• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Błażowa +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Błażową

(580)
  • Dom Wesoła

    Wesoła

    • 273 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 413 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż piękne siedlisko, położone na Podkarpaciu, niewielkiej miejscowości Wesoła, w powiecie brzozowskim. Dom o powierzchni użytkowej ok.80 m, z możliwością zaadaptowan...

  • Dom Przysietnica

    Przysietnica

    • 350 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 90 m, z ogromnym potencjałem położony w Przysietnicy, na Podkarpaciu. Siedlisko, na które składa się 3- kondygnacyjny murowany budynek mies...

  • Działka Przysietnica

    Przysietnica

    • 60 000 zł cena
    • 2 030 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: widokowo położona działka w Przysietnicy . Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 20,35 arów. Media:...

  • Kawalerka po generalnym remoncie, os. 1000-lecia

    Rzeszów » ul. Kosynierów

    • 398 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę po generalnym remoncie w 2026 roku o powierzchni 25,1 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajdujące się w niskim bloku pr...

  • Siedlisko z potencjałem i gruntami rolnymi
    1 / 16
    Siedlisko z potencjałem i gruntami rolnymi

    Manasterz

    • 349 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko z potencjałem i gruntami rolnymi – jeśli szukasz miejsca z przestrzenią do życia, pracy lub prowadzenia gospodarstwa, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Nieruchomość p...

  • Mieszkanie 48m² | ul. Kwiatkowskiego
    1 / 3
    Mieszkanie 48m² | ul. Kwiatkowskiego

    Rzeszów

    • 2 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wprowadź się od zaraz! Stylowe 48 m² z klimatyzacją i garażem – komfort, który pokochasz! Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane p...

  • Po generalnym remoncie, 3 pokoje, centrum

    Rzeszów » ul. Żwirki i Wigury

    • 725 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i...

  • 2 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią ! Kosynierów
    1 / 7
    2 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią ! Kosynierów

    Rzeszów

    • 379 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży funkcjonalne i bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,4 m², położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Kosynierów w Rzeszowie. Mieszkanie składa s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Komfortowa narożna szeregówka umeblowana, 2 mp, ogródek
    1 / 16
    Komfortowa narożna szeregówka umeblowana, 2 mp, ogródek

    Rzeszów

    • 1 180 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 10 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesna narożna szeregówka – gotowa do zamieszkania od zaraz! Szukasz komfortowego domu, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych nakładów? Ta oferta spełni Tw...

  • ul. Kwiatkowskiego | Stylowe Mieszkanie 47m²
    1 / 8
    ul. Kwiatkowskiego | Stylowe Mieszkanie 47m²

    Rzeszów

    • 3 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Stylowe mieszkanie z garażem przy ul. Kwiatkowskiego – komfort i wygoda w sercu miasta! Marzysz o mieszkaniu, w którym od pierwszego dnia poczujesz się jak w domu? Oferujemy przes...

  • Duże, 3 pokoje, nowoczesne, rodzinne osiedle
    1 / 9
    Duże, 3 pokoje, nowoczesne, rodzinne osiedle

    Rzeszów

    • 2 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 przy ul. Dynowskiej os. Karoliny. Idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń...

  • nowe, nidgy niezamieszkałe, gotowe do wejścia

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 810 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lu...

  • Mieszkanie na parterze ul. Hanasiewicza
    1 / 8
    Mieszkanie na parterze ul. Hanasiewicza

    Rzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m² położone przy ul. Hanasiewicza 17 w Rzeszowie. Lokal znajduje się na parterze w niskim 3-piętrowym budynku po termomodernizacji i stanowi...

  • ostatnie piętro, stan deweloperski, balkon

    Rzeszów » ul. Architektów

    • 675 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architek...

  • 1 / 4
    Działka Chmielnik Chmielnik

    Chmielnik

    • 160 000 zł cena
    • 1 104 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka w spokojnej, zielonej okolicy - idealne miejsce na Twój wymarzony dom Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy ciszę, naturę i wygodny dostęp...

  • Garaż murowany przy Langiewicza

    Rzeszów » ul. Langiewicza

    • 105 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje garaż murowany, położony przy ul. Langiewicza w Rzeszowie. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. Zapraszamy Cechy nieruchomości: -...

  • Dom z dużą działką 23 ar | Dynów ul. Polna
    Dom z dużą działką 23 ar | Dynów ul. Polna

    Dynów

    • 499 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką 23 ar to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, a jednocześnie wygodnego dostępu do miasta. Nieruchomość położona jest przy ul. Polnej w Dynowie – w...

  • Dom Połomia

    Połomia

    • 1 950 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Połomia, gm. Niebylec - siedlisko z gruntem o powierzchni 9,23 ha z domem drewnianym budowanym od podstaw z bali z odzysku w 2000 r., który jest ocieplony i wykończony deską elewac...

  • Działka budowlana 26a - Hermanowa

    Hermanowa

    • 200 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ POD NIEDUŻY DOM - HERMANOWA, GMINA TYCZYN.Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 26a w miejscowości Hermanowa, 2.5km od centrum miasta Tyczyn....

  • domek na ogródku działkowym Rzeszów
    1 / 16
    domek na ogródku działkowym Rzeszów

    Rzeszów

    • 155 000 zł cena
    • 351 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry, Mam do sprzedania domek całoroczny na ogródku działkowym ROD "Zdrowie, wjazd znajduje się od ul. Wieniawskiego. Dokładną lokalizację oraz dojazd z drogi głównej od bie...