• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Święta Lipka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Częstochową

(135)
  • Choroń, ul. Partyzantów, 4333m2, wszystkie media
    1 / 10
    Choroń, ul. Partyzantów, 4333m2, wszystkie media

    Choroń

    • 119 000 zł cena
    • 4 333 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ, DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI "LABIRYNT" Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 4333m2 położona na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, gm. Por...

  • DOM Parterowy | Podłogówka, ogrodzenie, pompa ciepła ICHOR
    DOM Parterowy | Podłogówka, ogrodzenie, pompa ciepła ICHOR

    Starcza

    • 550 515 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle Brzozowe – Etap III | Starcza, ul. Brzozowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 4-pokojowego domu parterowego w zabudowie bliźniaczej o funkcjonalnym układ...

  • Działka Łysiec 1076 mkw
    Działka Łysiec 1076 mkw

    Łysiec

    • 125 000 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntu niezabudowana położona w miejscowości Łysiec, przy ulicy Kwiatowej, w otoczeniu nowo powstałej zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość o powierzchni 1076 m...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Poraj

    Poraj

    • 20 359 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert 1/16 udziału w nieruchomości zabudowanej b...

  • Nieruchomość - Gruszewnia

    Gruszewnia

    • 77 592 zł cena
    • 2 933 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert nieruchomości zabudowanej budynkiem gospod...

  • Nieruchomość - Srocko

    Srocko

    • 3 691 zł cena
    • 15 276 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert 3/128 udziału w nieruchomości gruntowej -...

  • Nieruchomość - Srocko

    Srocko

    • 4 026 zł cena
    • 15 276 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert 3/28 udziału w nieruchomości gruntowej - d...

  • Nieruchomość - Srocko

    Srocko

    • 19 344 zł cena
    • 5 894 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert nieruchomości gruntowej - działek ewiden...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana 1200m²
    1 / 4
    Działka budowlana 1200m²

    Łysiec

    • 132 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, posiadającą aktualne warunki zabudowy oraz media. Nieruchomość położona jest w miejscowości Łysiec (ok. 10km od Częstochowy) na nowo powstającym osiedl...

  • Działka budowlana na sprzedaż - okolice Częstochowy
    1 / 5
    Działka budowlana na sprzedaż - okolice Częstochowy

    Łysiec

    • 93 500 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Łysiec gmina Starcza, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka posiada aktualne WZ Doskonała lokalizacja : odległość od Częstoc...

  • Nieruchomość zabudowana - Wręczyca Wielka

    Wręczyca Wielka

    • 115 932 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert 1/3 udziału w nieruchomości gruntowej zabu...

  • Dom Rędziny
    Dom Rędziny

    Rędziny

    • 1 299 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 12 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom marzeń w Rędzinach koło Częstochowy - nowoczesność, komfort i spokój! Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny z 2024 roku, położony w malowniczej i spokojnej okolic...

  • Lokal Kościelec ul. Wolności

    Kościelec » pl. Wolności

    • 1 500 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości LOCATUS ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, całoroczny lokal usługowy o powierzchni 21 m², położony bezpośrednio przy głównej drodze - gwarancja widocznośc...

  • Dom Kłobuck Zakrzew, Juliusza Słowackiego
    Dom Kłobuck Zakrzew, Juliusza Słowackiego

    Kłobuck

    • 499 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 4 124 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowa inwestycja, Dom wolnostojący, Zakrzew - Kłobuck, ul. Słowackiego. Biuro Nieruchomości BMC z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży powstającego domu jednorodz...

  • Działka Grabowa
    Działka Grabowa

    Grabowa

    • 2 133 000 zł cena
    • 38 766 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kontakt telefoniczny: [tel] Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 3,8766 ha w miejscowości Grabowa przy ul. Ogrodowej powiat zawierciański gmina Łazy w Jurze Krakowsko-Cz...

  • Dom Starcza, Sportowa
    1 / 15
    Dom Starcza, Sportowa

    Starcza

    • 500 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 1 846 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS! Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 271 m², w tym użytkowej 175,9 m², na działce o powierzchni 5040m² położony przy ulicy Sportowej, Starcz...

  • ŁADNY nowy dom na sprzedaż !!!!
    1 / 9
    ŁADNY nowy dom na sprzedaż !!!!

    Kłobuck

    • 650 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż bardzo ładny nowy dom SSZ w Kłobucku. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,a jednoczesnie blisko centrum. Cena 650 tyś. Kontakt [tel]

  • Działka budowlana Krasice gm. Mstów
    1 / 3
    Działka budowlana Krasice gm. Mstów

    Krasice

    • 145 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka usługowo-budowlana o powierzchni około 800 m, ogrodzona, z doprowadzoną wodą. Byli już geodeci, więc dostępne są mapy i pomiary wszystko gotowe do planowania za...

  • Działka budowlana Bukowno gm. Olsztyn, Malownicza
    1 / 6
    Działka budowlana Bukowno gm. Olsztyn, Malownicza

    Bukowno

    • 129 000 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o działce pod budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy? Sprawdź tę ofertę Biura Michalczyk Nieruchomości w Bukownie koło Olsztyna! Lokalizacja: Bukowno, ul. Malownicza P...

  • Sprzedam działkę
    1 / 5
    Sprzedam działkę

    Kuchary

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, położona wzdłuż drogi , długość 34.7m, szerokość 28.8m, teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Spokojna okolica, blisko lasu, suchy teren, bezpośr...