• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Huta Podgórna
  • Ciemne
  • Święta Lipka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Częstochową

(10)
  • Nieruchomość - Gruszewnia

    Gruszewnia

    • 77 592 zł cena
    • 2 933 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert nieruchomości zabudowanej budynkiem gospod...

  • Lokal Kościelec ul. Wolności

    Kościelec » pl. Wolności

    • 1 500 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości LOCATUS ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, całoroczny lokal usługowy o powierzchni 21 m², położony bezpośrednio przy głównej drodze - gwarancja widocznośc...

  • Lokal użytkowy Huta Stara A gm. Poczesna
    1 / 11
    Lokal użytkowy Huta Stara A gm. Poczesna

    Huta Stara A

    • 299 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 492 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - Huta Stara A, gmina Poczesna Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Huta Stara, gmina Poczesna , która może pełnić...

  • Lokal użytkowy Mokrzesz gm. Mstów
    1 / 5
    Lokal użytkowy Mokrzesz gm. Mstów

    Mokrzesz

    • 650 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 929 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę przemysłową - Mokrzesz, gmina Mstów z halami Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 3613 m² , położona przy ul. Kościelnej w miejscowości Mokrzesz...

  • Powierzchnia biurowa Mokrzesz gm. Mstów
    Powierzchnia biurowa Mokrzesz gm. Mstów

    Mokrzesz

    • 1 100 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość o wielu możliwościach usytuowana na dużej, szerokiej ogrodzonej działce położonej przy drodze asfaltowej. Działka narożna zabudowana dwoma halami o wysokość 3,5m z...

  • Lokal użytkowy Kłobuck
    1 / 3
    Lokal użytkowy Kłobuck

    Kłobuck

    • 5 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala lokal pod różnorodną działalność wg potrzeb Położona na peryferiach Kłobucka idealna pod produkcję, składowanie, szwalnię jak również pod warsztat samochodowy...

  • Lokal użytkowy Mokrzesz gm. Mstów
    1 / 6
    Lokal użytkowy Mokrzesz gm. Mstów

    Mokrzesz

    • 1 100 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam teren inwestycyjny w gm Mstów Nieruchomość o wielu możliwościach usytuowana na dużej, szerokiej ogrodzonej działce położonej przy drodze asfaltowej. Działka narożna zabu...

  • Nieruchomość produkcyjno - socjalno - administracyjna.

    Mstów

    • 5 900 000 zł cena
    • 5 135 m2 powierzchnia
    • 1 149 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Rudniki » ul. Lipówka

    • 8 000 zł cena
    • 547 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    EMA Nieruchomości prezentuje na wynajem pomieszczenia magazynowo produkcyjne znajdujące się w powiecie Częstochowskim, gminie Rędziny miejscowości Rudniki przy ulicy Lipówka zaledw...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Mstów

    • 5 900 000 zł cena
    • 5 557 m2 powierzchnia
    • 1 062 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na Sprzedaż Nieruchomość Produkcyjno - Socjalno - Administracyjna. Fabryka Mebli. Oferujemy do sprzedaży obiekt o powierzchni gruntu 20520 m2, na którym posadzone są: Budynek produ...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • DO WYNAJĘCIA CENTRUM MYSZKÓW 450M2 ! obok Media Expert

    Myszków

    • 2 500 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERUJEMY do wynajęcia miejsca na reklamę o rożnych powierzchniach, baner lub stałe w centrum Myszkowa (42-300), główne przelotowe ulice miasta. aktualnie wolne przy: 1/ UL. K...

  • W CENTRUM MYSZKOWA DO wynajęcia 80 m2 pod Działalność gospodarczą

    Myszków

    • 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem wynajmu jest bardzo ładny lokal usługowo-handlowy. Centrum Myszków, ul.1-go maja 73 zlokalizowane na PARTERZE o powierzchni łącznej ok. 80m2. Lokal znajduje się na PA...

  • Do wynajecia Centrum Myszków miejsce obok Kaufland kiosk mob
    1 / 4
    Do wynajecia Centrum Myszków miejsce obok Kaufland kiosk mob

    Myszków

    • 400 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia grunt doskonale nadający się zarówno pod pawilon mobilny( lub inny handel ) o pow. ok 10m2 jak również dużą reklamę w doskonałej lokalizacji miedzy Kauflan...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Myszków

    • 1 400 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 3 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam, hale magazynowo-produkcyjne 450m2, teren 3500m2, Myszków. WGN Myszków ul.Sikorskiego 53g. Oferta na wyłączność:Sebastian Jagusiak tel. 660 pokaż telefon . Oferujemy Państ...

  • Biuro - lokal wynajem Coworking

    Koszęcin

    • 1 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hej pracuję zdalnie i mam na oku fajne biuro w Koszęcinie jednak jest one duże a ja potrzebuję tylko biurko komputer i internet do pracy. Więc szukam osoby która też potrzebuje...

