• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dębno

(1)
  • Dom+b. gospodarcze+duża działka
    Dom+b. gospodarcze+duża działka

    Dębno

    • 350 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona jest we wsi Dębno gm. Nowa Słupia. Do Kielc jest 35 km, do Ostrowca Św. 33 km. Działka ma 1,3 ha powierzchni....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom
    1 / 16
    Sprzedam dom

    Psary-Stara Wieś

    • 790 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 180m² z budynkiem gospodarczym 40m² położony w Górach Świętokrzyskich w bardzo pięknej okolicy dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Dom znajduje się na działce o p...

  • Sprzedam działkę rolną 9 arów
    Sprzedam działkę rolną 9 arów

    Mirocice

    • 10 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedania działkę o numerze 183 rolną 9 arów nie uzbrojona działka. Wymiary działki 90m długości 9m szerokości. Działka znajduje się w Mirocicach gmina Nowa Słupia.

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Baszowice

    • 424 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROPERCO SP. Z O.O. SP.K
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Nowej Słupi z magicznym ogrodem
    Dom w Nowej Słupi z magicznym ogrodem

    Nowa Słupia

    • 710 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny dom z bajecznym widokiem na góry
    Nowoczesny dom z bajecznym widokiem na góry

    Łomno

    • 799 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Udział 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej
    1 / 4
    Udział 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej

    Serwis

    • 65 752 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości w postepowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Kielcach, V Wydział Gospodarczy Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, sygn. akt KI1L...

  • Dom Bodzentyn Bodzentyn, Plac Żwirki
    1 / 10
    Dom Bodzentyn Bodzentyn, Plac Żwirki

    Bodzentyn

    • 349 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z lokalem gastronomicznym w sercu Gór Świętokrzyskich - Rynek, Bodzentyn Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym i mieszkaniowym, położona w ścis...

  • Dom Huta Podłysica gm. Bieliny
    1 / 15
    Dom Huta Podłysica gm. Bieliny

    Huta Podłysica

    • 1 100 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 8 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 3 - pokojowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 111,48 m2 (pow. całkowita ok . 134,31) z basenem, zlokalizowany na działce o pow. 598 m2 w Hucie...

  • Działka Serwis gm. Nowa Słupia
    1 / 5
    Działka Serwis gm. Nowa Słupia

    Serwis

    • 110 000 zł cena
    • 1 276 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1276 m2 , zlokalizowana w miejscowości Serwis w gm. Nowa Słupia. Przybliżone wymiary działki : ok. 52,5 (szer. od frontu) x 25,5 x 51,5...

  • Lokal użytkowy Nowa Słupia
    1 / 13
    Lokal użytkowy Nowa Słupia

    Nowa Słupia

    • 7 380 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni użytkowej ok. 350 m2 zlokalizowany na parterze oraz części I piętra w budynku w Nowej Słupi przy Rynku. Budynek dostosowany pod działa...

  • Działka Bodzentyn
    1 / 4
    Działka Bodzentyn

    Bodzentyn

    • 200 000 zł cena
    • 7 161 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 7161 m2 , zlokalizowana w Bodzentynie. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, w pierwszej linii, nieogrodzona, niezagospodarowana, w kształ...

  • Działka Święta Katarzyna gm. Bodzentyn
    1 / 13
    Działka Święta Katarzyna gm. Bodzentyn

    Święta Katarzyna

    • 300 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 75 00 m2 , zlokalizowana w Świętej Katarzynie, gm. Bodzentyn . Działka w kształcie prostokąta, o przybliżonych wymiarach: 31 x 215 x 37 x...

  • Lokal użytkowy Bieliny
    1 / 4
    Lokal użytkowy Bieliny

    Bieliny

    • 3 936 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni 170 m2 , zlokalizowana w Bielinach, w pobliżu trasy nr 753. Wymiary hali: - szerokość: ok. 9,5 m - długość: ok. 17,7 m - wysokość: od 3,75...

  • Działka Stara Słupia gm. Nowa Słupia
    1 / 4
    Działka Stara Słupia gm. Nowa Słupia

    Stara Słupia

    • 140 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 6000 m2, zlokalizowana w Starej Słupi, gm. Nowa Słupia. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka przed podziałem geodezyjnym (do wydziele...

  • Działka Stara Słupia gm. Nowa Słupia
    1 / 6
    Działka Stara Słupia gm. Nowa Słupia

    Stara Słupia

    • 240 000 zł cena
    • 11 760 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 11 760 m2 , zlokalizowana w miejscowości Stara Słupia gm. Nowa Słupia. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka przed podziałem geodezyjn...

  • Lokal użytkowy Bodzentyn
    1 / 5
    Lokal użytkowy Bodzentyn

    Bodzentyn

    • 4 625 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni około 185 m2 zlokalizowana tuż przy granicy Bodzentyna. Cała hala składa się z dwóch części jedna o powierzchni 110 m2 o wymiarach około 7,5 x 14,6...

  • Dom Bieliny ul.

    Bieliny

    • 950 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż solidny dom jednorodzinny o powierzchni około 99 m², położony w miejscowości Huta Nowa w gminie Bieliny. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, cichej okolicy,...

  • Działka Baszowice ul.

    Baszowice

    • 250 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ***TYLKO W  NASZYM BIURZE***Na sprzedaż działka w malowniczej, spokojnej miejscowości, oddalonej o 40 km od Kielc, o powierzchni 10 100 m2 (1,01 HA).Działka położona jest w sercu g...

  • Dom Zofiówka ul.

    Zofiówka

    • 285 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam do sprzedaży klimatyczne siedlisko położone na końcu wsi Zofiówka w gminie Gnojno, (woj. świętokrzyskie),  idealne miejsce pod stadninę koni, agroturystykę, życie w sp...

  • Lokal Huta Koszary ul.

    Huta Koszary

    • 6 000 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 21 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkową inwestycję zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Huta Koszary, tuż przy Świętym Krzyżu - jednym z najatrakcyjniejszych turystycznie regionów Polski. Ta wy...

  • Dom 100,5m2 + działka 0,99ha w Podgórzu
    1 / 16
    Dom 100,5m2 + działka 0,99ha w Podgórzu

    Podgórze

    • 299 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom 100,5m2 na działce 0,99ha w miejscowości Podgórze. Jest to miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy, spokoju i...

  • Dom Święta Katarzyna gm. Bodzentyn Święta Katarzyna
    Dom Święta Katarzyna gm. Bodzentyn Święta Katarzyna

    Święta Katarzyna

    • 549 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M Prezentuje na sprzedaż dom w wyjątkowej lokalizacji - u podnóża Góry Łysicy! Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Świętej Katarz...