• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świnoujście
  • Częstochowa
  • Świnoujście +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Dziwnowem

(38)
  • Piękny Apartament z tarasem i widokiem na morze.
    1 / 15
    Piękny Apartament z tarasem i widokiem na morze.

    Rewal

    • 2 165 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 40 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyobraź sobie, każdy dzień zaczyna się od szumu fal, i nie kończy się spektakularnym zachodem słońca nad Bałtykiem. Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w prestiżowej inwesty...

  • Dziwnówek - mieszkanie 2 pokojowe
    Dziwnówek - mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnówek

    • 2 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe blisko morza i centrum do wynajęcia od 01.12.2027 r. dłuższy okres czasu. Ogrzewanie i woda z sieci. Koszt 2600 zł. na dzień dzisiejszy za miesiąc, w tym zawa...

  • Mieszkanie w Dziwnówku do wynajęcia
    Mieszkanie w Dziwnówku do wynajęcia

    Dziwnówek

    • 3 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3 pokojowe umeblowane, oddzielnie WC i łazienka, balkon, piwnica, ogrzewanie i woda z sieci, blisko morza i centrum w Dziwnówku do wynajęcia na dłuższy okres. Koszt wyna...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 1 180 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 29 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 695 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 1 250 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 31 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Rewal, Morska
    1 / 11
    Mieszkanie Rewal, Morska

    Rewal

    • 599 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 20 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Klifowa Resort, ul. Morska, 100 m od morza, Rewal. Cena 599 000 pln (+ 23% VAT) Zapraszam na wirtualny spacer: [url] Apartament 100 m od plaży w Rewalu Klifowa Resort Pow.: 28,65...

  • Mieszkanie Rewal, Morska
    1 / 13
    Mieszkanie Rewal, Morska

    Rewal

    • 804 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 22 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament Klifowa Resort, Rewal. zakup od firmy brak PCC 2%. Cena nieruchomości: 804 000 zł + 23% VAT Powierzchnia: 35 m Układ: 2 pokoje | Balkon | Miejsce postojowe w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament 200 m od plaży i widok na wodę
    1 / 16
    Apartament 200 m od plaży i widok na wodę

    Dziwnówek

    • 549 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Inwestycja w zdrowie i przyszłość: Apartament Vela Mare w sercu powstającego Uzdrowiska!Szukasz miejsca, które łączy luksusowy wypoczynek z realnym zyskiem i dbaniem o zdrowie? Mam...

  • Idealny na Inwestycję – Dwupoziomowy Apartament z Basenem Nad Bałtykiem
    1 / 16
    Idealny na Inwestycję – Dwupoziomowy Apartament z Basenem Nad Bał...

    Rewal

    • 629 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję Państwu atrakcyjny, w pełni przygotowany apartament położony w prestiżowym, nadmorskim Rewalu. Jest to nowoczesny, dwupoziomowy apartament znajdujący się w budynku oddanym...

  • Klifowa Rewal 2 pok.42 m2, miejsce post. w garażu.
    1 / 16
    Klifowa Rewal 2 pok.42 m2, miejsce post. w garażu.

    Rewal

    • 660 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż, dwupokojowy apartament o powierzchni 42,2 m2, zlokalizowany na parterze jednego z apartamentowców 'Klifowa". Osiedle zlokalizowane w pierwszej lini brze...

  • Komfortowy Apartament z tarasem

    Pobierowo » ul. Toruńska

    • 439 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Marzysz o wygodnym Apartamencie nad morzem? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.Ogrodzony teren, zabudowa szeregowa pośród drzew, zacieniony taras, a do tego komfortowe wnętrze!Prze...

  • Horizon Park apartament przy PORTA MARE
    1 / 16
    Horizon Park apartament przy PORTA MARE

    Dziwnówek

    • 997 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 22 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Odkryj dwupoziomowy apartament (44,60 m²) w Dziwnówku, który łączy kameralny spokój z infrastrukturą wartą miliony. To inwestycja w standardzie Premium, gotowa na przyjęcie do 6 g...

  • 2 pokoje z garażem | Kołczewo- Rezerwacja
    1 / 16
    2 pokoje z garażem | Kołczewo- Rezerwacja

    Kołczewo

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z garażem – Kołczewo, ul. Słoneczna 6 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać. Nieprzypadkowo Ko...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w Dziwnówku do wynajęcia
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe w Dziwnówku do wynajęcia

    Dziwnówek

    • 3 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3 pokojowe blisko centrum i morza do wynajęcia od 01.04.2026 r.woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. 31...

  • Apartament nad morzem balkon, garaż, Spa, winda
    1 / 13
    Apartament nad morzem balkon, garaż, Spa, winda

    Pobierowo

    • 916 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 23 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ! APARTAMENT WAKACYJNY Z MIEJSCEM PARKINGOWYM i TARASEM I DOSTĘPEM DO SPA 80 M OD PLAŻY Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 2 piętrze z dużym bal...

  • Pobierowo - apartament blisko morza na sprzedaż.
    1 / 16
    Pobierowo - apartament blisko morza na sprzedaż.

    Pobierowo

    • 699 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu atrakcyjny apartament, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Pobierowa, w sąsiedztwie sosnowego lasu i pobliżu pięknej plaży i morza. Bezpośrednie sąsiedztwo plaży...

  • APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA ZALEW ! ! !
    1 / 16
    APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA ZALEW ! ! !

    Dziwnówek

    • 750 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament z widokiem na morze o pow. 40,19 m2 zlokalizowany na poziomie VI piętra w XI kondygnacyjnym budynku rekreacyjno – wypoczynkowym wyposa...

  • PIĘKNY WIDOK NA LAS SOSNOWY - 150 M OD MORZA
    1 / 16
    PIĘKNY WIDOK NA LAS SOSNOWY - 150 M OD MORZA

    Dziwnówek

    • 720 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament o pow. 41 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim III kondygnacyjnym budynku rekreacyjno – wypoczynkowym wyposażonym w nowoczesn...

  • Na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem

    Dziwnówek

    • 620 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Znakomita oferta-do rozsądnej negocjacji! Oferuję Państwu na sprzedaż przytulny apartament z balkonem na ogrodzonym, nowoczesnym osiedlu. Jest o powierzchni 41 m2, składa się z...