• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Częstochową

(135)
  • Działka Mstów
    1 / 2
    Działka Mstów

    Mstów

    • 58 500 zł cena
    • 4 860 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna na sprzedaż - Mstów Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Mstów . Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, przeznaczona do użytkow...

  • Działka rolno-budowlana Cegielnia gm. Mstów Latosówka
    1 / 2
    Działka rolno-budowlana Cegielnia gm. Mstów Latosówka

    Cegielnia

    • 124 250 zł cena
    • 3 550 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaż - Latosówka Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3550 m² , położona w miejscowości Latosówka , w gminie Mstów . Nieruchomość znajduje się w spoko...

  • Działka budowlana Wancerzów gm. Mstów Rajsko
    1 / 2
    Działka budowlana Wancerzów gm. Mstów Rajsko

    Wancerzów

    • 159 800 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Rajsko, ul. Dębowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Rajsko , przy ul. Dębowej , w gminie Mstów . Nieruchomoś...

  • Działka Jaskrów gm. Mstów
    1 / 2
    Działka Jaskrów gm. Mstów

    Jaskrów

    • 198 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Jaskrów, Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Jaskrów , przy ul. Jurajskiej , w gminie Mstów . Nieruchomość znajdu...

  • Lokal użytkowy Mokrzesz gm. Mstów
    1 / 5
    Lokal użytkowy Mokrzesz gm. Mstów

    Mokrzesz

    • 650 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 929 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę przemysłową - Mokrzesz, gmina Mstów z halami Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 3613 m² , położona przy ul. Kościelnej w miejscowości Mokrzesz...

  • Działka Gąszczyk gm. Mstów
    1 / 2
    Działka Gąszczyk gm. Mstów

    Gąszczyk

    • 123 660 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - Gąszczyk, Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Gąszczyk , Podstawowe informacje: Powierzchnia: 916 m²...

  • Działka Cegielnia gm. Mstów Latosówka
    1 / 2
    Działka Cegielnia gm. Mstów Latosówka

    Cegielnia

    • 144 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - Latosówka, Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Latosówka , Powierzchnia: 1080 m² Wymiary: ok. 39 m x 28 m...

  • Działka budowlana Wancerzów gm. Mstów
    1 / 2
    Działka budowlana Wancerzów gm. Mstów

    Wancerzów

    • 156 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - Wancerzów, Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wancerzów , Podstawowe informacje: Powierzchnia: ok. 1040 m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Gąszczyk gm. Mstów
    1 / 2
    Działka Gąszczyk gm. Mstów

    Gąszczyk

    • 100 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek - Gąszczyk Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Gąszczyk , w gminie Mstów , Szczegóły oferty: Powierzchnia działek:...

  • Działka budowlana Mstów
    1 / 2
    Działka budowlana Mstów

    Mstów

    • 109 800 zł cena
    • 1 830 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - Mstów, Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Mstowie , Podstawowe informacje: Powierzchnia: 1830 m² Wymiary...

  • Działka Wancerzów gm. Mstów
    1 / 2
    Działka Wancerzów gm. Mstów

    Wancerzów

    • 200 000 zł cena
    • 952 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - Wancerzów, ul. Wyzwolenia Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Wancerzów , Podstawowe informacje: Powierzchnia: 952 m²...

  • Działka Wancerzów gm. Mstów
    1 / 2
    Działka Wancerzów gm. Mstów

    Wancerzów

    • 123 200 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - Wancerzów, ok ul. Sadowa Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Wancerzów , przy ul. Sadowej Podstawowe informacje: Powi...

  • Działka Wancerzów gm. Mstów
    1 / 2
    Działka Wancerzów gm. Mstów

    Wancerzów

    • 211 600 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - Wancerzów, Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wancerzów , Podstawowe informacje: Powierzchnia: 920 m²...

  • Dom Rzerzęczyce gm. Kłomnice
    1 / 15
    Dom Rzerzęczyce gm. Kłomnice

    Rzerzęczyce

    • 1 150 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny usytuowany w malowniczej i spokojnej miejscowości Rzerzęczyce, zaledwie około 15 minut drogi od Częstochowy (a w praktyce częst...

  • Działka Zawada

    Zawada

    • 2 400 000 zł cena
    • 11 634 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Operat sporządzony przez rzeczoznawcę wycenia tą nieruchomość w 2023r. Na 3 100 000 zł. Działka usługowa, uzbrojona, o powie...

  • Działka ROD z dużym domem letniskowym w Poraju

    Poraj

    • 195 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 659 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Dom cały bliźniak stan surowy otwarty Olsztyn Jura Krakowsko-Częs...

    Olsztyn

    • 659 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Powierzchnia biurowa Mokrzesz gm. Mstów
    Powierzchnia biurowa Mokrzesz gm. Mstów

    Mokrzesz

    • 1 100 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość o wielu możliwościach usytuowana na dużej, szerokiej ogrodzonej działce położonej przy drodze asfaltowej. Działka narożna zabudowana dwoma halami o wysokość 3,5m z...

  • Działka Przymiłowice-Podgrabie gm. Olsztyn
    1 / 9
    Działka Przymiłowice-Podgrabie gm. Olsztyn

    Przymiłowice-Podgrabie

    • 155 000 zł cena
    • 7 367 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano leśną w miejscowości Przymiłowice Podgarbie gm. Olsztyn Działka położona jest w bezpośredniej zabudowie jednorodzinnej, tył działki zalesiony działka...

  • Działka usługowa Kłobuck Zagórze
    1 / 8
    Działka usługowa Kłobuck Zagórze

    Kłobuck

    • 1 746 200 zł cena
    • 17 462 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka komercyjna położona w strefie przemysłowej , woda prąd, kanał sanitarny w ulicy Część działki o wymiarach 5mx 71m stanowi wewnętrzną drogę dojazdową Działka nie jest o...