• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Dziwnowem

(89)
  • Pas nadmorski - działka z WZ pod fotowoltaikę - farmę!
    1 / 5
    Pas nadmorski - działka z WZ pod fotowoltaikę - farmę!

    Chomino

    • 400 000 zł cena
    • 38 300 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Chomino niedaleko Pobierowa - działka nr 213 obręb Chomino, o powierzchni 3,83 ha. Podziemna linia kablowa SN wzdłuż drogi asfaltowej. Światłowód telekomunikacyjny i woda na działc...

  • Mieszkanie 3 pokojowe blisko morza w Dziwnówku
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe blisko morza w Dziwnówku

    Dziwnówek

    • 3 100 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3 pok. w Dziwnówku, parter,umeblowane, aneks kuchenny, oddzielnie łazienka i wc, przed pokój, duży balkon, piwnica, blisko morza i centrum, ogrzewanie i woda miejska, do...

  • Apartament nad morzem balkon, garaż, Spa, winda
    1 / 13
    Apartament nad morzem balkon, garaż, Spa, winda

    Pobierowo

    • 916 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 23 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ! APARTAMENT WAKACYJNY Z MIEJSCEM PARKINGOWYM i TARASEM I DOSTĘPEM DO SPA 80 M OD PLAŻY Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 2 piętrze z dużym bal...

  • Pobierowo - apartament blisko morza na sprzedaż.
    1 / 16
    Pobierowo - apartament blisko morza na sprzedaż.

    Pobierowo

    • 699 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu atrakcyjny apartament, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Pobierowa, w sąsiedztwie sosnowego lasu i pobliżu pięknej plaży i morza. Bezpośrednie sąsiedztwo plaży...

  • Okazja ! dzialka z warunkami zabudowy 3 kmdo morza Pobierowo
    1 / 6
    Okazja ! dzialka z warunkami zabudowy 3 kmdo morza Pobierowo

    Pobierowo

    • 399 000 zł cena
    • 1 818 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z warunkami, w Gostyniu ( zachodniopomorskie) 3 km do Pobierowa i pięknej piaszczystej plaży. Dostęp do mediów woda, kanalizacja, prąd, gaz o...

  • Działka pod inwestycję w Pobierowie
    Działka pod inwestycję w Pobierowie

    Pobierowo

    • 4 200 000 zł cena
    • 1 907 m2 powierzchnia
    • 2 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1907 m2. Zlokalizowana na skraju Pobierowa, otoczona sosnowym lasem w odległości około 250 m od plaży. Działka ta jest je...

  • Malownicze działki nad morzem , tylko 3 km do morza .
    Malownicze działki nad morzem , tylko 3 km do morza .

    Pobierowo

    • 310 500 zł cena
    • 1 725 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o całkowitej pow.1760m2. możliwość kupienia dwóch takich samych działek obok siebie. Wydane są warunki zabudowy również na obie działki. Sprzedam piękną dużą dzi...

  • Działka budowlana 3 km od morza, warunki zabudowy
    Działka budowlana 3 km od morza, warunki zabudowy

    Pobierowo

    • 326 700 zł cena
    • 1 815 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną dużą działkę 1760m2 , wszystkie media ; woda-kanalizacja ,prąd , gaz , .Działka ma duży potencjał , może być wykorzystana pod turystykę lub dla celów prywatnych . O...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice
    1 / 8
    Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice

    Ninikowo

    • 169 130 zł cena
    • 1 301 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Ninikowo, Gmina Karnice, Powiat Gryfice, 3 km do morza - Rewal, o powierzchni 1301 m 2 , z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (...

  • Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice
    1 / 8
    Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice

    Ninikowo

    • 181 350 zł cena
    • 1 395 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Ninikowo, Gmina Karnice, Powiat Gryfice, 3 km do morza - Rewal, o powierzchni 1395 m 2 , z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (...

  • Działka Kodrąbek

    Kodrąbek

    • 647 400 zł cena
    • 6 474 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży – działki nr 74/5 i 74/6, Kodrąbek – Wyspa WolinNa sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 6474 m², położone w miejscowości Kodrąbek w gminie Wolin, województw...

  • Działka Budowlana w urokliwej Wisełce!

    Wisełka

    • 550 000 zł cena
    • 936 m2 powierzchnia
    • 588 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w urokliwej Wisełce!Atrakcyjna działka budowlana nad morzem w urokliwej miejscowości Wisełka, w otoczeniu Wolińskiego Parku Narodowego.Miejscowość oddalona 10 km...

  • APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA ZALEW ! ! !
    1 / 16
    APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA ZALEW ! ! !

    Dziwnówek

    • 750 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament z widokiem na morze o pow. 40,19 m2 zlokalizowany na poziomie VI piętra w XI kondygnacyjnym budynku rekreacyjno – wypoczynkowym wyposa...

  • PIĘKNY WIDOK NA LAS SOSNOWY - 150 M OD MORZA
    1 / 16
    PIĘKNY WIDOK NA LAS SOSNOWY - 150 M OD MORZA

    Dziwnówek

    • 720 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament o pow. 41 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim III kondygnacyjnym budynku rekreacyjno – wypoczynkowym wyposażonym w nowoczesn...

  • Posiadłość nad morzem

    Pobierowo

    • 7 850 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 8 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży posiadłość w Pobierowie, 740 metrów od morza, położona w lesie sosnowym. Posiadłość położona na działce 2434 m2 na której znajduje się, dom mieszkalny z częś...

  • Działka budowlana z domkiem 700 m od plaży
    1 / 14
    Działka budowlana z domkiem 700 m od plaży

    Rewal

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 286 m2 powierzchnia
    • 895 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję w pełni uzbrojoną działkę budowlana pod pensjonat, domki wczasowe lub budynek mieszkalny w Rewalu, ul. Dworcowa 40. Nieruchomość znajduje się jedynie 700 m soac...

  • 1 / 4
    Działka Redliny

    Redliny

    • 109 000 zł cena
    • 1 029 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponuję do sprzedaży atrakcyjną działkę z wydanymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego położoną w odległości ok 8 km od Pobierowa. Działka znajduje się w kompleksie 12 dz...

  • 1 / 4
    Działka Redliny

    Redliny

    • 109 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem

    Dziwnówek

    • 620 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Znakomita oferta-do rozsądnej negocjacji! Oferuję Państwu na sprzedaż przytulny apartament z balkonem na ogrodzonym, nowoczesnym osiedlu. Jest o powierzchni 41 m2, składa się z...

  • Kup gotowe osiedle i zarabiaj.... 200m do morza

    Dziwnówek

    • 2 150 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 12 574 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zarabiać na nieruchomościach? To ta ofera jes dla Ciebie! Kup gotowe osiedle !! CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ?...