Kazo / Domy / Domy Pruszków / ul. Złotnicza
dom na sprzedaż
24 kwi 2026

Okazja! Piękny dom 160m2 | 5 pokoi | garaż | taras

Pruszków ul. Złotnicza
woj. Mazowieckie pow. pruszkowski gm. pruszkowski
Dodane 2 tygodnie temu, Piątek, 24 kwiecień 2026 02:20
2 510 000 zł 278 m2
2 510 000 zł 278 m2 9 029 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 278 m2
Cena za metr 9 029 zł/m2
ID oferty K37515641

Opis

---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---

Na sprzedaż niezwykły, dopracowany w każdym detalu dom o powierzchni 159,5 m², położony na dużej, zadbanej działce 871 m² przy ul. Złotniczej w Pruszkowie. To miejsce dla osób, które cenią ciszę, prywatność, wysoką jakość wykończenia i energooszczędne rozwiązania.

Lokalizacja – spokojna, zielona, kameralna, to jedna z tych części Pruszkowa, gdzie naprawdę słychać śpiew ptaków.
Otoczenie jest wyjątkowo ciche, pełne zieleni, a jednocześnie z szybkim dostępem do infrastruktury miasta:
blisko sklepy, szkoły, przedszkola,
szybki dojazd do Warszawy,
tereny spacerowe i rekreacyjne w zasięgu kilku minut.

To idealne miejsce dla rodzin, osób pracujących zdalnie i wszystkich, którzy chcą mieszkać w mieście, ale czuć się jak w prywatnej oazie.

Dom – solidny, energooszczędny, zaprojektowany z myślą o komforcie. Rok budowy: 2003 Technologia: pustaki ceramiczne, ocieplenie styropianem 12 cm, tynk akrylowy, dach drewniany pokryty blachodachówką, izolacja wełną mineralną 20 cm. Okna: drewniane, wysokiej klasy. Podłogi: parkiet jesionowy i merbau – elegancja, trwałość i ponadczasowy styl.

Dom jest ciepły, ekonomiczny w utrzymaniu i wyposażony w nowoczesne systemy:
fotowoltaika 4,65 kW,
piec gazowy Viessmann + zasobnik 150 l,
klimatyzacja w każdym pokoju,
częściowe ogrzewanie podłogowe,
kominek,
system alarmowy z monitoringiem,
wideodomofon,
system ogrodowy sterowany z telefonu,
studnia głębinowa.

W bryle budynku znajduje się garaż 21 m², a nad całością ogromny strych 80 m², który można dowolnie zaadaptować – pracownia, kino domowe, siłownia, pokój hobby.