• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Błażową

(580)
  • Działka inwestycyjna Staroniwa 12,84 ar
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Staroniwa 12,84 ar

    Rzeszów

    • 319 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna na Staroniwie to propozycja dla osób, które myślą perspektywicznie i szukają gruntu z realnym potencjałem rozwoju. Działka inwestycyjna na Staroniwie o powier...

  • Działka 8,27a budowlana- Wola Rafałowska

    Wola Rafałowska

    • 165 000 zł cena
    • 827 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ I PROJEKTEM- WOLA RAFAŁOWSKA, GMINA CHMIELNIK.Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną 8.27a z wydanymi Warunkami Zabudowy oraz z "Pozwoleniem Na B...

  • Działki budowlane 14.5a i 16.6 w Woli Rafałowskiej

    Wola Rafałowska

    • 143 946 zł cena
    • 1 454 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI WODOKOWE POD BUDOWNICTWO W SĄSIEDZTWIE NOWYCH DOMÓW - WOLA RAFAŁOWSKA.Oferujemy do sprzedania dwie działki budowlane o powierzchni 14.54a i 16.58a z wydanymi Warunkami Zab...

  • świetna lokalizacja, ogródek, garaż podziemny

    Rzeszów » al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego

    • 669 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym. Nieru...

  • Dom Rzeszów Rzeszów

    Rzeszów

    • 1 749 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 9 304 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie osiedle Nowe Miasto do zamieszkania od zaraz ! Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie sze...

  • 2 pokoje 42,26m2 / DEWELOPERSKI / Promocja
    1 / 5
    2 pokoje 42,26m2 / DEWELOPERSKI / Promocja

    Rzeszów

    • 439 504 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    RABAT NA MIESZKANIE 8 450 zł Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,26 m2 z balkonem od strony wschodniej zlokalizowane na ul. św. Kingi w Rzeszowie (4,6km do centrum...

  • Biuro do wynajęcia
    Biuro do wynajęcia

    Rzeszów

    • 1 150 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro do wynajęcia Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni: 15,5m2, ul. Hetmańska Rzeszów, blisko zamku (sąd) i ścisłego centrum. Lokal w bardzo dobrym stanie, w oknach rolety, ce...

  • Lokal użytkowy Gwoźnica Górna gm. Niebylec,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Gwoźnica Górna gm. Niebylec,

    Gwoźnica Górna

    • 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o dużym potencjale, położona na działce nr 1317/3 o powierzchni 23 ar + dodatkowe 30 ar do zagospodarowania, w miejscowości Gwoźnic...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę pow. ok.100m2 w Rzeszowie, ul. A. Krajowej
    1 / 4
    Wynajmę pow. ok.100m2 w Rzeszowie, ul. A. Krajowej

    Rzeszów

    • 7 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia użytkowa, jasna i przestronna ok. 100m2 zlokalizowana na piętrze budynku przy ul. Armii Krajowej 20 w Rzeszowie. Lokal oferuje duże możliwości...

  • Wysoki standard, 2 pokoje, CT Residence
    1 / 9
    Wysoki standard, 2 pokoje, CT Residence

    Rzeszów

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, balkonem, miejscem postojowym znajdujące się przy ul. Podpromie w Rzeszow...

  • Mieszkanie przy Politechnice, inwestycyjne, 67m, 4 pokoje, parter
    1 / 6
    Mieszkanie przy Politechnice, inwestycyjne, 67m, 4 pokoje, parter

    Rzeszów

    • 559 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, położone na parterze zadbanego budynku w sercu Rzeszowa. Lokal jest dwustronny, przestronny i dzięki swojemu u...

  • Widokowa działka z WZ, Błędowa Tyczyńska, 28ar
    1 / 7
    Widokowa działka z WZ, Błędowa Tyczyńska, 28ar

    Błędowa Tyczyńska

    • 238 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Widokowa działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy! Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury? Chcesz cieszyć się spokojem i pięknymi widokami na co dzień? Ta o...

  • Działka, Kielnarowa/Tyczyn, 5740m2
    1 / 6
    Działka, Kielnarowa/Tyczyn, 5740m2

    Kielnarowa

    • 570 000 zł cena
    • 5 740 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch działek, zlokalizowanych miejscowości Kielnarowa, w gminie Tyczyn. Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 5740 m² - Wymiary: 70...

  • nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji
    1 / 4
    nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn

    • 699 775 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie o powierzchni 89,03 m² z dużym tarasem (24,16 m²) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość stanowi część kamer...

  • Działka 7,88 ha z MPZP Błażowa, Podkarpacie
    1 / 16
    Działka 7,88 ha z MPZP Błażowa, Podkarpacie

    Błażowa Górna

    • 1 450 000 zł cena
    • 78 800 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka Inwestycyjna - Błażowa Górna, Podkarpacie - 7,88 ha Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna objęta MPZP, położona w malowniczej miejscowości Błażowa Gór...

  • Działka budowlana Nozdrzec,
    1 / 10
    Działka budowlana Nozdrzec,

    Nozdrzec

    • 120 000 zł cena
    • 7 513 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Nozdrzec (Gmina Nozdrzec, Powiat Brzozów), składającą się z kilku sąsiaduj...

  • Działka 15,08 ar z WZ – Rzeszów ul. Kukuczki
    1 / 16
    Działka 15,08 ar z WZ – Rzeszów ul. Kukuczki

    Rzeszów

    • 575 000 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 335/2 położona w Rzeszowie, obręb Matysówka. 15,08 arów możliwości przy ul. Kukuczki – działka z wydanymi warunkami zabudowy, która pozwo...

  • 2 pokoje w widokiem na Rzeszów / Deweloperski
    1 / 5
    2 pokoje w widokiem na Rzeszów / Deweloperski

    Rzeszów

    • 485 793 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ MIESZKANIA Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07 m2 z dużym balkonem o pow. ponad 8m2 od strony południowo-zachodniej z pięknym widokiem...

  • Działka budowlana 10a, Rzeszów- Budziwój

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 230 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 10a NA TWÓJ DOM W RZESZOWIE - DZIELNICA BUDZIWÓJ.Do sprzedania posiadamy działkę 10a w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój posiadającą Warunki Zabudowy. Działka płaska, o szer...

  • 1 / 4
    nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn » ul. Potoki

    • 699 776 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro