• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Klęczkowo
  • Częstochowa +20 km
  • Huta Podgórna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Częstochową

(135)
  • Rędziny, ul. Nowa, 937m2, budowlana, wymiary 23x41
    1 / 8
    Rędziny, ul. Nowa, 937m2, budowlana, wymiary 23x41

    Rędziny

    • 125 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ, DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI "LABIRYNT"!!! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający!!! Na sprzedaż atrakcyjna...

  • Lokal użytkowy Huta Stara A gm. Poczesna
    1 / 11
    Lokal użytkowy Huta Stara A gm. Poczesna

    Huta Stara A

    • 299 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 492 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - Huta Stara A, gmina Poczesna Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Huta Stara, gmina Poczesna , która może pełnić...

  • Dom Poczesna
    1 / 14
    Dom Poczesna

    Poczesna

    • 845 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom z garażem i ogrodem od południa spokojna okolica blisko Częstochowy Biuro Michalczyk Nieruchomości zachęca do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż - funkcjonalny...

  • 1 / 2
    Działka, 1 591 m², Libidza

    Libidza

    • 10 000 zł cena
    • 1 591 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    dot. VIIIGUp 71/19, OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY „Z WOLNEJ RĘKI” NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości sprzeda "z wolnej ręki”: 1. udział 1/2 w prawie własności nierucho...

  • Działka budowlana Wygoda gm. Konopiska
    1 / 3
    Działka budowlana Wygoda gm. Konopiska

    Wygoda

    • 268 660 zł cena
    • 2 828 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2828m , położona w miejscowości Kijas, gmina Konopiska, w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie kilka minut od Częstochowy. Jej dużym...

  • Piękny Drewniany Domek
    1 / 12
    Piękny Drewniany Domek

    Hutki

    • 389 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Atrakcyjny drewniany dom w przepięknej spokojnej cichej lokalizacji. Las, świeże powietrze, mnóstwo zieleni, to tylko kilka przedstawionych atutów tej oferty. Hutki, Gmina Konopis...

  • Sprzedam nieruchomość
    1 / 12
    Sprzedam nieruchomość

    Mstów

    • 1 200 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom położony w miejscowości Zawada gmina Mstów w pięknej okolicy nad Wartą na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej . Działka 1300 m2 Opis domu: 500 m2 - Pokoje: przedp...

  • Dzialka Pod Investycje Zamek Olsztyn kolo Częstochowy
    1 / 8
    Dzialka Pod Investycje Zamek Olsztyn kolo Częstochowy

    Olsztyn

    • 310 000 zł cena
    • 13 750 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do zaoferownia przepiękną dziakłę o poweierzchni 13,750 m2 tj 1,40 ha położona w Centrum Olsztyna przy południowej stronie zamku.Działka graniczy z terenem zamku w Olsztynie co...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kamienica Polska
    1 / 15
    Dom Kamienica Polska

    Kamienica Polska

    • 420 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Michalczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny dom jednorodzinny w Kamienicy Polskiej - idealna propozycja dla osób poszukujących solidnej nieruchomości z potencjałem, w spokojne...

  • Działka budowlana Krasice gm. Mstów, Strażacka
    1 / 4
    Działka budowlana Krasice gm. Mstów, Strażacka

    Krasice

    • 99 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy niedaleko Częstochowy? Świetnie, że tu jesteś, Biuro Michalczyk Nieruchomości ma dla Ciebie działkę idealną! Lokaliza...

  • Dom Kłobukowice gm. Mstów
    1 / 15
    Dom Kłobukowice gm. Mstów

    Kłobukowice

    • 125 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój azyl w Kłobukowicach, to idealna propozycja od Michalczyk Nieruchomości, dla osób, które cenią ciszę, spokój i naturę. Lokalizacja: Kłobukowice, woj. śląskie, powiat: często...

  • Działka budowlana Korwinów gm. Poczesna, Modra
    1 / 3
    Działka budowlana Korwinów gm. Poczesna, Modra

    Korwinów

    • 210 000 zł cena
    • 1 184 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom Jaskrów gm. Mstów, Częstochowska
    1 / 15
    Dom Jaskrów gm. Mstów, Częstochowska

    Jaskrów

    • 579 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 035 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz przestrzeni, która łączy funkcjonalność, wyjątkowy klimat i ogromny potencjał? Ta nieruchomość w Jaskrowie - zaledwie kilka minut od centrum Częstochowy - to właśnie to, co...

  • sprzedaż
    sprzedaż

    Kamienica Polska

    • 450 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o pow.117mkw. na działce 605 m kw. w Kamienicy Polskiej ul. Jastrzębska 1. Cena 450000zł.

  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Marianka Rędzińska

    • 150 000 zł cena
    • 3 040 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3040 m2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Marianka Rędzińska przy ul. Kwiatowej. Nieruchomość ta posiada dost...

  • Hit cenowy segment w stanie deweloperskim
    1 / 11
    Hit cenowy segment w stanie deweloperskim

    Chorzenice

    • 590 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 4 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej pomiędzy Częstochową i Radomskiem, w idealnie logistycznie połączonej miejscowości Chorzenice gm. Kłomnice. Na sprzedaż...

  • Dom Skrzydlów gm. Kłomnice
    1 / 10
    Dom Skrzydlów gm. Kłomnice

    Skrzydlów

    • 360 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Michalczyk Nieruchomości przedstawia dom na sprzedaż w Skrzydlowie gotowy do zamieszkania Na sprzedaż dom jednorodzinny, podpiwniczony, gotowy do zamieszkania wchodzisz i mi...

  • Sprzedam działkę budowlaną 985m2, prywatnie
    1 / 10
    Sprzedam działkę budowlaną 985m2, prywatnie

    Konradów

    • 95 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, woda, gaz w drodze. Działka ma wydaną wz, droga wewnętrzna jest w 1/5 własności, powierzchnia 985m2 Prąd na działce! Dzialka znajduje się w miejscowości...

  • DZIAŁKA GRABOWA
    1 / 2
    DZIAŁKA GRABOWA

    Grabowa

    • 170 000 zł cena
    • 3 572 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną w miejscowości Grabowa, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej o pow. 3572 m2, okolica przepiękna,widoki wspaniałe, w pobliżu las,przez który płynie rz...

  • Duża działka pod podział lub dewelopera | Kłobuck
    1 / 6
    Duża działka pod podział lub dewelopera | Kłobuck

    Kłobuck

    • 529 000 zł cena
    • 4 972 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w malowniczej i spokojnej okolicy w Kłobucku, w części Smugi. Ta przestronna nieruchom...