• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Leszczawka
  • Kleszczele +20 km
  • Dybawka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Makoszyn

(4)
  • Działka Makoszyn ul.

    Makoszyn

    • 195 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę - Makoszyn, gm. Bieliny - 4700 m², część budowlana + lasNa sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni ok. 4700 m², położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Ma...

  • Działka Makoszyn ul.

    Makoszyn

    • 5 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ***TYLKO U NAS***Oferujemy dzierżawe/najem atrakcyjnych działek w spokojnej, zielonej okolicy Makoszyn.Dostępne są parcele o powierzchni od 500 m² do ponad 1,5 ha łącznie, istnieje...

  • Działka Makoszyn ul.

    Makoszyn

    • 40 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ***TYLKO U NAS***Oferujemy dzierżawe/najem atrakcyjnych działek w spokojnej, zielonej okolicy Makoszyn.Dostępne są parcele o powierzchni od 500 m² do ponad 1,7 ha łącznie, istnieje...

  • Dom Makoszyn gm. Bieliny
    1 / 13
    Dom Makoszyn gm. Bieliny

    Makoszyn

    • 650 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Terra Home pragnie przedstawić Państwu dom w stanie surowym zamkniętym w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość o powierzchni 139,92m2 znajduje się na działc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Koziel ul.

    Koziel

    • 75 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na sprzedaż - Koziel, gm. Raków, woj. świętokrzyskieNa sprzedaż 7 działek budowlanych o powierzchni 800 m² każda, położonych w malowniczej miejscowości Koziel w g...

  • Działka inwestycyjna Cisów 22 500 m²
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Cisów 22 500 m²

    Cisów

    • 709 000 zł cena
    • 22 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro Nieruchomości CKDOM ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną z potencjałem inwestycyjnym, położoną w miejscowości Cisów, w gminie Daleszyce, wojewódz...

  • Dom Huta Podłysica gm. Bieliny
    1 / 15
    Dom Huta Podłysica gm. Bieliny

    Huta Podłysica

    • 1 100 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 8 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 3 - pokojowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 111,48 m2 (pow. całkowita ok . 134,31) z basenem, zlokalizowany na działce o pow. 598 m2 w Hucie...

  • Dom Ociesęki gm. Raków
    1 / 14
    Dom Ociesęki gm. Raków

    Ociesęki

    • 320 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 3 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 102,82m2 (pow. całkowita ok. 171,65m2), zlokalizowany na częściowo zagospodarowanej działce o pow. 900m2 w Ociesękach, gm. Raków. W skład d...

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ
    1 / 12
    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ

    Czyżów

    • 772 000 zł cena
    • 65 700 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ Czyżów, gmina Łagów, powiat kielecki 7 działek o łącznej powierzchni 6,57 ha głównie grunty orne, szczegóły i lokalizacja pod zdjęciami sprzedaż bez pośredników...

  • Działka Nowa Huta gm. Raków
    1 / 5
    Działka Nowa Huta gm. Raków

    Nowa Huta

    • 150 000 zł cena
    • 16 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 15 600 m2, (1,56ha) zlokalizowana w Nowej Hucie, gm. Raków, powiat kielecki. Nier...

  • Działka Koziel gm. Raków
    1 / 2
    Działka Koziel gm. Raków

    Koziel

    • 86 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m2, zlokalizowana w miejscowości Koziel - gm. Raków. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka jest przeznaczona pod b...

  • Lokal użytkowy Bieliny
    1 / 4
    Lokal użytkowy Bieliny

    Bieliny

    • 3 936 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni 170 m2 , zlokalizowana w Bielinach, w pobliżu trasy nr 753. Wymiary hali: - szerokość: ok. 9,5 m - długość: ok. 17,7 m - wysokość: od 3,75...

  • Działka Łagów Sędek
    1 / 10
    Działka Łagów Sędek

    Łagów

    • 89 610 zł cena
    • 5 974 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości TWOJE M Oferuje Na sprzedaż widokowa nieruchomość rolna o powierzchni 5974 m2 (MOŻLIWOŚĆ zakupu drugiej sąsiadującej nieruc...

  • Działka Koziel gm. Raków
    1 / 2
    Działka Koziel gm. Raków

    Koziel

    • 110 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1 600 m2, zlokalizowana w miejscowości Koziel - gm. Raków. Działka położona w pierwszej linii, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, asf...

  • Dom Skorzeszyce gm. Górno
    1 / 8
    Dom Skorzeszyce gm. Górno

    Skorzeszyce

    • 270 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 163 m2 (powierzchnia całkowita ok. 280 m2 ), zlokalizowany w Skorzeszycach, gmina Górno. Dom wybudowany w latach 90., p...

  • Dom Bieliny ul.

    Bieliny

    • 950 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż solidny dom jednorodzinny o powierzchni około 99 m², położony w miejscowości Huta Nowa w gminie Bieliny. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, cichej okolicy,...

  • Dom Nowa Huta ul.

    Nowa Huta

    • 380 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży siedlisko w miejscowości Nowa Huta, w bezpośredniej bliskości rezerwatu przyrody Zamczysko, w leśnictwie Widełki na terenie Cisowsko-Orłowińskiego Parku Krajob...

  • 1 / 4
    Działka Lechów ul.

    Lechów

    • 89 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** TYLKO W NASZYM BIURZE **W sprzedaży posiadamy 2 działki w malowniczej i cichej miejscowości LECHÓWPrzy podpisaniu umowy warunkowej właściciel pokryje koszt wystąpienia o WARUNKI...

  • Dom Wiśniowa ul.

    Wiśniowa

    • 349 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przytulny, w pełni wyremontowany dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Wiśniowa, na dużej działce o powierzchni aż 4300 m². To idealna propozycja dla os...

  • Działka Ociesęki ul.

    Ociesęki

    • 170 000 zł cena
    • 2 894 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ***TYLKO U NAS****Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę z rzadkim urokiem w pięknej lokalizacji lasu, zieleni oraz bezcennej ciszy, z dala od zgiełku miasta, w przyjemnym s...

  • Dom Zofiówka ul.

    Zofiówka

    • 285 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam do sprzedaży klimatyczne siedlisko położone na końcu wsi Zofiówka w gminie Gnojno, (woj. świętokrzyskie),  idealne miejsce pod stadninę koni, agroturystykę, życie w sp...

  • Działka Napęków ul.

    Napęków

    • 187 500 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***Posiadamy na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni  ok. 7500m2 Cena za M2 - 75złistnieje możliwość zakupu działki o powierzchni od 2500m2 d...

  • Działka Napęków ul.

    Napęków

    • 375 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Lokal Huta Koszary ul.

    Huta Koszary

    • 6 000 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 21 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkową inwestycję zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Huta Koszary, tuż przy Świętym Krzyżu - jednym z najatrakcyjniejszych turystycznie regionów Polski. Ta wy...

  • Działka Lechów ul.

    Lechów

    • 300 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Lechów w powiecie Kieleckim w gminie Bieliny. Działka ma powierzchnię 4 000 m2 w tym 875 m2 stanowi powierzchnia drogi dojazdowej do dz...