• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Dziwnowem

(38)
  • APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! !
    1 / 15
    APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! !

    Dziwnówek

    • 1 345 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 35 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    APARTAMENT Z PIĘKNYM I MALOWNICZYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! ! Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament z widokiem na morze o pow. 38,60 m2 zlokalizowany na poziomie IX piętra w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kamień Pomorski

    • 1 250 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 19 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Apartament nad morzem, taras, parking, basen
    1 / 10
    Apartament nad morzem, taras, parking, basen

    Pobierowo

    • 769 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 22 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ! APARTAMENT WAKACYJNY Z MIEJSCEM PARKINGOWYM i TARASEM, DOSTĘPEM DO SPA 450 M OD PLAŻY Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na parterze z dużym tara...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzywodzie

    • 549 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pobierowo

    • 698 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Everest Select Properties Jacek Król
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pobierowo

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Experts
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pobierowo

    • 699 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Experts
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pobierowo

    • 645 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Experts
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 850 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 645 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rewal

    • 542 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rewal

    • 449 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Rewal

    • 287 760 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 11 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Apartament/studio 50 m od morza w Rewalu

    Rewal » ul. Szczecińska

    • 389 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 16 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przedstawiamy ofertę zakupu 1. pokojowego, apartamentu typu studio o powierzchni 24 m2, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, w budynku willowym z basenem i sauną, w świetnej l...

  • Duży apartament/mieszkanie 50 m od morza w Rewalu

    Rewal » ul. Szczecińska

    • 1 750 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy ofertę zakupu 4. pokojowego mieszkania – apartamentu, o łącznej powierzchni 100 m2, w budynku willowym z basenem i sauną, w świetnej lokalizacji 50 m od morza w Rewal...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pobierowo

    • 989 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dziwnówek - Wyjątkowy apartament 79m2 bez prowizji
    Dziwnówek - Wyjątkowy apartament 79m2 bez prowizji

    Dziwnówek

    • 855 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 10 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament położony na poddaszu IV kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w Dziwnówku przy ul. Morskiej 5, zaledwie 250 m od morza. Z apartamentu rozci...

  • Dziwnówek - Wyjątkowy apartament bez prowizji
    Dziwnówek - Wyjątkowy apartament bez prowizji

    Dziwnówek

    • 629 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament położony na poddaszu IV kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w Dziwnówku przy ul. Morskiej 5, zaledwie 250 m od morza. Z apartamentu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 1 050 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 28 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pogorzelica

    • 741 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 459 033 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 16 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 458 490 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 14 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pogorzelica

    • 560 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 2 820 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 40 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 464 955 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 744 465 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 639 132 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 1 540 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 44 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 2 840 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 43 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowe mieszkanie w Międzyzdrojach.

    Międzyzdroje

    • 1 270 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 17 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję Państwu na sprzedaż komfortowe, bardzo jasne mieszkanie w Międzyzdrojach, o powierzchni 74,07 m2, które usytuowane jest na 1 pietrze czteropiętrowego apartamentowca z wind...

  • Stylowy apartament - morze – 2 pokoje + parking w cenie
    1 / 12
    Stylowy apartament - morze – 2 pokoje + parking w cenie

    Niechorze

    • 579 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament 48,33 m² z antresolą – 450 m od plaży | Niechorze, ul. Zaciszna | Bez prowizji Niechorze, ul. Zaciszna 579 000 zł netto + VAT (23%) Miejsce postojowe w cenie W peł...

  • 2 pok. Apartament nad morzem na sprzedaż !!!
    1 / 16
    2 pok. Apartament nad morzem na sprzedaż !!!

    Niechorze

    • 564 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ALDAN Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży czterech (4) prestiżowych 2 - pokojowych Apartamentów z tarasem i ogródkiem - tylko 5 minut od nadmorskiej...

  • Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
    Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

    Międzyzdroje

    • 730 066 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ ! Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.2.15 o pow. 39,57 m, położone na pierwszym...

  • sprzedam
    sprzedam

    Międzyzdroje

    • 810 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam 1/2 domu dwurodzinnego w Międzyzdrojach do molo,plaży,centrum, promenady 200 m 6 pokoi 2 łazienki,2 toalety. Na posesji 2 budynki gospodarcze do przebudowy na osobne miesz...

  • Wyjątkowe mieszkanie
    1 / 7
    Wyjątkowe mieszkanie

    Czaplin Mały

    • 1 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Osobie uczciwej lub firmie na wypoczynek dla pracowników mieszkanie wynajmę od zaraz. Domek składa się z 3 umeblowanych pokoi z łazienkami i wspólną kuchnią.

  • Wynajmę mieszkanie w Międzyzdrojach
    Wynajmę mieszkanie w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje

    • 3 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie na parterze w domu w Międzyzdrojach. 3 pokoje, 2 łazienki, kuchnia. Brak parkingu. Koszt wynajmu - 3 000 zł plus opłaty za media wg zużycia.

  • 0%, Apartament w hotelu premium w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 4 410 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 45 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    0% prowizji, 1 etap ) - ODDANY DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: A_10_75, loggia: 28,29 m, balkon technologiczny: 16,63 m, [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE DEWELOPERSKIM ] - Uwaga:...

  • 0%, Apartament w hotelu premium w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 1 780 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 44 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: D_11_84, balkon [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE DEWELOPERSKIM ] - Uwaga: możliwość wykończenia lokalu przez dewelopera...

  • 0%, Apartament w hotelu premium w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 3 645 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 54 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: E_11_120, balkon ( z okien widac morze ) [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE DEWELOPERSKIM ] - Uwaga: możliwość wykończeni...

  • 0%, Apartament w hotelu premium w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 3 810 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 44 303 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, 1 etap ODDANY DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: A_9_72, loggia: 27,56 m, balkon technologiczny: 8,28 m, [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE DEWELOPERSKIM ] - Uwaga: możliwoś...

  • 0%, Apartament w hotelu premium (wykończony)

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 2 580 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 48 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: E_11_116, balkon [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANDARDZIE HOTELOWYM tj. bez aneksu kuchennego ] DODATKOWO - m-ce parkingo...

  • 0%, Apartament w hotelu premium (wykończony)

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 1 705 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 44 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: D_10_79, balkon: 6,85 m [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE DEWELOPERSKIM ] - Uwaga: możliwość wykończenia lokalu przez de...

  • 0%, Apartament w hotelu premium (wykończony)

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 3 185 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 46 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: E_10_106, loggia: 18,81 m, dwa balkony 6,90 m + 6,32 m, ( z okien widać morze ) [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANDARDZIE HO...

  • 0%, Apartament w hotelu premium w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 3 130 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 46 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: D_11_85, balkon, ( z okien widok na morze !!! ) [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE DEWELOPERSKIM ] - Uwaga: możliwość wy...

  • Mieszkanie Gryfice
    Mieszkanie Gryfice

    Gryfice

    • 285 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe, słoneczne mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, położone w spokojnej części Gryfic przy ul. Dąbskiego 42B. To propozycja dla rodziny, która szuka komforto...

  • Lokal mieszkalny - Cerkwica

    Cerkwica

    • 211 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Zbigniewa Wołka sprzeda z wolnej ręki prawo własności lokalu mieszkalnego, stanowiącego odrębną nieru...

  • Idealny 2-pokojowy apartament z widokiem na morze!
    Idealny 2-pokojowy apartament z widokiem na morze!

    Międzyzdroje

    • 853 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na morze w Międzyzdrojach! Ten 2-pokojowy apartament  o powierzchni 40,68 m2 znajduje się na I piętrze w inwestycji 'Balticus Apa...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 426 730 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości