• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Iskań
  • Kobyłka
  • Stare Buczyce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Olesin

(1)
  • Działka budowlana 1.2km od PKP Dębe Wielkie
    1 / 4

    Nowe

    Działka budowlana 1.2km od PKP Dębe Wielkie

    Olesin

    • 259 000 zł cena
    • 1 167 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Są lokalizacje, które łączą dwa światy – ciszę natury i wygodę codziennych dojazdów. Olesin, gmina Dębe Wielkie to dokładnie taki punkt na mapie – coraz częściej wybierany przez o...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Brzeziny

    Brzeziny

    • 1 000 000 zł cena
    • 4 823 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o pow.4823m2( wymiary: szerokość ca. 90m x 44m x długość). Klasyfikacja użytków RIVb, RV. Działka położona w pobliżu autostrady A2 Węzeł Stary...

  • Działka na sprzedaż 1 100,00 m², oferta nr 43/6624/OGS nowość
    Działka na sprzedaż 1 100,00 m², oferta nr 43/6624/OGS nowość

    Wielgolas Brzeziński » ul. Władysława Jagiełły

    • 410 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis oferty Działka o powierzchni 11 ar z domem do remontu. Położona w miejscowości Wielgolas Brzeziński przy ul. Jagiełły, nr działki 35/31. Działka z dostępem do wszystkich medió...

  • Nowoczesny dom z podwójnym garażem obok Warszawy
    1 / 13
    Nowoczesny dom z podwójnym garażem obok Warszawy

    Kazimierów

    • 1 350 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Dębe Wielkie

    • 899 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Immo Concept Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Cisie

    • 399 999 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Urokliwe, Spokojne Osiedle Domów Pod Warszawą
    1 / 12
    Urokliwe, Spokojne Osiedle Domów Pod Warszawą

    Dębe Wielkie

    • 720 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 6 729 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Spokojne Osiedle Domków WolnostojącychPod Warszawą
    1 / 12
    Spokojne Osiedle Domków WolnostojącychPod Warszawą

    Dębe Wielkie

    • 750 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 7 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Najniższa cena!

    Hipolitów

    • 955 000 zł cena
    • 57 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w malowniczym i czystym ekologicznie terenie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.W pobliżu stadnina koni i zalew. Cztery kilometry od działki zjazd w Wiskitkach...

  • Duża działka rolna w miejscowości Hipolitów

    Hipolitów

    • 854 025 zł cena
    • 34 161 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania duża działka rolna w miejscowości Hipolitów.Powierzchnia działki to 3,65 ha. Bardzo ładnie położona przy ścianie lasu, wokół stare zabudowania jednorodzinne. Niedalek...

  • Działka 900m Miąse trasa Tłuszcz Wołomin media asfalt ogrodz
    1 / 7
    Działka 900m Miąse trasa Tłuszcz Wołomin media asfalt ogrodz

    Cięciwa

    • 290 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miąse ul Kardynała Wyszyńskiego nr ewidencyjny działki 317/10 przy drodze wojewódzkiej Wołomin Tłuszcz woj mazowieckie zabudowa jednorodzinna i usługi Na sprzedaż działka budowl...

  • Działka na sprzedaż- Dębe Wielkie ul. Pustelnicka
    Działka na sprzedaż- Dębe Wielkie ul. Pustelnicka

    Dębe Wielkie

    • 991 452 zł cena
    • 3 828 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma wymiary 55m od wjazdu z drogi, tył 53m a boki 63 i 80m. Działka ma uchwalony plan zagospodarowania (przeznaczenie zabudowa jednorodzinna i usługowa). Na działce stoi bud...

  • Działka od 9400m2 asfalt media gm Dąbrówka
    1 / 6
    Działka od 9400m2 asfalt media gm Dąbrówka

    Cięciwa

    • 378 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja gmina Dąbrówka koło Radzymina Cena 378000zł Powierzchnia 8500m2 Wymiary szerokość 47m kształt prostokąt Media prąd, woda miejska przy działce Linia zabudowy pierw...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Dębem Wielkim

    Dębe Wielkie

    • 330 000 zł cena
    • 939 m2 powierzchnia
    • 352 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Dębem Wielkim(udział w drodze), uzbrojona w wodę kanalizację i prąd. Działka jest w atrakcyjnej lokalizacji (między szkołą a kościołem ) mimo bliskośc...

