• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Barak
  • Krzczonowice
  • Rzeszów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Annopolem

(26)
  • Działka Rolna Zawada Gm. Ożarów - 51 Ar
    1 / 2
    Działka Rolna Zawada Gm. Ożarów - 51 Ar

    Ożarów

    • 25 000 zł cena
    • 5 156 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam, Mam do sprzedania działkę rolną w miejscowości Zawada, gmina Ożarów, powiat Opatowski. Działka o powierzchni 51,56 ar. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem telefon...

  • Sprzedam dom - siedlisko w Borowie nad rzeką Sanna.

    Borów

    • 280 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania siedlisko w Borowie gm. Annopol. Duży 4 pokojowy dom ( do remontu) kuchnia, łazienka, hall. Poddasze do adaptacji. Podpiwniczony z co (węgiel, drewno) Dodatkowo może...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Zawichost

    • 130 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka rolno budowlana przy drodze wojewódzkiej Zawichost -Sandomierz wystawa poludniowa zagospodarowana drzewka owocowe na lekkim wzniesieniu .Prąd woda w działce.Obok zabudowa...

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Bronisławów

    • 100 000 zł cena
    • 27 420 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna zadrzewiona, drzewa 15-20 letnie głównie sosna i brzoza. Blisko trasy Ożarów Warszawa. Działka sąsiaduje z Cementownią Ożarów. Powierzchnia 2 hektary 742 ary. Nr dzia...

  • dzialka z starym domem

    Chruślanki Józefowskie

    • 45 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dzialka z starym domem we wsi Chruslanki Jözefowskie 71 dzialka znajduje sie w srodku wsi prad i woda na dzialce do tego pole 30 aröw tel 004923454468958 lub E-Ma...

  • dzialka z starym domem

    Chruślanki Józefowskie

    • 45 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dzialka z starym domem w miejscowosci Chruslanki Jozefowskie 71 do tego nalezy 30arow pola dzialka znajduje sie w srodku wsi prad i woda na dzialce

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole w miejscowości Skoków o powierzchni 2h cena 80 tyś cena do negocjacji numer telefonu [tel]

  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Sprzedam dom 82 m2 Miłków

    Miłków

    • 597 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący 82 m2 do zamieszkania z wyposażeniem ( meble + AGD). Dom jest parterowy ocieplony z poddaszem użytkowym do zagospodarowania. Dom posiada dwa pokoje, kuc...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Okół

    • 550 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana, Urzędów, centrum, 25 a

    Urzędów » ul. Dzikowskiego

    • 275 000 zł cena
    • 2 498 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka w centrum Urzędowa, niedaleko drogi ekspresowej S19Nieruchomość położona w cichej okolicy w dolinie rzeki Urzędówki.Cena tylko 118 zł/m2Średnia szerokość: 30 m, długoś...

  • Działka budowlana Jaśminowa Urzędów

    Urzędów

    • 320 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję sprzedaż atrakcyjnej działki inwestycyjno-budowlanej zlokalizowanej przy ulicy Jaśminowej w Urzędowie. Działka o powierzchni 4200 m2, zgodnie z miejscowym planem zagospodar...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kolonia Łaziska

    • 395 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Nowym Franciszkowie gm. Opole Lubelskie.

    Nowy Franciszków

    • 495 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wykonany w 2000r. od podstaw z drewna o pow. 125 m2 na działce 400 m2 (z opcja jej powiększenia) przy drodze asfaltowej w m. Nowy Franciszków gmina i powiat opole lubelskie wo...

  • Dom Szewna gm. Bodzechów
    1 / 15
    Dom Szewna gm. Bodzechów

    Szewna

    • 457 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu murowanego na wysokim parterze o powierzchni użytkowej 110 m2. Dom ocieplony, otynkowany, dach kryty...

  • Działka Szewna gm. Bodzechów
    1 / 8
    Działka Szewna gm. Bodzechów

    Szewna

    • 305 000 zł cena
    • 7 627 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja HOMEserwis Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski oferuje sprzedaż dużej działki 7627 m2. Dojazd ulicą asfaltową, blisko centrum Szewnie, blisko kościół, szkoła, delikatesy...

  • Magazyn, Łaziska, Opole Lubelskie, 525m2, 25 ar

    Łaziska

    • 500 000 zł cena
    • 525 m2 powierzchnia
    • 953 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, Łaziska, Opole LubelskieBudynek:- 525 metrów powierzchni użytkowej- parterowy- murowany- wolnostojący- lata 70-te- wysokość 3,4m- be...

  • DOM WOLNOSTOJĄCY
    1 / 3
    DOM WOLNOSTOJĄCY

    Majdan Borowski

    • 910 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym o dwóch kondygnacjach nadziemnych w konstrukcji tradycyjnej murowanej . Działka o łącznej powierzchni 1,28 ha...

  • Dom w zaciszu. Dobre połączenie do Lublina
    1 / 7
    Dom w zaciszu. Dobre połączenie do Lublina

    Kolonia Łaziska

    • 510 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący wraz z pomieszczeniami gospodarczymi. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kolonia Łaziska w pobliżu drogi wojewódzkiej 747. Dom posiada bardzo dobre...

  • Mieszkanie 100 M2 w Chodlu
    1 / 14
    Mieszkanie 100 M2 w Chodlu

    Chodel

    • 395 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w Chodlu- po remoncie, 100 m2, na piętrze domu piętrowego, wielorodzinnego - na sprzedaż. Do nieruchomości przynależy ogródek z altanką drewnianą i garaż wolnostojący....

