• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Czempiniem

(53)
  • Dom Nowy Dębiec gm. Kościan,
    Dom Nowy Dębiec gm. Kościan,

    Nowy Dębiec

    • 740 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 75 m², położony na zagospodarowanej działce o wielkości 360 m² w miejscowości Nowy Dębiec (gmina Kościan). To wyjątkowa nieruc...

  • Dom Mosina,
    1 / 15
    Dom Mosina,

    Mosina

    • 980 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 6 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wolnostojący Dom w Cichej Części Mosiny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu zlokalizowanego w ma...

  • Dom Kopaszewo gm. Krzywiń,
    1 / 13
    Dom Kopaszewo gm. Krzywiń,

    Kopaszewo

    • 469 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Drewniany dom w stylu westernowym - Kopaszewo, 91 m² Możliwość zamiany na mieszkanie w Lesznie lub Poznaniu. Ta wyjątkowa nieruc...

  • Dom Nowe Oborzyska gm. Kościan,
    1 / 14
    Dom Nowe Oborzyska gm. Kościan,

    Nowe Oborzyska

    • 599 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 651 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu świetną ofertę domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Nowych Oborzyskach (gmina Kościan) przy ul. Pszennej Dom gotowy na już !! Zainstalowana FOTOWOLTAIKA...

  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 14
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 449 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 355 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż bliźniak 48,20 m² z ogrodem - Zbrudzewo, powiat śremski Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźni...

  • Dom Kościan,
    1 / 15
    Dom Kościan,

    Kościan

    • 1 900 000 zł cena
    • 331 m2 powierzchnia
    • 5 741 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na dużej działce o powierzchni 1 618 m² w centrum Kościana...

  • Wynajmę dom/pokoje Mosina Czarnokurz wolne od już
    1 / 13
    Wynajmę dom/pokoje Mosina Czarnokurz wolne od już

    Mosina

    • 3 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Około 170 m2, 6 pokoi 2 osobne wejścia. Łazienka z 2 prysznicami i 2x wc. 500 m działki.Idealne dla pracowników. Zapraszam do kontaktu

  • Dom Widziszewo gm. Kościan,
    1 / 14
    Dom Widziszewo gm. Kościan,

    Widziszewo

    • 1 399 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 6 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący z 2017 roku, zlokalizowany w spokojnej  miejscowości Widziszewo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Błociszewo gm. Śrem,
    1 / 15
    Dom Błociszewo gm. Śrem,

    Błociszewo

    • 715 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 4 441 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu świetną ofertę domu wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczym - garażem, zlokalizowanego w Błociszewie (...

  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 14
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 599 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż nową inwestycję domów w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej znajdujących się w miejscowości Zbrudzewo. Dokładnie w "starej" części Zbrudzewa - na...

  • Dom Śrem,
    1 / 11
    Dom Śrem,

    Śrem

    • 680 000 zł cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 2 290 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom w budowie - w świetnej lokalizacji !! Śrem - ul. Piaskowa Przedstawiam Państwu na sprzedaż budynek jednorodzinny, wolnosto...

  • Dom Nowy Lubosz gm. Kościan,
    1 / 4
    Dom Nowy Lubosz gm. Kościan,

    Nowy Lubosz

    • 646 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 397 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży domu bliźniaka w Nowym Luboszu Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu bliźniaka w malowniczej miejscowości Nowy Lubosz...

  • Dom Nowy Dębiec gm. Kościan,
    1 / 11
    Dom Nowy Dębiec gm. Kościan,

    Nowy Dębiec

    • 590 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 109 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż piękny dom w turystycznej miejscowości Nowy Dębiec! Marzysz o spokojnym miejscu na wypoczynek w otoczeniu natury? O...

  • Dom Jerka gm. Krzywiń,
    1 / 7
    Dom Jerka gm. Krzywiń,

    Jerka

    • 590 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej z garażem, zlokalizowanego w spokojnej i kameralnej części miejscowości Jerka. Nieru...

  • Dom Betkowo gm. Czempiń,
    1 / 13
    Dom Betkowo gm. Czempiń,

    Betkowo

    • 875 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 609 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Piękny dom parterowy w Betkowie - idealny dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, bardzo zadbanego dom...

  • Dom Kościan,
    1 / 16
    Dom Kościan,

    Kościan

    • 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Ten siedmiopokojowy dom w Kościanie to wyjątkowa propozycja dla familijnej przestrzeni, której atutem jest lokalizacja w spokojn...

  • Dom Jerka gm. Krzywiń,
    1 / 11
    Dom Jerka gm. Krzywiń,

    Jerka

    • 530 000 zł cena
    • 303 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszamy do zapoznania się z propozycją domu  w miejscowości Jerka. Ta atrakcyjna nieruchomość składa się z sześciu przestron...

  • Dom Granowo,
    1 / 4
    Dom Granowo,

    Granowo

    • 650 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Atrakcyjny, siedmiopokojowy dom o powierzchni  całkowitej wraz z piwnicą 250m², położony  w urokliwej miejscowości Granowo. Dom...

  • Dom Żabno gm. Brodnica,
    1 / 15
    Dom Żabno gm. Brodnica,

    Żabno

    • 1 350 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę domu wolnostojącego zlokalizowanego w Żabnie (powiat śremski, Gmina Brodnica) Świetna lo...

  • Dom Granówko gm. Granowo,
    1 / 11
    Dom Granówko gm. Granowo,

    Granówko

    • 620 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twoje wymarzone miejsce na start! Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, energooszczędny bliźniak położony w  miejscowości Granówko. To idealna propozycja dla rodzin szukających spoko...