchni 1653...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 426 730 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości