• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Dziwnowem

(89)
  • APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! !
    1 / 15
    APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! !

    Dziwnówek

    • 1 345 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 35 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    APARTAMENT Z PIĘKNYM I MALOWNICZYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! ! Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament z widokiem na morze o pow. 38,60 m2 zlokalizowany na poziomie IX piętra w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kamień Pomorski

    • 1 250 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 19 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Apartament nad morzem, taras, parking, basen
    1 / 10
    Apartament nad morzem, taras, parking, basen

    Pobierowo

    • 769 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 22 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ! APARTAMENT WAKACYJNY Z MIEJSCEM PARKINGOWYM i TARASEM, DOSTĘPEM DO SPA 450 M OD PLAŻY Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na parterze z dużym tara...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzywodzie

    • 549 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kamień Pomorski

    • 1 149 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Rewal

    • 896 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 689 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Rewal

    • 1 990 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 4 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX NA TROPIE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pobierowo

    • 698 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Everest Select Properties Jacek Król
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Międzywodzie

    • 1 750 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 10 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RENT-nieruchomości ROMANOWICZ Stargard
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pobierowo

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Experts
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pobierowo

    • 699 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Experts
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pobierowo

    • 645 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Experts
    Biuro nieruchomości

  • Pensjonat przy plaży w Pobierowie na sprzedaż!

    Pobierowo » ul. Grunwaldzka

    • 5 800 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 13 182 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest bardzo dobrze prosperujący, całoroczny pensjonat z restauracją, usadowiony na działce o powierzchni 835 m2 w malowniczej miejscowości wypoczynkowej Pobier...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 850 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 645 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rewal

    • 542 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kołczewo

    • 699 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 1 998 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dworakowski Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rewal

    • 449 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Rewal

    • 287 760 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 11 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Apartament/studio 50 m od morza w Rewalu

    Rewal » ul. Szczecińska

    • 389 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 16 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przedstawiamy ofertę zakupu 1. pokojowego, apartamentu typu studio o powierzchni 24 m2, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, w budynku willowym z basenem i sauną, w świetnej l...