• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Słowienkowo
  • Dziwnów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Dziwnowem

(89)
  • Klifowa Rewal 2 pok.42 m2, miejsce post. w garażu.
    1 / 16
    Klifowa Rewal 2 pok.42 m2, miejsce post. w garażu.

    Rewal

    • 660 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż, dwupokojowy apartament o powierzchni 42,2 m2, zlokalizowany na parterze jednego z apartamentowców 'Klifowa". Osiedle zlokalizowane w pierwszej lini brze...

  • Międzywodzie: kawiarnia+ mieszkania, 600m od morza
    Międzywodzie: kawiarnia+ mieszkania, 600m od morza

    Międzywodzie

    • 4 800 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 13 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzywodzie! Prosperująca od lat, znana i lubiana kawiarnia, jedno - i dwupoziomowe pokoje, dwa duże mieszkania, a wszystko to wykończone ze smakiem - piękna mahoniowa stolarka, f...

  • Działka rolna Rewal
    1 / 2
    Działka rolna Rewal

    Rewal

    • 650 000 zł cena
    • 2 040 m2 powierzchnia
    • 319 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rewal na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki o łącznej pow. 2.040 m2 Wymiar pojedynczej działki: 25 m x 40 m Wymiar dwóch działek: szer. od frontu 50 m x głębokość 40 m Me...

  • dom blisko morza z bardzo dużą działką
    1 / 13
    dom blisko morza z bardzo dużą działką

    Jarszewo

    • 950 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom blisko morza, w ciszy, w otoczeniu zieleni, z bardzo dużą działką – okolice Kamienia Pomorskiego Jeśli marzysz o życiu blisko Bałtyku, ale bez wakacyjnego tłoku i hałasu, ta ni...

  • Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej
    1 / 4
    Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej

    Kamień Pomorski

    • 720 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 4 187 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej wraz z ogrodem i przyległą działką w malowniczej miejscowości Kamień Pomorski.Położona nad ZALEWEM KAMIEŃSKIM gdzie mieści się...

  • Lokal użytkowy Pobierowo gm. Rewal
    1 / 20
    Lokal użytkowy Pobierowo gm. Rewal

    Pobierowo

    • 1 660 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 2 594 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    *** !!! --- OKAZJA --- !!! *** PENSJONAT ze STOŁÓWKĄ (21 pokoi z łazienkami dla ok 53 osób) - ok 500 m od plaży ! * przestronna recepcja z kominkiem * stołówka na ok. 45 osób wr...

  • Na sprzedaż dom + 3 domki letniskowe – Pobierowo

    Pobierowo » ul. Lubelska

    • 2 200 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 30 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom + 3 domki letniskowe – Pobierowo, 600 m od plaży, Lokalizacja: Pobierowo- Powierzchnia domu: 72 m²- Powierzchnia działki: 1379 m²- Odległość do plaży: ok. 600 m Opi...

  • Działka pod inwestycję Pobierowo
    1 / 2
    Działka pod inwestycję Pobierowo

    Pobierowo

    • 4 990 000 zł cena
    • 1 907 m2 powierzchnia
    • 2 617 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DOSKONAŁA LOKATA KAPITAŁU Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1907 m2. Zlokalizowana we wschodniej części Pobierowa, otoczona sosnowym lasem w odległości ok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana nad Dziwną
    1 / 12
    Działka budowlana nad Dziwną

    Sierosław

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sierosław - Działka budowlana ( 20 arów)- media przy drodze. W sąsiedztwie nowe budynki lub rozpoczęte budowy. Działka położona blisko brzegu rzeki Dziwna, naprzeciw Wyspy Kormoran...

  • działka pod zabudowę wielorodzinną
    1 / 4
    działka pod zabudowę wielorodzinną

    Kamień Pomorski

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 026 m2 powierzchnia
    • 1 462 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 132/26 o pow. 1026m2, w Kamieniu Pomorskim, przy ul. Adama Mickiewicza. Działka płaska, nie wymaga niwelacji. Dostęp do drogi publicznej, wydane warunki zabu...

  • Komfortowy Apartament z tarasem

    Pobierowo » ul. Toruńska

    • 439 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Marzysz o wygodnym Apartamencie nad morzem? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.Ogrodzony teren, zabudowa szeregowa pośród drzew, zacieniony taras, a do tego komfortowe wnętrze!Prze...

  • Atrakcyjne działki nad morzem z warunkami
    1 / 15
    Atrakcyjne działki nad morzem z warunkami

    Gostyń

    • 380 000 zł cena
    • 1 731 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z warunkami, w Gostyniu 3 km do Pobierowa i pięknej piaszczystej plaży. Dostęp do mediów woda, kanalizacja, prąd, gaz oraz droga dojazdowa. P...

  • Horizon Park apartament przy PORTA MARE
    1 / 16
    Horizon Park apartament przy PORTA MARE

    Dziwnówek

    • 997 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 22 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Odkryj dwupoziomowy apartament (44,60 m²) w Dziwnówku, który łączy kameralny spokój z infrastrukturą wartą miliony. To inwestycja w standardzie Premium, gotowa na przyjęcie do 6 g...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Wisełka

    Wisełka

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 2 885 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Wisełka, Gmina Wolin Powiat Kamieński, woj. Zac...

  • Ładzin - działka przygotowana do budowy
    1 / 5
    Ładzin - działka przygotowana do budowy

    Ładzin

    • 205 000 zł cena
    • 1 483 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w ładnej, spokojnej, zielonej okolicy. Jest równa, wykarczowana, regularnie koszona od kilku lat. Ogrodzona ze wszystkich stron: z przodu ogrodzenie panelowe,...

  • 2 pokoje z garażem | Kołczewo- Rezerwacja
    1 / 16
    2 pokoje z garażem | Kołczewo- Rezerwacja

    Kołczewo

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z garażem – Kołczewo, ul. Słoneczna 6 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać. Nieprzypadkowo Ko...

  • Na sprzedaż piękny pensjonat 600 m od morza!
    1 / 16
    Na sprzedaż piękny pensjonat 600 m od morza!

    Pobierowo

    • 1 599 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 7 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy ofertę sprzedaży, pięknego pensjonatu położonego nad Morzem Bałtyckim, w uroczym Pobierowie (woj. zachodniopomor...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w Dziwnówku do wynajęcia
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe w Dziwnówku do wynajęcia

    Dziwnówek

    • 3 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3 pokojowe blisko centrum i morza do wynajęcia od 01.04.2026 r.woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. 31...

  • Działka nad morzem
    1 / 14
    Działka nad morzem

    Międzywodzie

    • 384 221 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Działka budowlana 1817 m² w cichej części Międzywodzia. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości gruntowej, położonej w nadmor...

  • Sprzedam działke 3100m2 Dziwnowek 900m do morza
    Sprzedam działke 3100m2 Dziwnowek 900m do morza

    Dziwnówek

    • 128 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke rekreacyjna Morzem w Dziwnowku 900m do morza. Powierzchnia 3100qm z mozliwoscia podzialu. Cena.128zl - 1m2 Kontakt tel. Pan Robert [tel]379518