  • Dom jednorodzinny do własnej aranżacji (Cisie)
    1 / 8
    Dom jednorodzinny do własnej aranżacji (Cisie)

    Cisie

    • 849 999 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    O K A Z J A Oferuję dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 146 m2 znajdujący się  na dużej ogrodzonej działce (1166 m2) w cichej, zielonej okolicy w miejscowości Cisie przy uli...

  • Działka Hipolitów

    Hipolitów

    • 451 925 zł cena
    • 18 077 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OGÓLNE WARUNKI:Cena: 180890 PLN; Powierzchnia działki: 18089; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 10 PLN; Przeznaczenie działki: Rolna; Szerokość działki (mb.): 54.52...

  • Działka budowlano usługowa 12km od Warszawy blisko PKP
    1 / 6
    Działka budowlano usługowa 12km od Warszawy blisko PKP

    Wielgolas Brzeziński

    • 2 563 120 zł cena
    • 11 144 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działka w Wielgolas Brzeziński gm. Halinów 12km od granic Warszawy, bezpośrednio od jezdni ul Piastowskiej do ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. Obowiązuje miejscowy plan zagos...

  • gm. Halinów-pod zabudowę mieszkaniową.
    1 / 3
    gm. Halinów-pod zabudowę mieszkaniową.

    Halinów

    • 273 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 273 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    gm. Halinów - Wielgolas Duchnowski Jeszcze jedna, z dwóch działek położonych obok siebie, II linia zabudowy; w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych i ter...

  • Dom Hipolitów

    Hipolitów

    • 1 790 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 7 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy dom jednorodzinny wolnostojący o pow użytkowej 142m2 (pow.całkowita 240m2), zlokalizowany w miejscowości Hipolitów gm.Halinów. Dom położny jest na działce o pow.6975m2...

  • Bliźniak 144 m2, oś. zamknięte, blisko PKP Halinów
    1 / 13
    Bliźniak 144 m2, oś. zamknięte, blisko PKP Halinów

    Krzewina

    • 975 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na budowanym przez nas Osiedlu Krzewina, na peryferiach podwarszawskiego Halinowa. Segment o metrażu 144 m2 będzie się składał z 5 pokoi. N...

  • Dom wolnostojący Stan Deweloperski
    1 / 14
    Dom wolnostojący Stan Deweloperski

    Dębe Wielkie

    • 888 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny, wolnostojący w stanie deweloperskim - Dębe Wielkie. Dom nowo wybudowany z garażem, położony na działce o powierzchni 1500m2. Spokojna, cicha oko...

  • Działka Krzewina

    Krzewina

    • 250 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 800 m² Krzewina, gm. Halinów Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w miejscowości Krzewina, w gminie Halinów. To doskonała pro...

  • Działka Dębe wielkie
    1 / 2
    Działka Dębe wielkie

    Dębe Wielkie

    • 493 850 zł cena
    • 1 411 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1411 m², o wymiarach ok. 75,5 m x 17,5 m, położona w miejscowości Dębe Wielkie. Przeznaczenie: Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania...

  • Działka leśna las 1150m Cięciwa Leśniakowizna Wołomin
    Działka leśna las 1150m Cięciwa Leśniakowizna Wołomin

    Cięciwa

    • 149 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urocza działka zadrzewiona sosnami, pięknie wysoko położona z pagórkowatą rzeźbą terenu Lokalizacja Cięciwa koło Zabrańca Wołomina Powierzchnia 1150m przeznaczenie l...

  • Działka łąka 9000 m pod lasem Lipka, Nadbiel Wołomin
    1 / 3
    Działka łąka 9000 m pod lasem Lipka, Nadbiel Wołomin

    Cięciwa

    • 180 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Nadbiel, Lipka na pograniczu gmin Klembów i Poświętne Działka rolna z dojazdem polnym bezpośrednio z linią brzegową rzeki Rządza, z dala od zabudowań przy ścianie lasu...

  • Halinów dom, basen, 230 m2, dz. 800 m2, 0 prowizji
    1 / 10
    Halinów dom, basen, 230 m2, dz. 800 m2, 0 prowizji

    Halinów

    • 1 870 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący z 2006 roku CENA: 1.870.000 Powierzchnia użytkowa: 230 m2  Działka: 800 m2 Bez prowizji dla Kupującego!! Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom wielorodzinny wr...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dębe Wielkie

    • 720 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Hipolitów

    Hipolitów

    • 1 375 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Hipolitów gm. Halinów Dom z dużym potencjałem i lokalem usługowym przy głównej ulicy. Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni ok. 320 m&su...