• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łukowa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czempiniem

(138)
  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 468 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Zbrudzewo k. Śremu  Dostępna PRAWA STRONA Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie dwulokalowej, zlok...

  • Mieszkanie Racot gm. Kościan,
    1 / 13
    Mieszkanie Racot gm. Kościan,

    Racot

    • 112 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferta mieszkania w Racocie Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania położonego w malowniczym Racocie, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Dom Stęszew,
    1 / 10
    Dom Stęszew,

    Stęszew

    • 815 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 449 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom szeregowy w zabudowie o powierzchni 78 m², położony w spokojnej i wygodnej lokalizacji...

  • Dom Kurza Góra gm. Kościan,
    1 / 15
    Dom Kurza Góra gm. Kościan,

    Kurza Góra

    • 899 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 880 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, która zachwyca swoją funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. Oferowany dom, będ...

  • DZIAŁKA ROD w Śremie niedaleko jezioro - Sprzedam

    Śrem

    • 55 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD im St.Staszica o powierzchni 388m2 w Śremie niedaleko jeziora. Działka w pełni zagospodarowana,gotowa do użytkowania,idealna do wypoczynku. N...

  • Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,
    1 / 15
    Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,

    Rąbiń

    • 179 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Rąbiń (gmina Krzywiń, powiat kościański, województwo wielkopolsk...

  • Nowy dom z garażem w Kościanie
    1 / 15
    Nowy dom z garażem w Kościanie

    Kościan

    • 725 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 5 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 129 m kw z garażem w bryle budynku i działką o pow. 315 m kw. Nowoczesny dom wybudowany do stanu dewelo...

  • Działka budowlana Kurza Góra gm. Kościan,
    1 / 4
    Działka budowlana Kurza Góra gm. Kościan,

    Kurza Góra

    • 215 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Działki Budowlanej w Kurzej Górze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Kurza Góra, w pobliżu granicy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kopyta gm. Brodnica,
    1 / 12
    Dom Kopyta gm. Brodnica,

    Kopyta

    • 850 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok. 1,8 ha (18 335 m²), w skład której wchodzą: ok. 0,5 ha części zabudowanej o...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 14
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 395 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie spółdzielcze o powierzchni 63,6 m², położone w Kościanie na osiedlu Piastowskim, na 2. piętrz...

  • Dom Jerka gm. Krzywiń,
    Dom Jerka gm. Krzywiń,

    Jerka

    • 430 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu świetną ofertę domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Jerce przy ul. Kościuszki / ul. Nowej. Nowa inwestycja !! Rozpoczęta sprzedaż !! Domy w trakcie b...

  • Lokal użytkowy Śrem,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Śrem,

    Śrem

    • 5 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia przestronną halę magazynową znajdującą się w Śremie przy ul. Mała Łazienkowa / ul. Podwale Specyfikacja: Powierzchnia: 380 m²  Dwie bramy wjazdowe o wymia...

  • Działka budowlana Nowe Oborzyska gm. Kościan,
    1 / 5
    Działka budowlana Nowe Oborzyska gm. Kościan,

    Nowe Oborzyska

    • 121 524 zł cena
    • 494 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z WZ - Nowe Oborzyska Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nowe Oborzyska, w spokojnej i rozwijającej się okolicy zabudowy jednorodzinnej. Pods...

  • Mieszkanie Śrem,
    1 / 14
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 340 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,10 m2 , położone na czwartym piętrze w bloku po termomod...

  • Działka rekreacyjna Jeleńczewo gm. Śrem,
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Jeleńczewo gm. Śrem,

    Jeleńczewo

    • 75 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 500 m², położona w malowniczym Jeleńczewie w powiecie śremskim. Idealna przestrzeń pod budowę wymarzonego domku letniskowego, zapewniają...

  • Działka budowlana Kościan,
    1 / 5
    Działka budowlana Kościan,

    Kościan

    • 115 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - Kościan, ul. Wielichowska (Pelikan) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Kościanie, w rejonie ul. Wielichowskiej (Pelikan), w spokoj...

  • Dom Łódź gm. Stęszew,
    Dom Łódź gm. Stęszew,

    Łódź

    • 459 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie czworaczej w Łodzi, gm. Stęszew. Lokalizacja: Łódź, gm. Stęszew - spokojna okolica zlokalizowana między dwoma urokliwymi jez...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 10
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 329 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie, o łącznej powierzchni wraz z pomieszczeniami przynależnymi wynoszącej 42 m². Położone na 2. piętrze ocieplonego bloku na Osiedlu Pias...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 14
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 290 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,30 m² (do tego piwnica 6,25 m²), zlokalizowane na Osiedl...

  • Działka na sprzedaż
    Działka na sprzedaż

    Czmoniec

    • 375 000 zł cena
    • 2 742 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Czmońcu na terenie objętym planem miejscowym. Front działki to 30mb. Istnieje mozliwość podziału na działki o pow. 900m2. Dojazd asfaltowy. Media tj. prąd i wod...