  • CENTRUM Myszków PARTER 800m2 pawilon do wynajęcia
    1 / 6
    CENTRUM Myszków PARTER 800m2 pawilon do wynajęcia

    Myszków

    • 20 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DOSKONAŁA ! z biznesowego punktu widzenia LOKALIZACJA ! Oferujemy do wynajęcia gotowy market, obiekt handlowo-usługowo-magazynowy. Lokalizacja: 42-300 Myszków, ul. Pułaskiego 8 w...

  • W CENTRUM MYSZKOWA DO wynajęcia 70 m2 pod Działalnoś gospod
    1 / 15
    W CENTRUM MYSZKOWA DO wynajęcia 70 m2 pod Działalnoś gospod

    Myszków

    • 1 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem wynajmu jest bardzo ładny lokal usługowo-handlowy. Centrum Myszków, ul.1-go maja 73 zlokalizowane na PARTERZE o powierzchni łącznej ok. 70m2. Lokal znajduje się na PART...

  • Lokal użytkowy Nowa Wieś gm. Poczesna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Nowa Wieś gm. Poczesna

    Nowa Wieś

    • 4 200 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość przemysłowa 12 km od Częstochowy z doskonałym połączeniem z uwagi na sąsiedztwo DK1 Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Nowa Wieś. Znajduje si...

  • DO WYNAJĘCIA CENTRUM MYSZKÓW LOKAL 80m2 parter !
    1 / 8
    DO WYNAJĘCIA CENTRUM MYSZKÓW LOKAL 80m2 parter !

    Myszków

    • 1 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    PROMO CENA NAJMU ! Przedmiotem wynajmu jest bardzo ładny lokal na Parterze usługowo-handlowy, pietro wynajęte. Centrum Myszków, główna ulica Miasta - ul. Kościuszki 38 Obok szkoł...

  • najem lokalu komercyjnego
    1 / 16
    najem lokalu komercyjnego

    Krzepice

    • 16 000 zł cena
    • 323 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedstawiam ofertę najmu nowego lokalu w nieruchomości położonej w Krzepicach u zbiegu ulic Wieluńskiej i Dolnej. Położony w pobliżu rynku głównego, ośrodka zdrowia i kościoła. Je...

  • Poziom Gastronomiczny 3 sale gotowy biznes !
    1 / 8
    Poziom Gastronomiczny 3 sale gotowy biznes !

    Myszków

    • 8 888 zł cena
    • 408 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Centrum Biurowe – Usługowe JURAPARK znajduję się w centrum miasta z dogodnym dwustronnym parkingiem o dużym natężeniu ruchu samochodowym i pieszym w sąsiedztwie osiedla mieszkanio...

  • nowe biuro + wyposażenie + dobra lokalizacja
    1 / 6
    nowe biuro + wyposażenie + dobra lokalizacja

    Myszków

    • 1 459 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesne biuro wspiera biznes nie tylko w aspekcie reprezentacyjnym, ale także poprzez swoją funkcjonalność. To wizytówka firmy, powstają tam cele biznesowe w którym sprzedajesz...

  • Powierzchnia biurowa Garnek gm. Kłomnice
    1 / 8
    Powierzchnia biurowa Garnek gm. Kłomnice

    Garnek

    • 1 487 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 974 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam obiekt usługowo-handlowy - Garnek Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość usługowa zlokalizowana w miejscowości Garnek , przy głównej drodze , w sąsiedztwie innych loka...

  • Lokal użytkowy Lubliniec, Wąska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Lubliniec, Wąska

    Lubliniec

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJEM | Lokal 45 m² | Lubliniec, ul. Wąska - Samo Centrum! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes w Lublińcu? Biuro Nieruchomości BMC prezentuje lokal użytkowy o ogromnym pote...

  • Lokal użytkowy Lubliniec, Edyty Stein
    1 / 3
    Lokal użytkowy Lubliniec, Edyty Stein

    Lubliniec

    • 1 099 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 3 968 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica inwestycyjna w sercu Lublińca | Rynek | Gotowy potencjał dochodowy Na sprzedaż klimatyczna kamienica w ścisłym centrum Lublińca - ul. Edyty Stein 1, zaledwie kilka krokó...

  • Lokal handlowo-usługowy | Centrum Kłomnic | Parter
    1 / 15
    Lokal handlowo-usługowy | Centrum Kłomnic | Parter

    Kłomnice

    • 9 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 177 m², zlokalizowany na ul. Częstochowskiej 93A w centralnej części Kłomnic przy DK91 (ok. 18 km od Radomska i ok. 16 km od Częstochowy W...

  • Budynek użytkowy w centrum Myszkowa
    1 / 16
    Budynek użytkowy w centrum Myszkowa

    Myszków

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam nieruchomość użytkową w centrum Myszkowa o dużych możliwościach adaptacyjnych. Nadaje się ona zarówno po...