• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wólka Biska
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Czempiniem

(53)
  • Dom Turew gm. Kościan, Szkolna

    Nowe

    Dom Turew gm. Kościan, Szkolna

    Turew

    • 889 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz miejsca, które daje przestrzeń, spokój i jakość życia, jakiej nie znajdziesz w mieście ten dom w Turwi jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. DOM 155 m funkcjonalne...

  • Dom Puszczykowo,
    Dom Puszczykowo,

    Puszczykowo

    • 1 300 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 13 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Rezerwacja. Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Puszczykowie - Sta...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Zbrudzewo

    Zbrudzewo

    • 287 300 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 1 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OBWIESZCZENIE Syndyk masy ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, w trybie ofertowego przetargu pisemnego, prawo własności do ½ części nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę nr 13...

  • Wynajmie
    1 / 13
    Wynajmie

    Kościan

    • 100 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmie dla pracowników

  • Dom Pecna gm. Mosina, Daglezjowa
    1 / 7
    Dom Pecna gm. Mosina, Daglezjowa

    Pecna

    • 535 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 573 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wymarzonej nieruchomości? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, cenie i jakości? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliź...

  • Dom Puszczykowo,
    1 / 15
    Dom Puszczykowo,

    Puszczykowo

    • 2 199 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 15 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowy dom wolnostojący w Puszczykowie - komfort, prestiż i bliskość natury Atrakcyjna oferta - możliwość zamiany na inną nieruchomość (mieszkanie/dom/działka) w formule: około...

  • Dom Stęszew, Józefa Wybickiego
    1 / 8
    Dom Stęszew, Józefa Wybickiego

    Stęszew

    • 544 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSZCZĘDŹ NA STARCIE: BRAK PCC, 0% PROWIZJI, PEŁNA RĘKOJMIA! Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Stęszew, blisko Poznania i Wielkopolskiego Parku Narodowego Na sprzedaż funkcj...

  • Dom 163 m² na narożnej działce Puszczykowo
    1 / 15
    Dom 163 m² na narożnej działce Puszczykowo

    Puszczykowo

    • 1 090 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 6 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o niezwykłym charakterze, położony w jednym z najbardziej pożądanych punktów Puszczykowa — na rogu ulic Podgórnej i Poznańskiej. Nieruchomość wyróżnia się świetną e...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Stęszew, Józefa Wybickiego
    1 / 11
    Dom Stęszew, Józefa Wybickiego

    Stęszew

    • 579 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 168 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Szeregowiec Mosina
    1 / 16
    Szeregowiec Mosina

    Mosina

    • 890 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Witam Mam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w Mosinie.Nieruchomosc jest położona przy drodze asfaltowej, blisko szkoła podstawowa,przedszkola,sklepy oraz teren...

  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 468 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Zbrudzewo k. Śremu  Dostępna PRAWA STRONA Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie dwulokalowej, zlok...

  • Dom Stęszew,
    1 / 10
    Dom Stęszew,

    Stęszew

    • 815 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 449 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom szeregowy w zabudowie o powierzchni 78 m², położony w spokojnej i wygodnej lokalizacji...

  • Dom Kurza Góra gm. Kościan,
    1 / 15
    Dom Kurza Góra gm. Kościan,

    Kurza Góra

    • 899 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 880 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, która zachwyca swoją funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. Oferowany dom, będ...

  • Nowy dom z garażem w Kościanie
    1 / 15
    Nowy dom z garażem w Kościanie

    Kościan

    • 725 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 5 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 129 m kw z garażem w bryle budynku i działką o pow. 315 m kw. Nowoczesny dom wybudowany do stanu dewelo...

  • Dom Kopyta gm. Brodnica,
    1 / 12
    Dom Kopyta gm. Brodnica,

    Kopyta

    • 850 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok. 1,8 ha (18 335 m²), w skład której wchodzą: ok. 0,5 ha części zabudowanej o...

  • Dom Jerka gm. Krzywiń,
    Dom Jerka gm. Krzywiń,

    Jerka

    • 430 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu świetną ofertę domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Jerce przy ul. Kościuszki / ul. Nowej. Nowa inwestycja !! Rozpoczęta sprzedaż !! Domy w trakcie b...

  • Dom Łódź gm. Stęszew,
    Dom Łódź gm. Stęszew,

    Łódź

    • 459 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie czworaczej w Łodzi, gm. Stęszew. Lokalizacja: Łódź, gm. Stęszew - spokojna okolica zlokalizowana między dwoma urokliwymi jez...

  • Dom Betkowo gm. Czempiń,
    1 / 2
    Dom Betkowo gm. Czempiń,

    Betkowo

    • 619 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu najnowszą ofertę domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Betkowie / Stare Oborzyska  - na ul. Słonecznej. Dom w trakcie budowy. Planowane zakończenie budow...

  • Wynajmę Domek nad jeziorem z kominkiem agroturystyka ferie weekend Poznań 30 km
    1 / 3
    Wynajmę Domek nad jeziorem z kominkiem agroturystyka ferie weeken...

    Sapowice

    • 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAJMĘ!!!! Cena za dobę 500 zł za 5 osób! Wynajmę na dowolny okres klimatyczny domek nad jeziorem z linią brzegową 30 km od centrum Poznania . Idealne miejsce na wypoczynek o każd...

  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 14
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 895 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego zlokalizowanego na nowym osiedlu w miejscowości Zbrudzew...