• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Zajączkowice

(1)
  • Dom dwór, zamek, pałac
    1 / 15
    Dom dwór, zamek, pałac

    Zajączkowice

    • 359 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 886 zł/m2 cena za metr

Kunów

    • 39 580 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kunów Rudka
    1 / 15
    Dom Kunów Rudka

    Kunów

    • 648 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 4 025 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja HOMEserwis Ostrowiec Św ul.Iłżecka 23 wystawia na sprzedaż dom o pow. 160 m2 na działce 1742 m2 oraz hala ogrzewana o pow. 204 m2.Nieruchomość znajduje się tuż przed Ostrow...

  • Dom Kunów Boksycka
    1 / 15
    Dom Kunów Boksycka

    Kunów

    • 359 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja HOMEserwis Nieruchomości ul. Iłżecka 23, Ostrowiec Św. prezentuje do sprzedaży dom dwu-kondygnacyjny z lat 70-tych w miejscowości Boksycka, graniczącej z Ostrowcem Św. Do...

  • Dom Biechów gm. Pacanów
    1 / 15
    Dom Biechów gm. Pacanów

    Biechów

    • 299 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 3 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny dom położony w malowniczym Biechowie, tuż przy trasie krajowej 79 Kraków-Sandomierz. Wybudowany w latach 80-tych, remont przeprowadzony na przełomie lat 2...

  • Dom Kunów Janik
    1 / 15
    Dom Kunów Janik

    Kunów

    • 199 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja HOMEserwis Ostrowiec >Świętokrzyski prezentuje sprzedaż domu murowanego o powierzchni 45 m2 na ogromnej działce 3253 m2 w miejscowości Janik, tuż obok granic Ostrowca. Rok...

  • Dom Kunów Rudka
    1 / 15
    Dom Kunów Rudka

    Kunów

    • 649 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja HOMEserwis Ostrowiec Św ul.Iłżecka 23 wystawia na sprzedaż dom o pow. 160 m2 na działce 1742 m2 oraz hala ogrzewana o pow. 204 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości...

  • Dom pod lasem z szeroką i długą dzałką 60metrów na 100
    1 / 16
    Dom pod lasem z szeroką i długą dzałką 60metrów na 100

    Kunów

    • 850 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom po remoncie nowy dach ocieplenie instalacja elektryczna hydrauliczna ogrzewanie podłogowe piec gazowy okna. Dół aneks kuchenny jadalnia salon sypialnia łazienka pomieszcz...

  • Dom Czerwona Góra gm. Sadowie
    1 / 15
    Dom Czerwona Góra gm. Sadowie

    Czerwona Góra

    • 475 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja HOMEserwis Ostrowiec świętokrzyski ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu mieszkalnego/ wypoczynkowego z bali drewnianych wybudowanego metodą tradycyjną przez góralskich budow...

  • Dom Olszownica ul.

    Olszownica

    • 190 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m², z działka o powierzchni 8000 m², położony w spokojnej miejscowości Olszownica, pow. Opatowski. Idealny dla osób szukających...