• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łukowa
  • Biłgoraj
  • Prusy
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czempiniem

(138)
  • Dom Turew gm. Kościan, Szkolna

    Nowe

    Dom Turew gm. Kościan, Szkolna

    Turew

    • 889 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz miejsca, które daje przestrzeń, spokój i jakość życia, jakiej nie znajdziesz w mieście ten dom w Turwi jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. DOM 155 m funkcjonalne...

  • Działka budowlana
    1 / 7

    Nowe

    Działka budowlana

    Radzewice

    • 235 000 zł cena
    • 1 188 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana ul. Konwaliowa w Radzewicach. W sąsiedztwie nowo wybudowane domy o nowoczesnej architekturze. Działk położona z dala od zgiełku, na terenach wyjątkowo urok...

  • Dom Puszczykowo,
    Dom Puszczykowo,

    Puszczykowo

    • 1 300 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 13 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Rezerwacja. Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Puszczykowie - Sta...

  • Mieszkanie Zamysłowo gm. Stęszew,
    Mieszkanie Zamysłowo gm. Stęszew,

    Zamysłowo

    • 1 850 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka 28,60 m². Z przyjemnością przedstawiam ofertę wyjątkowej kawalerki, położonej na poddaszu, na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 28,60 m², jest ja...

  • Mieszkanie Śrem,
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 495 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę klimatycznego mieszkania mieszczącego się w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Śremu na ul. Mic...

  • Mieszkanie Kościan, os. Osiedle Literatów
    Mieszkanie Kościan, os. Osiedle Literatów

    Kościan

    • 398 160 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,00 m, położone na Osiedlu Literatów jednym z najbardziej atrakcyjnych i nowoczesnych osiedli w Kościanie. To idealna pr...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Zbrudzewo

    Zbrudzewo

    • 287 300 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 1 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OBWIESZCZENIE Syndyk masy ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, w trybie ofertowego przetargu pisemnego, prawo własności do ½ części nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę nr 13...

  • Dzialka na sprzedaż
    Dzialka na sprzedaż

    Mosina

    • 32 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam mam działkę na sprzedaż w dymaczewie nowym można przebywać cały rok woda szamo pokuj taras kuchnia łazienka spokojna okolica można wiechac autem na działkę ogrzewanie typu ko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Nieruchomość - Dymaczewo Nowe

    Dymaczewo Nowe

    • 38 800 zł cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie konkursu ofert nieruchomość gruntową zabudowaną o pow. całkowitej 304 m2 (nr działki 27/87) położoną w...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Krosinko

    Krosinko

    • 547 000 zł cena
    • 1 682 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ GMINY MOSINA OGŁASZA KOLEJNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY MOSINA, POŁOŻONEJ W KROSINKU PRZY UL....

  • Wynajmie
    1 / 13
    Wynajmie

    Kościan

    • 100 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmie dla pracowników

  • Dom Pecna gm. Mosina, Daglezjowa
    1 / 7
    Dom Pecna gm. Mosina, Daglezjowa

    Pecna

    • 535 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 573 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wymarzonej nieruchomości? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, cenie i jakości? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliź...

  • Dom Puszczykowo,
    1 / 15
    Dom Puszczykowo,

    Puszczykowo

    • 2 199 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 15 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowy dom wolnostojący w Puszczykowie - komfort, prestiż i bliskość natury Atrakcyjna oferta - możliwość zamiany na inną nieruchomość (mieszkanie/dom/działka) w formule: około...

  • Dom Stęszew, Józefa Wybickiego
    1 / 8
    Dom Stęszew, Józefa Wybickiego

    Stęszew

    • 544 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSZCZĘDŹ NA STARCIE: BRAK PCC, 0% PROWIZJI, PEŁNA RĘKOJMIA! Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Stęszew, blisko Poznania i Wielkopolskiego Parku Narodowego Na sprzedaż funkcj...

  • Działka budowlana Kobylniki gm. Rokietnica, Szkolna
    1 / 3
    Działka budowlana Kobylniki gm. Rokietnica, Szkolna

    Kobylniki

    • 478 000 zł cena
    • 1 734 m2 powierzchnia
    • 276 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka pod Twój nowy dom! Przedstawiam ofertę sprzedaży pakietu 2 działek (838m2 + 896m2) budowlanych w podpoznańskich Kobylnikach. Dla obu działek zostały wydane osobne wa...

  • Działka budowlana Strykowo gm. Stęszew, Rybacka
    1 / 14
    Działka budowlana Strykowo gm. Stęszew, Rybacka

    Strykowo

    • 345 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o całorocznym domu letniskowym? To tutaj właśnie możesz wybudować swój dom marzeń! Idealne miejsce zarówno dla młodych, aktywnych rodzin jak i osób w kwiecie wieku szukają...

  • Dom 163 m² na narożnej działce Puszczykowo
    1 / 15
    Dom 163 m² na narożnej działce Puszczykowo

    Puszczykowo

    • 1 090 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 6 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o niezwykłym charakterze, położony w jednym z najbardziej pożądanych punktów Puszczykowa — na rogu ulic Podgórnej i Poznańskiej. Nieruchomość wyróżnia się świetną e...

  • Dom Stęszew, Józefa Wybickiego
    1 / 11
    Dom Stęszew, Józefa Wybickiego

    Stęszew

    • 579 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 168 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Szeregowiec Mosina
    1 / 16
    Szeregowiec Mosina

    Mosina

    • 890 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Witam Mam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w Mosinie.Nieruchomosc jest położona przy drodze asfaltowej, blisko szkoła podstawowa,przedszkola,sklepy oraz teren...

  • Duży lokal usługowy w Puszczykowie
    1 / 14
    Duży lokal usługowy w Puszczykowie

    Puszczykowo

    • 1 700 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 2 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam budynek usługowy znajdujący się w Puszczykowie. Budynek posiada trzy kondygnacje (w sumie 700m). Antresola, piętro główne, piętro dolne. Na piętro główne prowadzą trzy w...