• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czempiń +20 km
  • Baranówka
  • Wałbrzych +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czempiniem

(138)
  • Dom Betkowo gm. Czempiń,
    1 / 2
    Dom Betkowo gm. Czempiń,

    Betkowo

    • 619 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu najnowszą ofertę domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Betkowie / Stare Oborzyska  - na ul. Słonecznej. Dom w trakcie budowy. Planowane zakończenie budow...

  • Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 6
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 428 400 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWE mieszkania 2 i 3-pokojowe Strykowo od 46 m² do 61 m² Blisko jeziora, kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż nowe mieszkania w nowoczesnym budynku w Strykowie, zlokalizowane...

  • Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 10
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 348 750 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 8
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 420 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 012 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Wynajmę Domek nad jeziorem z kominkiem agroturystyka ferie weekend Poznań 30 km
    1 / 3
    Wynajmę Domek nad jeziorem z kominkiem agroturystyka ferie weeken...

    Sapowice

    • 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAJMĘ!!!! Cena za dobę 500 zł za 5 osób! Wynajmę na dowolny okres klimatyczny domek nad jeziorem z linią brzegową 30 km od centrum Poznania . Idealne miejsce na wypoczynek o każd...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 11
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 335 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - os. Jagiellońskie, Kościan Na sprzedaż świetnie usytuowane mieszkanie o powierzchni 52,30 m², położone na 4 piętrze w czteropiętrowym...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 8
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 192 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż kompaktową kawalerkę w świetnej lokalizacji w Kościanie - na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie o...

  • Lokal użytkowy Kościan,
    1 / 2
    Lokal użytkowy Kościan,

    Kościan

    • 10 010 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta Wynajmu Powierzchni Magazynowych Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu różnorodnych powierzchni magazynowych w dogodnej lokalizacji przy ulicy Bernardyńskiej 2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 14
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 895 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego zlokalizowanego na nowym osiedlu w miejscowości Zbrudzew...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 15
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 665 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie 149,23 m² na 1. piętrze w zadbanej kamienicy w Kościan (ok. 500 m od rynku). Układ: - 5 poko...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną

    Brodniczka

    • 197 778 zł cena
    • 1 662 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam działkę budowlaną na sprzedaż w Brodniczce (gmina Brodnica, powiat śremski), nr ewidencyjny 9/24, usytuowanej przy drodze z Żabna do Jaszkowa. Na działkach obok powst...

  • Lokal użytkowy Mosina,
    1 / 4
    Lokal użytkowy Mosina,

    Mosina

    • 3 137 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal Użytkowy do Wynajęcia w Mosinie Polecamy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony w Mosinie, blisko Krosna. Jest to doskonała lokalizacja z ładnym otoczeniem i dużym p...

  • Działka budowlana Kokorzyn gm. Kościan,
    1 / 6
    Działka budowlana Kokorzyn gm. Kościan,

    Kokorzyn

    • 160 000 zł cena
    • 825 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w Kokorzynie: Idealne Miejsce na Twój Dom Opis Działki Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 825 m² zlokalizowaną w  miejscowości Kokorzyn, w pobl...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 9
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 297 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Nowa cena! Oferujemy nowocześnie wykończoną kawalerkę wraz z piwnicą o łącznej powierzchni 36,92 m², położoną na os. Piastowskim w Kościanie. To doskonała propozycja dla singla, pa...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 11
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 310 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,7 m², usytuowane na IV piętrze w zadbanym, 4-piętrowym...

  • Dom Nowy Dębiec gm. Kościan,
    Dom Nowy Dębiec gm. Kościan,

    Nowy Dębiec

    • 740 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 75 m², położony na zagospodarowanej działce o wielkości 360 m² w miejscowości Nowy Dębiec (gmina Kościan). To wyjątkowa nieruc...

  • Dom Mosina,
    1 / 15
    Dom Mosina,

    Mosina

    • 980 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 6 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wolnostojący Dom w Cichej Części Mosiny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu zlokalizowanego w ma...

  • Działka budowlana Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 3
    Działka budowlana Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 235 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1 010 m² w Zbrudzewie k/ Śremu. Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 12/20 zlokalizowaną w Zbrudzewie na ul. Rubinowej - nieopodal las...

  • Dom Kopaszewo gm. Krzywiń,
    1 / 13
    Dom Kopaszewo gm. Krzywiń,

    Kopaszewo

    • 469 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Drewniany dom w stylu westernowym - Kopaszewo, 91 m² Możliwość zamiany na mieszkanie w Lesznie lub Poznaniu. Ta wyjątkowa nieruc...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Kościan

    • 319 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam, sprzedam mieszkanie położone pięknym mieście,i super lokalizacji. Mieszkanie położone 5 min pieszo od pasażu Quik na osiedlu Konstytucji w Kościanie W mieszkaniu zostały w...