  • Sprzedam działkę Majdan Moniacki

    Majdan Moniacki

    • 240 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 1,0777 ha składającej się z trzech działek rolno-budowlanych ( dz. nr 30,33,38 ) i rolnej (dz. nr 29 ) w miejscowości Majdan...

  • Dom Wólka Bodzechowska gm. Bodzechów
    1 / 15
    Dom Wólka Bodzechowska gm. Bodzechów

    Wólka Bodzechowska

    • 185 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 2 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 www.nieruchomosci.977.pl oferuje sprzedaż domu murowano-drewnianego o powierzchni 70 m2 na działce 400 m2. D...

  • Działka Budowlana - rolna Urzędów ul. Spacerowa 80ar
    1 / 8
    Działka Budowlana - rolna Urzędów ul. Spacerowa 80ar

    Urzędów

    • 130 000 zł cena
    • 8 051 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    842/4 - 0,8051ha (8051 m2 80 ar) ul. Spacerowa, obręb Wodna, miasto Urzędów, powiat Kraśnik Działka budowlana - rolna, w planie ogólnym (700m2) rolna (7351 m2) - 130 000 zł, 16 zł...

  • Działka Budowlana - usługowa Urzędów Różana 36 ar
    1 / 2
    Działka Budowlana - usługowa Urzędów Różana 36 ar

    Urzędów

    • 200 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    842/3 - 0,3602ha (3602 m2, 36ar) ul. Różana, obręb Wodna, Miasto Urzędów, powiat Kraśnik Działka budowlana - usługowa, w miejscowym planie - 200 000 zł, 55 zł m2 Media Energia w...

  • Syndyk sprzeda udział w nieruchomości
    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości

    Sudół

    • 250 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 250 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki udział 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej działkę ew. nr 1151 położonej w Sudole, gmina Bo...

  • SPREDAM DZIALKE BUDOWLANA
    SPREDAM DZIALKE BUDOWLANA

    Miłków

    • 100 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam dzilke rolno -budowlana w MIŁKOWIE gm. BODZECHOW 6 km od Ostrowca na Opatow zjazd na dzialke z ulicy. przy dzialce gaz ziemny ,wodociag, kolektor prad.

  • Dom przy mieście 130m2 działka 1400m2 Szewna
    1 / 15
    Dom przy mieście 130m2 działka 1400m2 Szewna

    Szewna

    • 740 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny dom na ul. Zakanale w Szewnie pod Ostrowcem Św. Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Dom wolnostojący, wybudowany w 20...

  • B ładna działka z domkiem letniskowym, własny las.

    Plizin

    • 236 000 zł cena
    • 26 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ** Atrakcyjna działka budowlano-rolna z własnym lasem **PLIZIN k./Poniatowej polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano-rolną z aktualnie wybudowanym domkiem letniskowym. Dział...

  • Działka Nowa Dębowa Wola ul.

    Nowa Dębowa Wola

    • 148 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Nowa Dębowa Wola w powiecie Ostrowieckim. Działki posiadają wydane warunki zabudowy dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Każda dz...

  • Działka budowlana - Szewna - 2000m2
    1 / 15
    Działka budowlana - Szewna - 2000m2

    Szewna

    • 184 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży uroczą działkę w Szewnie na ul. Zakanale. Działka rolno-budowlana o powierzchni 2000m2 (nr działki 130/1, 130/2) usytuowana w miejscowości...

  • Dom 71,7m2 + zabudowania + działka 3051m2 - Okół
    1 / 16
    Dom 71,7m2 + zabudowania + działka 3051m2 - Okół

    Okół

    • 299 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Okół, gmina Bałtów. Dom 71,7m2 umiejscowiony na d...

  • Działka budowlano rolna z WZ - obok Bałtowa 1,03ha
    1 / 13
    Działka budowlano rolna z WZ - obok Bałtowa 1,03ha

    Wólka Bałtowska

    • 539 000 zł cena
    • 10 304 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę z wydanymi już warunkami zabudowy pod samym Bałtowem. Działka o powierzchni łącznej 1,03ha mieści się w miejscowości Wólka Bałtows...

  • Działka pod dom w Magoniach pod lasem - 1200m2
    1 / 13
    Działka pod dom w Magoniach pod lasem - 1200m2

    Magonie

    • 84 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Została ostatnia działka w tym kompleksie!! KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działki z WZ w miejscowości Magonie pod Ostrowcem Św. Działki o powierzchni 1200m2 każda mies...

  • Ustawna działka - Sudół 1124m2
    1 / 10
    Ustawna działka - Sudół 1124m2

    Sudół

    • 99 700 zł cena
    • 1 124 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1124m2 usytuowana w miejscowości Sudół pod Ostrowcem Świętokrzyskim. Oddalona od miasta około 4km. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Zlo...

  • Działka pod dom, Szewna, Woźniakówka - 1600m2
    1 / 11
    Działka pod dom, Szewna, Woźniakówka - 1600m2

    Szewna

    • 99 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości przedstawia do sprzedaży ustawną działkę w spokojnej lokalizacji pod samym miastem na ulicy Woźniakówka w Szewnie. Działka o powierzchni 1600m2 z bezpośrednim do...

  • Dom 260m2, z dużym warsztatem, własny staw, 5300m2
    1 / 16
    Dom 260m2, z dużym warsztatem, własny staw, 5300m2

    Bodzechów

    • 399 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 1 535 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w miejscowości Bodzechów pod Ostrowcem Św. wraz z warsztatem i własnym stawem. Widny, przestronny dom o powierzchni ~260m2, usytuowany...