• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Biała
  • Toporzysko
  • Nowe Polaszki
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Wólka Wojnowska

(1)
  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Wólka Wojnowska

    • 159 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Ożarów
    1 / 15
    Dom Ożarów

    Ożarów

    • 485 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 2 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu w Ożarowie. Dom wielorodzinny o pow. całkowitej 187 m2 z wyodrębnionymi 3-ma mieszkaniami o powie...

  • Dom Ćmielów
    1 / 15
    Dom Ćmielów

    Ćmielów

    • 457 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 2 219 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Home Serwis Nieruchomości wystawia do sprzedaży dom z lat 80-tych o powierzchni 206 m2 z działką o powierzchni 1390 m2 w Ćmielowie, 10 km od Ostrowca Św. Dom wybudowany z...

  • Dom Bidziny gm. Wojciechowice
    1 / 15
    Dom Bidziny gm. Wojciechowice

    Bidziny

    • 420 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja HOMeserwis Nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż byłego gospodarstwa, w skład którego wchodzą: dom murowany oraz budynki gospodarcze murowane, całość n...

  • Dom Wólka Bodzechowska gm. Bodzechów
    1 / 15
    Dom Wólka Bodzechowska gm. Bodzechów

    Wólka Bodzechowska

    • 185 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 2 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 www.nieruchomosci.977.pl oferuje sprzedaż domu murowano-drewnianego o powierzchni 70 m2 na działce 400 m2. D...

  • Siedlisko 44 a w Ożarowie gm. Jastków (lubelskie).

    Ożarów

    • 845 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 413 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko 44 ary z domem drewnianym ( po generalnej przebudowie w 2008r.) wykonanym z bali, kryty gontem o pow. 95 m2 na ogrodzonej działce w pięknej dolinie rzeki Ciemięgi w m....

  • Okazja DUŻY DOM Bidziny+działka 0,4ha taniej niż mieszkanie
    1 / 16
    Okazja DUŻY DOM Bidziny+działka 0,4ha taniej niż mieszkanie

    Bidziny

    • 299 999 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom murowany jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Bidziny, gmina Wojciechowice, na trasie Kielce – Opatów – Ożarów – Lublin. Powierzchnia użytkowa domu: 220 m2 + pi...

  • Dom Ożarów Prusy
    1 / 15
    Dom Ożarów Prusy

    Ożarów

    • 249 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości TWOJE M Oferuje Na sprzedaż widokowa działka siedliskowa o powierzchni 3000m2 w miejscowości Prusy gm. Ożarów zabudowana niewielki...

  • Dom z agroturystyką i 2 ha ziemi – idealna inwestycja!
    1 / 16
    Dom z agroturystyką i 2 ha ziemi – idealna inwestycja!

    Wojciechówka

    • 580 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa agroturystyka – Wojciechówka, gmina Ożarów Nowy dom, domek holenderski i ogromny potencjał inwestycyjny Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w miejscowości W...

  • Urocze siedlisko, 2 domy, piękna działka, 5633m2
    1 / 15
    Urocze siedlisko, 2 domy, piękna działka, 5633m2

    Krzczonowice

    • 379 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 923 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży urocze, klimatyczne siedlisko w miejscowości Krzczonowice niedaleko Ćmielowa. Jest to miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy, spokoj...

  • Dom 260m2, z dużym warsztatem, własny staw, 5300m2
    1 / 16
    Dom 260m2, z dużym warsztatem, własny staw, 5300m2

    Bodzechów

    • 399 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 1 535 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w miejscowości Bodzechów pod Ostrowcem Św. wraz z warsztatem i własnym stawem. Widny, przestronny dom o powierzchni ~260m2, usytuowany...